MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Lechia Gdańsk | 25 | 69 | 22 | 3 | 0 | 111 - 15 | ||||||
2. | Pomezania Malbork | 26 | 64 | 20 | 4 | 2 | 75 - 18 | ||||||
3. | Bałtyk Gdynia | 26 | 57 | 17 | 6 | 3 | 87 - 33 | ||||||
4. | Gryf 95 Słupsk | 26 | 43 | 14 | 1 | 11 | 79 - 69 | ||||||
5. | Unia Tczew | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 45 - 38 | ||||||
6. | Polonia Gdańsk | 26 | 37 | 12 | 1 | 13 | 53 - 65 | ||||||
7. | Chojniczanka Chojnice | 26 | 35 | 10 | 5 | 11 | 47 - 38 | ||||||
8. | Gryf Wejherowo | 25 | 35 | 11 | 2 | 12 | 54 - 51 | ||||||
9. | Kaszubia Kościerzyna | 26 | 34 | 10 | 4 | 12 | 76 - 75 | ||||||
10. | Gedania Gdańsk | 26 | 34 | 10 | 4 | 12 | 32 - 35 | ||||||
11. | Cisowa Gdynia | 26 | 31 | 10 | 1 | 15 | 42 - 64 | ||||||
12. | Orkan Rumia | 26 | 20 | 6 | 2 | 18 | 28 - 68 | ||||||
13. | Arka Gdynia | 26 | 17 | 5 | 2 | 19 | 33 - 87 | ||||||
14. | Jantar Pruszcz Gdański | 26 | 7 | 2 | 1 | 23 | 27 - 127 |
Kolejka 1 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Pomezania Malbork | 5 - 1 | Kaszubia Kościerzyna | ||
Orkan Rumia | 0 - 6 | Lechia Gdańsk | ||
Polonia Gdańsk | 2 - 7 | Gryf 95 Słupsk | ||
Arka Gdynia | 1 - 5 | Unia Tczew | ||
Bałtyk Gdynia | 3 - 2 | Jantar Pruszcz Gdański | ||
Chojniczanka Chojnice | 7 - 1 | Gryf Wejherowo | ||
Cisowa Gdynia | 4 - 0 | Gedania Gdańsk | ||
Kolejka 2 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Kaszubia Kościerzyna | 1 - 1 | Gedania Gdańsk | ||
Gryf Wejherowo | 3 - 4 | Cisowa Gdynia | ||
Jantar Pruszcz Gdański | 0 - 3 | Chojniczanka Chojnice | ||
vo | ||||
Unia Tczew | 1 - 1 | Bałtyk Gdynia | ||
Gryf 95 Słupsk | 1 - 2 | Arka Gdynia | ||
Lechia Gdańsk | 6 - 0 | Polonia Gdańsk | ||
Pomezania Malbork | 4 - 1 | Orkan Rumia | ||
Kolejka 3 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Orkan Rumia | 0 - 4 | Kaszubia Kościerzyna | ||
Polonia Gdańsk | 0 - 5 | Pomezania Malbork | ||
Arka Gdynia | 1 - 3 | Lechia Gdańsk | ||
rozegrany 13.03.2004 | ||||
Bałtyk Gdynia | 11 - 2 | Gryf 95 Słupsk | ||
Chojniczanka Chojnice | 2 - 2 | Unia Tczew | ||
Cisowa Gdynia | 7 - 1 | Jantar Pruszcz Gdański | ||
Gedania Gdańsk | 1 - 2 | Gryf Wejherowo | ||
Kolejka 4 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Kaszubia Kościerzyna | 5 - 1 | Gryf Wejherowo | ||
Jantar Pruszcz Gdański | 1 - 1 | Gedania Gdańsk | ||
Unia Tczew | 3 - 0 | Cisowa Gdynia | ||
Gryf 95 Słupsk | 3 - 4 | Chojniczanka Chojnice | ||
Lechia Gdańsk | 2 - 1 | Bałtyk Gdynia | ||
Pomezania Malbork | 4 - 0 | Arka Gdynia | ||
Orkan Rumia | 0 - 6 | Polonia Gdańsk | ||
Kolejka 5 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Polonia Gdańsk | 2 - 3 | Kaszubia Kościerzyna | ||
Arka Gdynia | 1 - 3 | Orkan Rumia | ||
Bałtyk Gdynia | 0 - 0 | Pomezania Malbork | ||
Chojniczanka Chojnice | 1 - 1 | Lechia Gdańsk | ||
Cisowa Gdynia | 3 - 4 | Gryf 95 Słupsk | ||
Gedania Gdańsk | 1 - 2 | Unia Tczew | ||
Gryf Wejherowo | 4 - 3 | Jantar Pruszcz Gdański | ||
Kolejka 6 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Kaszubia Kościerzyna | 8 - 0 | Jantar Pruszcz Gdański | ||
Unia Tczew | 4 - 0 | Gryf Wejherowo | ||
Gryf 95 Słupsk | 2 - 2 | Gedania Gdańsk | ||
Lechia Gdańsk | 7 - 0 | Cisowa Gdynia | ||
Pomezania Malbork | 2 - 1 | Chojniczanka Chojnice | ||
Orkan Rumia | 2 - 3 | Bałtyk Gdynia | ||
Polonia Gdańsk | 3 - 1 | Arka Gdynia | ||
Kolejka 7 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Arka Gdynia | 1 - 5 | Kaszubia Kościerzyna | ||
Bałtyk Gdynia | 3 - 1 | Polonia Gdańsk | ||
Chojniczanka Chojnice | 1 - 0 | Orkan Rumia | ||
Cisowa Gdynia | 0 - 1 | Pomezania Malbork | ||
Gedania Gdańsk | 0 - 2 | Lechia Gdańsk | ||
Gryf Wejherowo | 0 - 1 | Gryf 95 Słupsk | ||
Jantar Pruszcz Gdański | 0 - 2 | Unia Tczew | ||
Kolejka 8 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Kaszubia Kościerzyna | 2 - 2 | Unia Tczew | ||
Gryf 95 Słupsk | 10 - 1 | Jantar Pruszcz Gdański | ||
Lechia Gdańsk | 3 - 0 | Gryf Wejherowo | ||
Pomezania Malbork | 2 - 1 | Gedania Gdańsk | ||
Orkan Rumia | 3 - 2 | Cisowa Gdynia | ||
Polonia Gdańsk | 3 - 1 | Chojniczanka Chojnice | ||
Arka Gdynia | 0 - 2 | Bałtyk Gdynia | ||
Kolejka 9 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Bałtyk Gdynia | 8 - 1 | Kaszubia Kościerzyna | ||
rozegrany 13 marca 2004 | ||||
Chojniczanka Chojnice | 2 - 0 | Arka Gdynia | ||
rozegrany 10 kwietnia 2004 | ||||
Cisowa Gdynia | 2 - 0 | Polonia Gdańsk | ||
Gedania Gdańsk | 4 - 0 | Orkan Rumia | ||
Gryf Wejherowo | 1 - 4 | Pomezania Malbork | ||
Jantar Pruszcz Gdański | 0 - 12 | Lechia Gdańsk | ||
Unia Tczew | 1 - 3 | Gryf 95 Słupsk | ||
Kolejka 10 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Kaszubia Kościerzyna | 2 - 4 | Gryf 95 Słupsk | ||
Lechia Gdańsk | 2 - 0 | Unia Tczew | ||
Pomezania Malbork | 5 - 0 | Jantar Pruszcz Gdański | ||
Orkan Rumia | 0 - 1 | Gryf Wejherowo | ||
Polonia Gdańsk | 2 - 1 | Gedania Gdańsk | ||
Arka Gdynia | 0 - 3 | Cisowa Gdynia | ||
Bałtyk Gdynia | 3 - 1 | Chojniczanka Chojnice | ||
Kolejka 11 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Chojniczanka Chojnice | 1 - 2 | Kaszubia Kościerzyna | ||
Cisowa Gdynia | 0 - 0 | Bałtyk Gdynia | ||
Gedania Gdańsk | 2 - 1 | Arka Gdynia | ||
Gryf Wejherowo | 1 - 1 | Polonia Gdańsk | ||
Jantar Pruszcz Gdański | 1 - 0 | Orkan Rumia | ||
Unia Tczew | 2 - 4 | Pomezania Malbork | ||
Gryf 95 Słupsk | 2 - 3 | Lechia Gdańsk | ||
Kolejka 12 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Kaszubia Kościerzyna | 1 - 3 | Lechia Gdańsk | ||
Pomezania Malbork | 4 - 0 | Gryf 95 Słupsk | ||
Orkan Rumia | 0 - 1 | Unia Tczew | ||
Polonia Gdańsk | 2 - 0 | Jantar Pruszcz Gdański | ||
Arka Gdynia | 1 - 1 | Gryf Wejherowo | ||
Bałtyk Gdynia | 1 - 0 | Gedania Gdańsk | ||
Chojniczanka Chojnice | 3 - 0 | Cisowa Gdynia | ||
Kolejka 13 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Cisowa Gdynia | 0 - 2 | Kaszubia Kościerzyna | ||
Gedania Gdańsk | 1 - 0 | Chojniczanka Chojnice | ||
Gryf Wejherowo | 1 - 2 | Bałtyk Gdynia | ||
Jantar Pruszcz Gdański | 3 - 2 | Arka Gdynia | ||
Unia Tczew | 5 - 0 | Polonia Gdańsk | ||
Gryf 95 Słupsk | 0 - 1 | Orkan Rumia | ||
Lechia Gdańsk | 1 - 1 | Pomezania Malbork | ||
Kolejka 14 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Kaszubia Kościerzyna | 1 - 4 | Pomezania Malbork | ||
Lechia Gdańsk | 6 - 1 | Orkan Rumia | ||
Gryf 95 Słupsk | 3 - 2 | Polonia Gdańsk | ||
Unia Tczew | 0 - 1 | Arka Gdynia | ||
Jantar Pruszcz Gdański | 3 - 5 | Bałtyk Gdynia | ||
Gryf Wejherowo | 1 - 0 | Chojniczanka Chojnice | ||
Gedania Gdańsk | 0 - 2 | Cisowa Gdynia | ||
Kolejka 15 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Gedania Gdańsk | 3 - 1 | Kaszubia Kościerzyna | ||
Cisowa Gdynia | 0 - 5 | Gryf Wejherowo | ||
Chojniczanka Chojnice | 3 - 0 | Jantar Pruszcz Gdański | ||
Bałtyk Gdynia | 3 - 0 | Unia Tczew | ||
Arka Gdynia | 5 - 2 | Gryf 95 Słupsk | ||
Polonia Gdańsk | 0 - 3 | Lechia Gdańsk | ||
Orkan Rumia | 0 - 5 | Pomezania Malbork | ||
Kolejka 16 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Kaszubia Kościerzyna | 2 - 2 | Orkan Rumia | ||
Pomezania Malbork | 3 - 0 | Polonia Gdańsk | ||
Lechia Gdańsk | 5 - 1 | Arka Gdynia | ||
Gryf 95 Słupsk | 3 - 1 | Bałtyk Gdynia | ||
Unia Tczew | 1 - 0 | Chojniczanka Chojnice | ||
Jantar Pruszcz Gdański | 3 - 5 | Cisowa Gdynia | ||
Gryf Wejherowo | 0 - 1 | Gedania Gdańsk | ||
Kolejka 17 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Gryf Wejherowo | 2 - 0 | Kaszubia Kościerzyna | ||
Gedania Gdańsk | 1 - 0 | Jantar Pruszcz Gdański | ||
Cisowa Gdynia | 0 - 2 | Unia Tczew | ||
Chojniczanka Chojnice | 4 - 1 | Gryf 95 Słupsk | ||
Bałtyk Gdynia | 1 - 1 | Lechia Gdańsk | ||
Arka Gdynia | 2 - 3 | Pomezania Malbork | ||
Polonia Gdańsk | 3 - 1 | Orkan Rumia | ||
Kolejka 18 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Kaszubia Kościerzyna | 1 - 3 | Polonia Gdańsk | ||
Orkan Rumia | 1 - 2 | Arka Gdynia | ||
Pomezania Malbork | 0 - 0 | Bałtyk Gdynia | ||
Lechia Gdańsk | 2 - 0 | Chojniczanka Chojnice | ||
Gryf 95 Słupsk | 5 - 1 | Cisowa Gdynia | ||
Unia Tczew | 0 - 1 | Gedania Gdańsk | ||
Jantar Pruszcz Gdański | 1 - 8 | Gryf Wejherowo | ||
Kolejka 19 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Jantar Pruszcz Gdański | 1 - 13 | Kaszubia Kościerzyna | ||
Gryf Wejherowo | 3 - 1 | Unia Tczew | ||
Gedania Gdańsk | 2 - 1 | Gryf 95 Słupsk | ||
Cisowa Gdynia | 0 - 3 | Lechia Gdańsk | ||
Chojniczanka Chojnice | 1 - 2 | Pomezania Malbork | ||
Bałtyk Gdynia | 0 - 2 | Orkan Rumia | ||
Arka Gdynia | 2 - 6 | Polonia Gdańsk | ||
Kolejka 20 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Kaszubia Kościerzyna | 11 - 2 | Arka Gdynia | ||
Polonia Gdańsk | 3 - 4 | Bałtyk Gdynia | ||
Orkan Rumia | 1 - 1 | Chojniczanka Chojnice | ||
Pomezania Malbork | 7 - 0 | Cisowa Gdynia | ||
Lechia Gdańsk | 3 - 2 | Gedania Gdańsk | ||
Gryf 95 Słupsk | 1 - 7 | Gryf Wejherowo | ||
Unia Tczew | 2 - 0 | Jantar Pruszcz Gdański | ||
Kolejka 21 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Unia Tczew | 3 - 0 | Kaszubia Kościerzyna | ||
vo | ||||
Jantar Pruszcz Gdański | 1 - 4 | Gryf 95 Słupsk | ||
Gryf Wejherowo | - | Lechia Gdańsk | ||
Gedania Gdańsk | 0 - 1 | Pomezania Malbork | ||
Cisowa Gdynia | 3 - 0 | Orkan Rumia | ||
Chojniczanka Chojnice | 4 - 1 | Polonia Gdańsk | ||
Bałtyk Gdynia | 12 - 0 | Arka Gdynia | ||
Kolejka 22 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Kaszubia Kościerzyna | 2 - 6 | Bałtyk Gdynia | ||
Arka Gdynia | 1 - 1 | Chojniczanka Chojnice | ||
Polonia Gdańsk | 2 - 1 | Cisowa Gdynia | ||
Orkan Rumia | 0 - 2 | Gedania Gdańsk | ||
Pomezania Malbork | 2 - 0 | Gryf Wejherowo | ||
Lechia Gdańsk | 15 - 0 | Jantar Pruszcz Gdański | ||
Gryf 95 Słupsk | 5 - 0 | Unia Tczew | ||
Kolejka 23 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Gryf 95 Słupsk | 6 - 3 | Kaszubia Kościerzyna | ||
Unia Tczew | 1 - 4 | Lechia Gdańsk | ||
Jantar Pruszcz Gdański | 2 - 5 | Pomezania Malbork | ||
Gryf Wejherowo | 1 - 2 | Orkan Rumia | ||
Gedania Gdańsk | 1 - 3 | Polonia Gdańsk | ||
Cisowa Gdynia | 1 - 0 | Arka Gdynia | ||
Chojniczanka Chojnice | 2 - 4 | Bałtyk Gdynia | ||
Kolejka 24 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Kaszubia Kościerzyna | 2 - 2 | Chojniczanka Chojnice | ||
Bałtyk Gdynia | 7 - 1 | Cisowa Gdynia | ||
Arka Gdynia | 0 - 1 | Gedania Gdańsk | ||
Polonia Gdańsk | 3 - 4 | Gryf Wejherowo | ||
Orkan Rumia | 5 - 2 | Jantar Pruszcz Gdański | ||
Pomezania Malbork | 0 - 0 | Unia Tczew | ||
Lechia Gdańsk | 4 - 2 | Gryf 95 Słupsk | ||
Kolejka 25 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Lechia Gdańsk | 13 - 0 | Kaszubia Kościerzyna | ||
Gryf 95 Słupsk | 3 - 2 | Pomezania Malbork | ||
Unia Tczew | 3 - 2 | Orkan Rumia | ||
Jantar Pruszcz Gdański | 1 - 2 | Polonia Gdańsk | ||
Gryf Wejherowo | 6 - 0 | Arka Gdynia | ||
Gedania Gdańsk | 2 - 2 | Bałtyk Gdynia | ||
Cisowa Gdynia | 3 - 0 | Chojniczanka Chojnice | ||
vo | ||||
Kolejka 26 [szczegóły] | Komentarze (0) | |||
Kaszubia Kościerzyna | 3 - 0 | Cisowa Gdynia | ||
vo | ||||
Chojniczanka Chojnice | 2 - 1 | Gedania Gdańsk | ||
Bałtyk Gdynia | 4 - 1 | Gryf Wejherowo | ||
Arka Gdynia | 6 - 1 | Jantar Pruszcz Gdański | ||
Polonia Gdańsk | 3 - 2 | Unia Tczew | ||
Orkan Rumia | 1 - 4 | Gryf 95 Słupsk | ||
Pomezania Malbork | 0 - 1 | Lechia Gdańsk | ||
|