Amator Kiełpino 1 - 3 GKS Kolbudy 21 czerwca 2014 - 17:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Bytovia II Bytów 21 czerwca 2014 - 17:00
Wikęd Luzino 3 - 0 Anioły Garczegorze 21 czerwca 2014 - 17:00
Król Łukasz 78'
Politowski Paweł 88'

ex-sprinter   15.06.2014, 11:56:06
Gminne Przedsiębiorstwo Remontowo Usługowe w Somoninie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w I Edycji Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Sześcioosobowej w sezonie 2014.

Mecze odbywać się będą na stadionie piłkarskim (połowa boiska) przy Gimnazjum w Somoninie w lipcu i sierpniu w niedziele od godz. 16.00.

Planowane rozpoczęcie ligi 29 czerwca (niedziela). Ostateczny termin zapisów drużyn i spotkanie organizacyjne 23 czerwca o godz.18.00. Zapisy i informacje o lidze pod nr tel.: 511960786.

Magdalena Lis
 tamek   19.06.2014, 17:12:29
no wierzyca gramy ostatni mecz i 3pkt należą donas :$ :$ :P
 WPMG54   20.06.2014, 16:59:13
No Wierzyca ostatni meczyk i 3pkt nasze :D :D :D i na zasłużone wakacje 8) 8) 8)
 ad-niem   20.06.2014, 19:00:45
Proszę o podanie strzelców bramek (poprzednia kolejka) -
- Bytovia II
- Wikęd
- GKS Kolbudy
- Orlęta
... oraz wyniki do przerwy z Bytowa i Kolbud.
 lendix1   20.06.2014, 19:14:08
GKS Kolbudy-Wietcisa Skarszewy do przerwy ( 3-0 )
 marcin_s   21.06.2014, 09:36:44
ostatnia kolejka i 2 miesiące bez piłki ehh żeby szybko zleciało
 Futbool   21.06.2014, 11:05:09
BYTOVIA II BYTÓW - GOSRiT LUZINO 4:1 (3:0)

BRAMKI: 1:0 J.Balogun, 2:0 J.Balogun, 3:0 J.Bojas, 4:0 M.Marczak.
 ad-niem   21.06.2014, 11:57:08
... brak jest w dalszym ciągu strzelców bramek z poprzedniej kolejki :
------ GKS Kolbudy : 6 bramek,
------ Orlęta : 4 bramki.
 ad-niem   21.06.2014, 12:04:42
Dzisiejsze wyniki do przerwy, wyniki końcowe i strzelców bramek - proszę podać do godz. 19.15
- do komentarzy,
- lub na nr.tel. 518 16 66 97.
Później podane - wpiszę około godz. 21.
 zdzislaw.krause   21.06.2014, 15:08:56
amator I (IV liga) i amator II (B klasa) grają ostatni mecz grają tego samego dnia i tej samej godzinie jako gospodarze
 PomocnikDKS   21.06.2014, 17:16:03
Powisle 0:1 Pomezania
 ad-niem   21.06.2014, 17:21:37
Od 9 min. Żuławy - Pogoń 1-0.
 ad-niem   21.06.2014, 17:24:36
 adam1st   21.06.2014, 17:27:11
25 minuta Wikęd 0:0 Anioły
 pomorskagp   21.06.2014, 17:32:19
Żuławy - Pogoń Lębork 2-0 po 19 minutach
 adam1st   21.06.2014, 17:33:02
Wikęd 1:0 Anioły
32' Krystian Opłatkowski
 PomocnikDKS   21.06.2014, 17:43:58
Olimpia 0:1 Przodkowo
 ad-niem   21.06.2014, 17:53:03
Po 45 minutach, Żuławy - Pogoń 1-0, br. Mateusz Gruszewski - 9 min. (karny).
 zloty33   21.06.2014, 17:56:59
Chwaszczyno prowadzi do przerwy 1-0 po bramce Przemka Dudy w 32min.
 PomocnikDKS   21.06.2014, 18:09:15
Powisle 0:3 Pomezania
 ad-niem   21.06.2014, 18:13:57
51 min. Żuławy - Pogoń 2-0, M.Gruszewski.
 juliuszcezar   21.06.2014, 18:15:25
druga bramka dla Przodkowa 52 min. Gronowski
 ad-niem   21.06.2014, 18:20:36
58 min., Żuławy - Pogoń 3-0, Piotr Ziętarski.
 zloty33   21.06.2014, 18:24:01
55min 1-1 Tomasz Stępień
 PomocnikDKS   21.06.2014, 18:24:48
Powisle 1:3 Pomezania Krzysztof Wierzba
 ad-niem   21.06.2014, 18:28:27
64 min. Sychowski Mateusz, Żuławy - Pogoń 3-1.
 PomocnikDKS   21.06.2014, 18:31:57
Powisle 2:3 Pomezania Krzysztof Wierzba
 ad-niem   21.06.2014, 18:33:04
70 min. Żuławy-Pogoń 3-2.
 pogonleborkfans   21.06.2014, 18:37:31
1 bramka Arek Byczkowski, 2 - Ilanz
 adam1st   21.06.2014, 18:38:46
Wikęd 2:0 Anioły
32' Opłatkowski Krystian
78' Król Łukasz
 PomocnikDKS   21.06.2014, 18:43:39
Powisle 3:3 Pomezania Daniel Mioduński z karnego
 ad-niem   21.06.2014, 18:44:09
82 min., Żuławy-Pogoń 4-2, Piotr Ziętarski.
 adam1st   21.06.2014, 18:48:17
Wikęd 3:0 Anioły
88' Paweł Politowski
 zloty33   21.06.2014, 18:52:12
Koniec 1-1
 juliuszcezar   21.06.2014, 18:58:43
Podsumowując ligę należy podkreślić wyczyn Przodkowa ,który przez cały sezon był na czele i zdołał utrzymać pozycję.Trzeba także zauważyć Chwaszczyno które w rundzie wiosennej pokazało siłę.Jednak generalnie oprócz paru meczów naprawdę ciekawych większość pojedynków odbywała się na zasadzie "do przodu i jakoś to będzie".Niestety ta liga jest marnym odzwierciedleniem tego co się dzieje w polskim futbolu.Tracenie prawdziwych talentów w kopaninie, braki w wyszkoleniu technicznym,marny warsztat trenerski.To wszystko sprawia,że dla niektórych trenerów jest to swoisto pojęta synekura.Brak motywacji,ambicji.Na koniec należy z uznaniem przyjąć ilość strzelonych bramek przez Jakuba Gronowskiego jednego z tzw.straconych talentów w polskim futbolu na skutek przyczyn jak wyżej.
 Gryfita34   21.06.2014, 19:09:41
Gryf Słupsk wygrywa 10 -1
 dor.gre   21.06.2014, 19:12:50
Dzierzgoń po fatalnej pierwszej połowie, świetna pogoń za wynikiem w drugiej. Nie wiadomo co myśleć po takim sezonie - skądinąd w efekcie świetnym. Fantastyczna jesień - kryzys na początku wiosny i dobra końcówka. Dwóch trenerów, którym należy podziękować mimo tego kryzysu. I najważniejsze - można wynik zrobić zatrudniając miejscowych. Dzierzgoń piąty i to najważniejsze. Pozdrawiam DKS
 lendix1   21.06.2014, 19:22:37
Amator Kiełpino-GKS Kolbudy 1-3 (0-0) dla Kolbud. 2 bramki M.Pastuszka oraz. M Zieliński
 STEN   21.06.2014, 19:55:33
Gryf Słupsk - Gryf Tczew 10:1 (4:0)
1:0 Adrian Telus (12), 2:0 Mariusz Węgliński (21), 3:0 Karol Świdziński (30), 4:0 Karol Świdziński (44), 5:0 Mariusz Węgliński (56), 6:0 Adrian Telus (68), 7:0 Mariusz Węgliński (73), 8:0 Mariusz Węgliński (75), 8:1 Rafał Wszołek (80), 9:1 Mariusz Węgliński (82), 10:1 Dawid Mikulski (90)
 stanley.byt   21.06.2014, 20:32:26
Sten po takim czasie wiadomo komu kibicujesz trzymaj mocno pale w lapie
 marcinello83   21.06.2014, 20:33:13
Wierzyca Pelplin - Piast 7:0 (3:0)
 joooker.1.   21.06.2014, 21:02:43
Dla Amatora w 60 minucie Kiełdanowicz z rzutu karnego.
 bytovia1946   21.06.2014, 21:09:37
Relacja z Żuławy - Pogoń 4:2

wietcisa9   22.06.2014, 10:38:02
Wietcisa zagrala wczoraj niezly mecz. Wyprowadzilismy kilka groznych kontr, w drugiej polowie nie bylo widac znacznej przewagi Bytovii.

Bramki glupio padaly bo 2 karne i bezposrednio z rzutu wolnego i pamietajmy, ze bronil wczoraj nasz srodkowy pomocnik ;)

Powodzenia wszystkim w nastepmym sezonie i z niektorymi widzomy sie w V lidze ;)
 smerf123   22.06.2014, 12:36:50
W Wikędzie 2 buraki na stoperze jeden w kasku który powinien prowadzić czołg.
 lendix1   22.06.2014, 12:48:26
Podziękowania dla piłkarzy GKS Kolbudy za mijający sezon piłkarski oraz dobrą grę. Myślę że nowy sezon będzie jeszcze lepszy ' będziemy oglądali dużo dobrej piłki na 4 ligowych boiskach . Gratulacje dla GKS Przodkowa i KS Chwaszczyna awansu do wyższej ligi . Szkoda trochę spadku piłkarzy Pomezanii Malbork mają super boisko i trochę historii piłkarskiej ; przy okazji pozdrowienia dla fotoreporterki Pomezanii Adrianny Przytulskiej . :idea: :love: :D
 hallaa   22.06.2014, 13:18:54
@smerf123
buraki to raczej Ci którzy drą mordę cały mecz i nic z tych krzyków nie przychodzi, pozdrowienia dla bramkarza Aniołów. Chamskiej gry nie było praktycznie w ogóle ze strony Wikędu. Jedynie Wickiego CZASAMI ponosi.