Gryf Słupsk 4 - 1 Amator Kiełpino 1 maja 2014 - 12:00
Kiełdanowicz Kacper 15'
Olimpia Sztum 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 1 maja 2014 - 14:00

dor.gre   28.04.2014, 12:10:54
Derby powiatu - to chyba najlepszy czas na przełamanie. Mam nadzieję, że po zmianie trenera Powiśle zacznie grać lepiej, choć z tego co wiem w Pelplinie było fatalnie.
Zawsze wydawało mi się, że zmiana trenera jest takim pozytywnym impulsem dla zawodników. Jak na razie...
chyba nie. Z drugiej strony - może ktoś wie dlaczego tak naprawdę Sławek zrezygnował ?
 tamek   28.04.2014, 17:10:34
wierzyca jedziemy walczyc i 3pkt będą nasze :P :P :P
 jacek133   30.04.2014, 19:47:08
Ja tak z ciekawosci i pytankiem do tych co na początku sezony mocno pisali że Wikęd i Wierzyca na III ligę. Kurna, coś panowie ostatnio ucichli.
Ale spoko, bez obrazy bo każdy by chciał by jego zespół szedł jak najlepiej jednak sezon jak widac pokory uczy i nie można niestety na samym jego początku czy środku przewidzieć że dany zespół na pewno na pewniaczka będzie.
A tak na poważnie będąc w temacie piłkarskim to myślę, że jutro ciekawe mecze bedą zapewne w Tczewie gdzie rywale zza troszkę dalszej miedzy a w tabeli sąsiedzi będa walczyć w meczu tzw. o 6 pkt.
Na pewno też i w Sztumie będzie ciekawy mecz i Słupsku, Przodkowo też raczej powinno w końcu sie ostro ruszyć z grą no i w Lęborku.
W pozostałych to raczej faworyci powinni wygrać, ale piłka jest okrągła a bramki są 2 i 22 biegajacych zawodników gdzie zazwyczaj w jednym zespole jeśli mowa o wygranej, ktoś zrobi wiecej błedów niż w tym drugim.
 jacek133   30.04.2014, 21:48:44
Czyli obecnie sa wyżej niż oczekiwaliscie.
A czemu nie będzie kibiców?
 ad-niem   01.05.2014, 08:24:49
Na 518 16 66 97 możecie też podawać wyniki do przerwy, wyniki końcowe oraz strzelców bramek.
 wietcisa9   01.05.2014, 11:30:03
Jak tam Chwaszczyno? :)
 zloty33   01.05.2014, 11:56:10
9 min 0-1 Maciej Stenka, 33min 1-1 Pawel Piotrowski, 40min 1-2 Konrad NiedziNiedzielsli. Przerwa
 m_j85   01.05.2014, 12:58:43
Chwaszczyno 3-3
 bercikk   01.05.2014, 13:18:52
Jak tam w redzie? :)
 sentinel88   01.05.2014, 13:33:01
70 minuta Gryf prowadzi z Amatorem 3:1
 zloty33   01.05.2014, 13:36:48
55min 2-2 Kamil Gorczyca, 78min 3-2 Daniel Laskowski, 90+min 3-3 Konrad Niedzielski. Wynik koncowy 3-3
 sentinel88   01.05.2014, 13:47:21
85 minuta Gryf prowadzi z Amatorem 4:1
 michal_reda   01.05.2014, 14:05:32
Orlęta 0-3 Wikęd
Sędziowie porażka, 2 bramki dla Luzina strzelił były zawodnik Orląt Łukasz Król i chyba Krystian Opłatowski
 adam1st   01.05.2014, 14:27:38
Orlęta Reda 0:3 (0:0) Wikęd Luzino
Bramki: 46' Opłatkowski Krystian
81' Król Łukasz
90' Król Łukasz

juliuszcezar   01.05.2014, 14:54:35
Mimo,że Przodkowo od początku drugiej połowy przegrywało 1:2 to zmiany poczynione w 60 minucie aż trzech zawodników spowodowały,że lider odrobił straty i wyszedł na prowadzenie.Okresami dobra gra Przodkowa nawiązująca do poprzedniego sezonu.Na pewno dwie bramki Gronowskiego oraz dwie innego zawodnika.
Pozdrawiam.
 kikoo   01.05.2014, 14:55:05
GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin 4:2 /1:1/
bramki: 2' Jakub Gronowski
36' Bartosz Szweda (k)
47' Bartosz Szweda
58' Jakub Gronowski
75' Mateusz Kozerkiewicz
80' Patryk Suchomski
 juliuszcezar   01.05.2014, 14:56:40
Dzięki kikoo
 piascik   01.05.2014, 14:59:18
Po 1 połowie Piast- Anioły 0-1
 edek47   01.05.2014, 15:01:34
W Człuchowie do przerwy Anioły Garczegorze prowadzą 1-0. Bramkę głową w 38 min strzelił Radosław Piotrowski.
 edek47   01.05.2014, 16:09:43
Piast Człuchów - Anioły Garczegorze 0-2 (0-1). Bramki dla Aniołów strzelili w 38 min głową Radosław Piotrowski i w 49 min Krzysztof Witkowski.
 weekend   01.05.2014, 16:09:45
mecz lidera z Wierzycą na średnim poziomie z obu stron - dwie bramki z karnych za zagrania ręką?? i błędy bramkarzy bramkarz gości 3gola wrzucił sobie sam a gospodarzy dostał za kołnierz z połowy boiska - wierzyca raczej poleci do 5 ligi!?
 jacek133   01.05.2014, 18:04:29
W Leborku do przerwy 1:1.Dla Pogoni Morawski.
 pogonleborkfans   01.05.2014, 18:08:55
46' 2:1 Ilanz wcześniej Morawski
 pogonleborkfans   01.05.2014, 18:27:42
3:1 Labuda !!
 jacek133   01.05.2014, 18:33:30
4:1 Ilanz
 marcin_s   01.05.2014, 19:26:32
Gryf Słupsk - Amator Kiełpino 4:1 (2:1)
1:0 Karol Świdziński (13), 1:1 Kacper Kiełdanowicz (15), 2:1 Adrian Telus (27), 3:1 Karol Świdziński (59 - głową), 4:1 Marcin Kozłowski (85)

ciekawy dobry mecz dominacja Gryfa ale goście mieli swoje okazje, ładne bramki szczególnie bramka Telusa zasługuje na uznanie, nikt sie nie oszczędzał dwóch zawodników opuściło mecz z powodu kontuzji w Gryfie złamany nos w Amatorze uraz barku obu graczy opatrywało pogotwie
 weekend   01.05.2014, 19:34:47
Gryf Tczew - Pomezania 1-2 dobra wiadomość dla Pelplina :P
 jacek133   01.05.2014, 20:04:48
W drużynie Pogoni w 2 połowie grało więcej młodzieżowców niż powinno być i zespół sobie poradził. Jak widać jest potencjał i materiał. Brakowało takich zawodników jak bracia Żmudzcy,Bach,Sychowski.
Druga bramka Ilanza to arcydzieło w wykonaniu samego mistrza. Brawo POGOŃ.

marcin_s   02.05.2014, 16:01:32
ta 4 bramka dla Gryfa tak jak pisałem wcześniej Karol Świdziński Proszę uzupełnić