Kolejka 1 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
3 - 1 |
FC Gowidlino |
|
Meteor Pinczyn |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Borowiak Czersk |
1 - 4 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 2 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 8 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Kaszubia Kościerzyna |
6 - 0 |
Borowiak Czersk |
|
FC Gowidlino |
3 - 0 |
Meteor Pinczyn |
|
Pauza: Radunia Stężyca, |
Kolejka 3 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
4 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Borowiak Czersk |
0 - 2 |
FC Gowidlino |
|
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Pauza: Meteor Pinczyn, |
Kolejka 4 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
FC Gowidlino |
0 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
Meteor Pinczyn |
|
Pauza: Borowiak Czersk, |
Kolejka 5 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Meteor Pinczyn |
5 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Borowiak Czersk |
1 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 2 |
FC Gowidlino |
|
Pauza: Chojniczanka II Chojnice, |
Kolejka 6 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 5 |
FC Gowidlino |
|
Radunia Stężyca |
4 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Meteor Pinczyn |
1 - 3 |
Borowiak Czersk |
|
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 7 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
4 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 4 |
Meteor Pinczyn |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
|
Pauza: FC Gowidlino, |
Kolejka 8 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
1 - 0 |
Radunia Stężyca |
|
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 1 |
Meteor Pinczyn |
|
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 3 |
Borowiak Czersk |
|
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 9 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Borowiak Czersk |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Meteor Pinczyn |
1 - 3 |
FC Gowidlino |
|
Pauza: Radunia Stężyca, |
Kolejka 10 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 4 |
Radunia Stężyca |
|
FC Gowidlino |
2 - 1 |
Borowiak Czersk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Pauza: Meteor Pinczyn, |
Kolejka 11 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
9 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 3 |
FC Gowidlino |
|
Meteor Pinczyn |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
|
Pauza: Borowiak Czersk, |
Kolejka 12 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 8 |
Meteor Pinczyn |
|
Radunia Stężyca |
0 - 0 |
Borowiak Czersk |
|
FC Gowidlino |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Pauza: Chojniczanka II Chojnice, |
Kolejka 13 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
3 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
vo, goście nie przyjechali |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
|
Borowiak Czersk |
2 - 1 |
Meteor Pinczyn |
|
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 14 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 4 |
Borowiak Czersk |
|
Meteor Pinczyn |
3 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
|
Radunia Stężyca |
1 - 5 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Pauza: FC Gowidlino, . |
|