Kolejka 1 - 7/8. sierpnia 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Odra Chojna |
0 - 3 |
Obra Kościan |
8 sierpnia 2004
8.08 - 17:00 |
vo (nie odbył się) |
Unia Janikowo |
3 - 1 |
Amica II Wronki |
7 sierpnia 2004
7.08 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
6 - 3 |
Pogoń II Szczecin |
18 sierpnia 2004
18.08 - 17:00 |
Lech II Poznań |
0 - 0 |
Warta Poznań |
7 sierpnia 2004
7.08 - 11:00 |
TKP Toruń |
2 - 1 |
Flota Świnoujście |
7 sierpnia 2004
7.08 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Tur Turek |
7 sierpnia 2004
7.08 - 17:00 |
Chemik Bydgoszcz |
2 - 0 |
Mieszko Gniezno |
7 sierpnia 2004
7.08 - 12:00 |
Unia Tczew |
2 - 3 |
Lechia Gdańsk |
7 sierpnia 2004
7.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 14/15. sierpnia 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
2 - 1 |
Lechia Gdańsk |
14 sierpnia 2004
14.08 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
0 - 1 |
Unia Tczew |
14 sierpnia 2004
14.08 - 17:00 |
Tur Turek |
1 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
14 sierpnia 2004
14.08 - 17:00 |
Flota Świnoujście |
4 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
15 sierpnia 2004
15.08 - 16:00 |
Warta Poznań |
0 - 2 |
TKP Toruń |
14 sierpnia 2004
14.08 - 15:00 |
Pogoń II Szczecin |
4 - 1 |
Lech II Poznań |
14 sierpnia 2004
14.08 - 11:00 |
Amica II Wronki |
2 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
14 sierpnia 2004
14.08 - 13:00 |
Odra Chojna |
0 - 1 |
Unia Janikowo |
14 sierpnia 2004
14.08 - 17:00 |
w Janikowie |
Kolejka 3 - 21/22. sierpnia 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Janikowo |
2 - 1 |
Obra Kościan |
21 sierpnia 2004
21.08 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Odra Chojna |
21 sierpnia 2004
21.08 - 17:00 |
Lech II Poznań |
0 - 5 |
Amica II Wronki |
22 sierpnia 2004
22.08 - 11:00 |
TKP Toruń |
4 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
21 sierpnia 2004
21.08 - 16:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Warta Poznań |
21 sierpnia 2004
21.08 - 17:00 |
Chemik Bydgoszcz |
3 - 1 |
Flota Świnoujście |
21 sierpnia 2004
21.08 - 16:00 |
Unia Tczew |
0 - 1 |
Tur Turek |
22 sierpnia 2004
22.08 - 16:00 |
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Mieszko Gniezno |
21 sierpnia 2004
21.08 - 18:00 |
Kolejka 4 - 28/29. sierpnia 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
2 - 2 |
Mieszko Gniezno |
29 sierpnia 2004
29.08 - 17:00 |
Tur Turek |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
28 sierpnia 2004
28.08 - 17:00 |
Flota Świnoujście |
1 - 1 |
Unia Tczew |
28 sierpnia 2004
28.08 - 16:00 |
Warta Poznań |
0 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
28 sierpnia 2004
28.08 - 15:00 |
Pogoń II Szczecin |
2 - 4 |
Kotwica Kołobrzeg |
28 sierpnia 2004
28.08 - 12:00 |
Amica II Wronki |
2 - 1 |
TKP Toruń |
29 sierpnia 2004
29.08 - 13:00 |
Odra Chojna |
0 - 1 |
Lech II Poznań |
29 sierpnia 2004
29.08 - 17:00 |
Unia Janikowo |
4 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
28 sierpnia 2004
28.08 - 16:00 |
Kolejka 5 - 1. września 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 0 |
Obra Kościan |
1 września 2004
1.09 - 17:00 |
v.o.; mecz przerwany w 75. min. |
Lech II Poznań |
3 - 2 |
Unia Janikowo |
1 września 2004
1.09 - 17:00 |
TKP Toruń |
3 - 0 |
Odra Chojna |
1 września 2004
1.09 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Amica II Wronki |
1 września 2004
1.09 - 17:00 |
Chemik Bydgoszcz |
3 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
1 września 2004
1.09 - 16:00 |
Unia Tczew |
0 - 6 |
Warta Poznań |
1 września 2004
1.09 - 16:00 |
Lechia Gdańsk |
0 - 1 |
Flota Świnoujście |
1 września 2004
1.09 - 17:00 |
Mieszko Gniezno |
1 - 2 |
Tur Turek |
1 września 2004
1.09 - 17:00 |
Kolejka 6 - 4/5. września 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
0 - 0 |
Tur Turek |
5 września 2004
5.09 - 16:00 |
Flota Świnoujście |
4 - 0 |
Mieszko Gniezno |
4 września 2004
4.09 - 16:00 |
Warta Poznań |
5 - 1 |
Lechia Gdańsk |
4 września 2004
4.09 - 15:00 |
Pogoń II Szczecin |
5 - 0 |
Unia Tczew |
4 września 2004
4.09 - 17:00 |
Amica II Wronki |
2 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
5 września 2004
5.09 - 12:00 |
Odra Chojna |
2 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
4 września 2004
4.09 - 15:00 |
Unia Janikowo |
1 - 2 |
TKP Toruń |
4 września 2004
4.09 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 0 |
Lech II Poznań |
4 września 2004
4.09 - 17:00 |
vo |
Kolejka 7 - 11/12. września 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech II Poznań |
2 - 1 |
Obra Kościan |
|
TKP Toruń |
5 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Chemik Bydgoszcz |
2 - 0 |
Odra Chojna |
|
Unia Tczew |
1 - 0 |
Amica II Wronki |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
|
Mieszko Gniezno |
0 - 0 |
Warta Poznań |
|
Tur Turek |
2 - 1 |
Flota Świnoujście |
|
Kolejka 8 - 18/19. września 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
3 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Warta Poznań |
1 - 1 |
Tur Turek |
|
Pogoń II Szczecin |
2 - 1 |
Mieszko Gniezno |
|
Amica II Wronki |
1 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Odra Chojna |
4 - 0 |
Unia Tczew |
|
Unia Janikowo |
3 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Lech II Poznań |
3 - 4 |
TKP Toruń |
|
Kolejka 9 - 25/26. września 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
TKP Toruń |
1 - 1 |
Obra Kościan |
|
Kotwica Kołobrzeg |
4 - 1 |
Lech II Poznań |
|
Chemik Bydgoszcz |
2 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Unia Tczew |
0 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Odra Chojna |
|
Mieszko Gniezno |
2 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Tur Turek |
4 - 2 |
Pogoń II Szczecin |
|
Flota Świnoujście |
1 - 0 |
Warta Poznań |
|
Kolejka 10 - 2/3. października 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
3 - 1 |
Warta Poznań |
|
Pogoń II Szczecin |
0 - 3 |
Flota Świnoujście |
|
v.o. (na boisku 0:1) |
Amica II Wronki |
1 - 1 |
Tur Turek |
|
Odra Chojna |
1 - 0 |
Mieszko Gniezno |
|
Unia Janikowo |
5 - 4 |
Lechia Gdańsk |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 1 |
Unia Tczew |
|
Lech II Poznań |
0 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
|
TKP Toruń |
3 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Kolejka 11 - 9/10. października 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 1 |
Obra Kościan |
|
Chemik Bydgoszcz |
1 - 2 |
TKP Toruń |
|
Unia Tczew |
2 - 2 |
Lech II Poznań |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Mieszko Gniezno |
0 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Tur Turek |
4 - 0 |
Odra Chojna |
|
Flota Świnoujście |
2 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Warta Poznań |
2 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
|
Kolejka 12 - 16/17. października 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
3 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
|
Amica II Wronki |
1 - 1 |
Warta Poznań |
|
Odra Chojna |
0 - 3 |
Flota Świnoujście |
|
Unia Janikowo |
1 - 1 |
Tur Turek |
|
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 2 |
Mieszko Gniezno |
|
Lech II Poznań |
1 - 4 |
Lechia Gdańsk |
|
TKP Toruń |
1 - 1 |
Unia Tczew |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Kolejka 13 - 23/24. października 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chemik Bydgoszcz |
3 - 0 |
Obra Kościan |
|
Unia Tczew |
2 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 3 |
TKP Toruń |
|
Mieszko Gniezno |
2 - 2 |
Lech II Poznań |
|
Tur Turek |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Flota Świnoujście |
1 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Warta Poznań |
8 - 0 |
Odra Chojna |
|
Pogoń II Szczecin |
3 - 2 |
Amica II Wronki |
|
Kolejka 14 - 30. października 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
2 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Odra Chojna |
3 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
|
Unia Janikowo |
3 - 3 |
Warta Poznań |
|
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 2 |
Flota Świnoujście |
|
Lech II Poznań |
2 - 3 |
Tur Turek |
|
TKP Toruń |
2 - 0 |
Mieszko Gniezno |
|
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Chemik Bydgoszcz |
4 - 0 |
Unia Tczew |
|
Kolejka 15 - 6/7. listopada 2004 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Tczew |
3 - 0 |
Obra Kościan |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Mieszko Gniezno |
3 - 6 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Tur Turek |
2 - 1 |
TKP Toruń |
|
Flota Świnoujście |
2 - 1 |
Lech II Poznań |
|
Warta Poznań |
2 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Pogoń II Szczecin |
0 - 4 |
Unia Janikowo |
|
Amica II Wronki |
5 - 0 |
Odra Chojna |
|
Kolejka 16 - 13. kwietnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
5 - 2 |
Odra Chojna |
|
Amica II Wronki |
0 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Pogoń II Szczecin |
0 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Warta Poznań |
1 - 0 |
Lech II Poznań |
|
Flota Świnoujście |
2 - 1 |
TKP Toruń |
|
Tur Turek |
3 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Mieszko Gniezno |
1 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Lechia Gdańsk |
5 - 0 |
Unia Tczew |
|
Kolejka 17 - 25. maja 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Gdańsk |
2 - 1 |
Obra Kościan |
|
Unia Tczew |
1 - 4 |
Mieszko Gniezno |
|
Chemik Bydgoszcz |
0 - 1 |
Tur Turek |
|
Kotwica Kołobrzeg |
5 - 4 |
Flota Świnoujście |
|
TKP Toruń |
2 - 2 |
Warta Poznań |
|
Lech II Poznań |
2 - 2 |
Pogoń II Szczecin |
|
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 0 |
Amica II Wronki |
|
Unia Janikowo |
1 - 0 |
Odra Chojna |
|
Kolejka 18 - 25/26. marca 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
0 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Odra Chojna |
0 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Amica II Wronki |
0 - 0 |
Lech II Poznań |
|
Pogoń II Szczecin |
0 - 2 |
TKP Toruń |
|
Warta Poznań |
3 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Flota Świnoujście |
1 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Tur Turek |
2 - 0 |
Unia Tczew |
|
Mieszko Gniezno |
2 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Kolejka 19 - 2/3. kwietnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Mieszko Gniezno |
2 - 0 |
Obra Kościan |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Tur Turek |
|
Unia Tczew |
0 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Chemik Bydgoszcz |
1 - 1 |
Warta Poznań |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 3 |
Pogoń II Szczecin |
|
TKP Toruń |
3 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Lech II Poznań |
3 - 0 |
Odra Chojna |
|
v.o.; na boisku 0:1 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Kolejka 20 - 9/10. kwietnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Unia Janikowo |
1 - 2 |
Lech II Poznań |
|
Odra Chojna |
0 - 2 |
TKP Toruń |
|
Amica II Wronki |
2 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Pogoń II Szczecin |
2 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Warta Poznań |
4 - 1 |
Unia Tczew |
|
Flota Świnoujście |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
|
Tur Turek |
2 - 1 |
Mieszko Gniezno |
|
Kolejka 21 - 16/17. kwietnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tur Turek |
1 - 1 |
Obra Kościan |
|
Mieszko Gniezno |
1 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Lechia Gdańsk |
2 - 0 |
Warta Poznań |
|
Unia Tczew |
2 - 2 |
Pogoń II Szczecin |
|
Chemik Bydgoszcz |
2 - 0 |
Amica II Wronki |
|
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 0 |
Odra Chojna |
|
v.o.; na boisku 3:0 |
TKP Toruń |
0 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Lech II Poznań |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Kolejka 22 - 23/24. kwietnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
1 - 0 |
Lech II Poznań |
|
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
TKP Toruń |
|
Unia Janikowo |
3 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Odra Chojna |
0 - 3 |
Chemik Bydgoszcz |
|
v.o.; na boisku 0:0 |
Amica II Wronki |
6 - 1 |
Unia Tczew |
|
Pogoń II Szczecin |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
v.o. |
Warta Poznań |
0 - 0 |
Mieszko Gniezno |
|
Flota Świnoujście |
1 - 0 |
Tur Turek |
|
Kolejka 23 - 30. kwietnia 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Flota Świnoujście |
2 - 0 |
Obra Kościan |
|
Tur Turek |
0 - 1 |
Warta Poznań |
|
Mieszko Gniezno |
0 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Amica II Wronki |
|
Unia Tczew |
3 - 2 |
Odra Chojna |
|
Chemik Bydgoszcz |
0 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
TKP Toruń |
1 - 3 |
Lech II Poznań |
|
Kolejka 24 - 3. maja 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
1 - 0 |
TKP Toruń |
|
Lech II Poznań |
3 - 5 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Unia Janikowo |
7 - 1 |
Unia Tczew |
|
Odra Chojna |
0 - 4 |
Lechia Gdańsk |
|
Amica II Wronki |
1 - 0 |
Mieszko Gniezno |
|
Pogoń II Szczecin |
1 - 2 |
Tur Turek |
|
Warta Poznań |
3 - 2 |
Flota Świnoujście |
|
Kolejka 25 - 7/8. maja 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
3 - 0 |
Obra Kościan |
|
Flota Świnoujście |
5 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
|
Tur Turek |
2 - 1 |
Amica II Wronki |
|
Mieszko Gniezno |
4 - 1 |
Odra Chojna |
|
Lechia Gdańsk |
0 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Unia Tczew |
1 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Chemik Bydgoszcz |
0 - 1 |
Lech II Poznań |
|
11.05 |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 2 |
TKP Toruń |
|
Kolejka 26 - 14/15. maja 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
TKP Toruń |
3 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Lech II Poznań |
5 - 0 |
Unia Tczew |
|
vo (na boisku 5-4) |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
11 maja 2004
11.05 - 18:00 |
Unia Janikowo |
1 - 1 |
Mieszko Gniezno |
|
Odra Chojna |
2 - 3 |
Tur Turek |
|
Amica II Wronki |
2 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Pogoń II Szczecin |
1 - 3 |
Warta Poznań |
|
Kolejka 27 - 18. maja 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń II Szczecin |
2 - 0 |
Obra Kościan |
|
Warta Poznań |
2 - 2 |
Amica II Wronki |
|
Flota Świnoujście |
2 - 0 |
Odra Chojna |
|
Tur Turek |
0 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Mieszko Gniezno |
1 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Lechia Gdańsk |
3 - 1 |
Lech II Poznań |
|
Unia Tczew |
0 - 4 |
TKP Toruń |
|
vo |
Chemik Bydgoszcz |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Kolejka 28 - 21/22. maja 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
1 - 1 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 0 |
Unia Tczew |
|
vo (na boisku 3-1) |
TKP Toruń |
0 - 1 |
Lechia Gdańsk |
|
Lech II Poznań |
0 - 0 |
Mieszko Gniezno |
|
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
Tur Turek |
|
Unia Janikowo |
1 - 0 |
Flota Świnoujście |
|
Odra Chojna |
0 - 1 |
Warta Poznań |
|
Amica II Wronki |
1 - 1 |
Pogoń II Szczecin |
|
Kolejka 29 - 28. maja 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amica II Wronki |
3 - 0 |
Obra Kościan |
|
Pogoń II Szczecin |
1 - 3 |
Odra Chojna |
|
Warta Poznań |
2 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Flota Świnoujście |
4 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
|
Tur Turek |
0 - 0 |
Lech II Poznań |
|
Mieszko Gniezno |
0 - 1 |
TKP Toruń |
|
Lechia Gdańsk |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Unia Tczew |
3 - 2 |
Chemik Bydgoszcz |
|
Kolejka 30 - 4. czerwca 2005 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Obra Kościan |
6 - 0 |
Unia Tczew |
|
Chemik Bydgoszcz |
0 - 3 |
Lechia Gdańsk |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Mieszko Gniezno |
|
TKP Toruń |
2 - 0 |
Tur Turek |
|
Lech II Poznań |
4 - 2 |
Flota Świnoujście |
|
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 3 |
Warta Poznań |
|
Unia Janikowo |
2 - 0 |
Pogoń II Szczecin |
|
Odra Chojna |
1 - 3 |
Amica II Wronki |
|
|