Sokół Zblewo 1:5 (0:3) KSWS Victoria Kaliska

- 1x Damian Begier (Asysta: Michał Kamiński),
- 1x Dawid Szymczak (Asysta: Filip Osowski).
 Lifedeath   22.10.2016, 18:33:28
Sławek - Start 5:0 (1:0)
Pierwsza połowa dobra z obu stron, z lekką przewagą Sławka. Sławek zagrał na zero z tyłu, za co należą im się WIELKIE BRAWA. Najlepsza obrona moim zdaniem w tej A klasie, ale nie ma co chwalić obrony jak gra cały zespół :D Gol w pierwszej połowie po uderzeniu zawodnika Sławka w obrońce, gdzie po rykoszecie trafia do napastnika i robi się 1:0 dla gospodarzy. Pierwsza połowa kończy się 1:0. Druga połowa dużo sytuacji ze strony Sławka jak i Startu. Gol drugi pada, bo dobrej zmianie zawodników Sławka. Idealne przedłużenie głową do napastnika Sławka i w sytuacji sam na sam nie myli się uderzając piłkę przy słupku. Przy zmianie zawodnika ze Startu otrzymuje on czerwoną kartkę, za okazanie ,, dwóch środkowych palców ' w stronę kibiców i zawodników rezerwowych gospodarzy. Po tym incydencie pada trzecia i czwarta bramka, w bardzo krótkim czasie. Ostatnia bramka pada po złym podaniu obrońcy do bramkarza, z czego skorzystał napastnik gospodarzy. Sędzia nie mógł się odnaleźć na boisku , po czym kartkował zespół Startu. Zespół Start-u grając w 10 próbował wykreować sobie sytuacje , lecz obrońcy byli nie do przejścia ! Po czerwonej kartce zespół Startu opadł już z sił, ale walczył do końca ! Dobre widowisko można było zobaczyć dzisiaj w Borzechowie :> Żyleta Borzechowska dzisiaj była wypełniona do ostatniego krzesełka, gdzie także dopingowali swój zespół. Mecz dobrej walki i wspaniałego widowiska. Dziękuję za uwagę ! :D

PS. Wszystkiego Najlepszego dla prezesa Sławka Borzechowo, który obchodzi dzisiaj swoje urodziny . :D
 cezarycezary13   23.10.2016, 18:00:57
Grabowo jest strasznie nieobliczalne... Raz z teoretycznie słabszym rywalem wysoko w plecy, a tydzień później ograć kandydata do awansu. Gratulacje dla wszystkich.
 mis79   23.10.2016, 22:41:22
Kolego Lifedeath jak piszesz o najlepszej obronie w lidze to popatrz na tabele i rubryki z bramkami
 Ronaldo402   24.10.2016, 17:44:53
Dla Jantara 2 x Borowicki Radosław
 Lifedeath   25.10.2016, 00:24:05
mis79. Tak zauważyłem, że zespół z Kalisk ma mniej straconych bramek..... ale dałem tylko swoją opinię na ten temat.
 Challenger   25.10.2016, 20:48:17
brawo beniaminek już bez trenera, prezes kaszubowski niech dalej ustawia lige placac sedzia i innym druzynom w meczach z najwiekszymi rywalami bo3, zenada
 Pomorski76   27.10.2016, 14:06:00
Lifedeath fajnie, że wyraziłeś swą opinię ale gra Borzechowa w obronie to jest tylko i wyłącznie "wyjazd" przy pressingu przeciwnika, a znów Kaliska grają piłką w obronie wykorzystując bramkarza no i boisko które im na to pozwala. A co do bramek straconych to fakt Victoria ma ich najmniej i szacunek dla obrońców i bramkarza. Uważam, że o awans powalczą właśnie Sławek i Victoria czego i życzę bo gra tych drużyn jakoś wygląda.
 Sev22   27.10.2016, 17:00:51
Z tej grupy awansują dwie drużyny :blink:
 Pomorski76   28.10.2016, 08:51:36
No to masz odpowiedź kto awansuje:) będzie bitwa tylko o fotel lidera(no chyba, że Beniaminek znów zacznie płacić sędziom i innym drużyną za urwanie punktów Sławkowi i Victorii) hahaha.
 Geniojo   29.10.2016, 09:54:52
B03 placi innym a potem przegrywaja mecze . Ladnie macie pod czapka nie rowno piszac takie glupoty
 Pomorski76   02.11.2016, 11:41:22
Kolego wyżej, przegrywają bo już sędziowie nie chcą kasy bo wszystko wyszło że pobierają kasę, teraz sędziowie dupą trzęsą!