Jantar Ustka 1 - 1 Murkam Przodkowo 25 września 2010 - 16:00
Start Mrzezino 0 - 1 Koral Dębnica 25 września 2010 - 16:00
Pogoń Prabuty 1 - 2 Grom Kleszczewo 25 września 2010 - 16:00
Plewa Patryk 80'
Siemaszko Michał 20'
Stanek Mateusz 35'

dzabulani   19.09.2010, 02:41:59
ewidentnie wszyscy zawodnicy ze slupska co padaczke graja w tym jantarze wszyscy jak jeden maz nafukani ale ajak nafukani ciekawe na czym leca, zakieta im lewy chajs wyplaca to maja za co walic
 djbes   19.09.2010, 13:11:36
bueheh kogos sciska w dupie ;] zes wymyslil koles pozdro dla Twpojego psychiatry
 joint   19.09.2010, 19:06:57
walisz to chyba ty ale jakies Psychotropy ;]
 tomek0109   19.09.2010, 19:34:25
Mam nadzieje że Żuławy dadzą rade z Olimpią naprawdę chłopaki grają dobrą piłke :D :D :D

Piotr_Czarne   21.09.2010, 21:10:15
Akcja charytatywna !!! - Dla 8-letniego Łukaszka - w ten weekend podczas meczu Czarni Czarne - Bytovia II Bytów oraz we wszystkich klubach powiatu człuchowskiego... czytaj więcej na www.czarniczarne.pl
 jiminana   23.09.2010, 13:48:36
Każda złotówka się liczy, jest to walka z życiem mój synek przegrał tą walkę ale trzeba wierzyć do końca !!!
Kibice i zawodnicy stańcie na wysokości zadania !!!
 ACLPP   24.09.2010, 15:33:32
Wydział Gier i Ewidencji Pomorskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że na posiedzeniu w dniu 23.09.2010 podjął następujące decyzje:

IV-31 GKS Kolbudy - Pogoń Prabuty 0:3 nieuprawnieni zawodnicy - Michał Malek i Przemysław Urbański nie posiadali dokumentu tożsamości
 lubawiak   24.09.2010, 16:07:30
to prawda że Prabuty dostały walkowera?
 NoNameMKS0   24.09.2010, 16:33:54
tak. pomorski-zpn. ;p
 Kxpers1   24.09.2010, 17:06:08
Brawo, brawo w IV lidze jak w b-klasie , to jest typowa amatorka, po co grać mecze na boisku. Najlepiej w" kompie" , zysk byłby taki , że zawodnicy nie zostawili,by zdrowia na boisku, a i pewnie koszty były by mniejsze :blink: :@ :puke: , parodia. To jednak cała ta liga to amatorka :P :P :P :s :s :s
 Magic   24.09.2010, 19:07:06
No to następna drużyna rozdaje punkty,ale im się należy,za 1 mecz.Niezłe przekręty tam były(gol w 98 min.) :@
 Major   25.09.2010, 09:33:30
Magic
Nie przesadzaj 98 min.

5 minut doliczył a bramka wpadła w 96 i dolicz sobie przerwy w doliczonym czasie wiec daliście ciała że daliście wyrwać sobie zwyciestwo
 Maciej_   25.09.2010, 10:13:16
Ciekawe jakie będą tego konsenkwencje ... czyżby była to kara w postaci dostania 2 piw, zamiast 5 ? Kto jest winny, że jest walkower ? Na miejscu zawodników Kolbudzianki, szczególnie tych młodych, to bym się ostro wku... zdenerwował . :@
 Magic   25.09.2010, 10:14:56
Major,chyba na meczu nie byłeś! :@ A tak w ogóle to kończyliśmy w 9,po kartkach których nie powinno być,po prostu sędzia dał ciała,albo wziął w łapę. :@
 Magic   25.09.2010, 13:31:07
Dzisiaj bardzo prestiżowy mecz w Skarszewach.Tylko bez najlepszego napastnika trudno będzie wygrać.Do boju KSW :love:
 Unita79   25.09.2010, 15:05:22
Magic- a kto to niby w tym meczu taki prestiż podnosi , przecież chyba nie V ligowa słaba Wierzyca
 Magic   25.09.2010, 15:14:50
Unita79,mecze z Wierzycą zawsze były prestiżowe,a to że teraz grają trochę słabiej o niczym nie świadczy.Lepiej podaj wynik z Kolbudami. :blink:
 KSW20   25.09.2010, 18:19:42
To wietcisa pnie się do góry 8) 8) 8) !!!
Ciężki mecz był .Dwie 100% akcje nie wykorzstane KSW ,ale wynik koncowy sie liczy!!!!!!!!!!
 wojtasKSW   25.09.2010, 18:42:51
Wietcisa 3-2 Wierzyca proszę poprawić :)
 Magic   25.09.2010, 18:57:30
Wietcisa-Wierzyca 3:2.Bramki dla KSW na 1:0 Majewski;na 2:2 Wenta;na 3:2 Skórczewski.Mecz bardzo dobry,w 1 połowie przewaga Wietcisy mnóstwo sytuacji,mogliśmy prowadzić 3:0,początek 2 połowy dla Wierzycy,wyrównali,a potem strzelili na 2:1,ale Wietcisa grała do końca,przepiękne bramki Matiego i Skóry dały nam zwycięstwo.Brawo dla dwóch drużyn za super mecz,rzadko taki się zdarza.Pozdro dla kibiców z Pelplina. :D

waski_sztum   25.09.2010, 20:15:12
Liczba spadkowiczów zwiększy się jeśli niedaj boże z III ligi poleci ktoś z naszego województwa.
 Magic   25.09.2010, 20:16:55
Co się dzieje z Gryfem :( Czyżby znowu zaprzepaścił pewny awans?
 ksiądz   25.09.2010, 20:41:10
żeby nie żaba byście dół klepali :idea:
 Unita79   25.09.2010, 20:55:36
Dobre pytanie co się dzieje z Gryfem , to pytanie należy postawić osobom którzy podjęli się ciągnąć ten wózek, jak to możliwe że pozwala się odejść trenerowi który przepracował z drużyną poprzedni sezon( i gdyby nie walkowery zająłby pierwsze miejsce) przygotował drużynę do nowego sezonu wygrał pierwsze mecze i nagle zwija się do innego klubu i jeszcze zabiera ze sobą podporę defensywy, to jest chore , i tłumaczenie trenera że ma za daleko do Tczew , że sprawy rodzinne i tak dalej...., to jest tylko część prawdy, faktem jest że klub zalegał kasę , nie wywiązywał się z kontraktu i to nie tylko w stosunku do Kotasa ale też i zawodników, a Kotas to nie trener który musi szukać sobie klubu ,to klub szuka Kotasa, nie mam nic przeciwko Mankowi ale uważam że miejsce pierwszego trenera jest na ławce rezerwowych a nie na boisku i jeśli chcemy kolejny sezon zaprzepaścić z awansem to jesteśmy na dobrej drodze
 Skarszewiak14   26.09.2010, 09:27:55
Wietcisa S. 3-2 Wierzyca P. (1-0)
Strzelcy dla Wietcisy:
18' Majewski Mariusz
66' Wenta Mateusz
91' Skórczewski Grzegorz

Strzelcy dla Wierzycy:
51' Bojanowski Mateusz
63' Pawłuszek Grzegorz

:love: KSW :love:
 Major   26.09.2010, 09:59:40
matiii_prabuty
i do reszty napinaczy z Prabut(bo na pewno zabiorą głos w tej sprawie) Weście się za granie a nie za sędziowanie gdyby nie nasza słabsza skuteczność to w pierwszej połowie było by śmiało 4 -5 do 0 a wasze tłumaczenia rasizmem jakie było po meczu to wg parodia myślicie że zwrócą wam punkty marenie ściętej głowy pajace
 Major   26.09.2010, 10:02:04
bramki dla Kleszczewa zdobyli
Siemaszko Michał
Stanek Mateusz
 WislaForever   26.09.2010, 10:34:46
Unita,nie znasz faktów to się nie wypowiadaj. Kotas dostał dwa razy więcej niż miał w Tczewie, więc odszedł.

Unita79   26.09.2010, 14:01:50
Kotas mógł dostać nawet pięć razy więcej niż miał w Tczewie , to nie ma żadnego znaczenia ile razy więcej dostał , chodzi mi o to że żaden szanujący się klub nie powinien zgodzić się na odejście trenera który ma wyniki i to w trakcie rundy, są przecież chyba jakieś umowy i zobowiązania , no chyba że się samemu ich nie respektuje
 amistar   26.09.2010, 14:28:53
Za takie obrażenia rasistowskie Nigeryjczyka Onouha to Klub , a już napewno zawodnik powinien być dożywotnio zdyskwalifikowany. Gdzie byli sędziowie ? Brak na to słów. Pomorski Związek do dzieła. Czas skończyć z tym chamstwem.
 Kama1   26.09.2010, 15:03:38
''do unita79'' chłopie chyba trochę panikujesz to dopiero 8 kolejka i przegraliście dpoiero 2 mecz jeszcze żadnych szans nie straciliscie co mają powiedzieć ci z Mrzezina albo Prabut jeden wygrany i to walkowerem albo z Pelplina w zeszłym sezonie walczyli o awans a dziś 4 punkciki i wszystko w łeb ci to maja o czym myślec a ty panikujesz bo 2 mecz przegraliscie
 Major   26.09.2010, 21:37:18
amistar
Po 1 jakie zachowania rasistowskie ?? wasz "prezes" niby złożył o to skargę ale żadnych dowodów na to nie3 miał bo ktoś mu powiedział ...nie róbcie z siebie błaznów większych niż jesteście nic takiego nie miało miejsca
 amistar   26.09.2010, 21:43:43
No właśnie ,to co teraz napisałeś jest typowe dla rasisty. Nigdy nie przyznają się do winy. A winni są ONI. Tym samym przyznałeś się do winy ,do obrazy Onouha.
 Major   26.09.2010, 22:19:25
do niczego sie nie przyznaje po porostu byłe w pokoju sędziowskim po protokół w tym czasie tępaku
 amistar   27.09.2010, 07:21:11
Tak jest, ulżyj sobie.Teraz wszyscy wiedzą kim jesteś ! Patologią społeczną.
 Unita79   27.09.2010, 14:45:46
Kama1- to nie dopiero 8 kolejka, tylko już 8 kolejka i wcale nie panikuję zwracam tylko uwagę na pewne fakty, jeśli zaś chodzi o drużyny które wymieniłeś to ich miejsce w tabeli wcale mnie nie dziwi, Mrzezino w V lidze zanotowało aż 9 remisów i awans z drugiego miejsca , Prabuty zajęły 1 miejsce ale w wyjątkowo słabej chyba najsłabszej w historii V lidze i nawet w tak słabej lidze zaliczyły 7 porażek, jeśli zaś chodzi o Wierzycę Pelplin to oddzielna sprawa, drużyna w której przynajmniej połowa ma za sobą występy w 3 lidze, kilku naprawdę dobrych zawodników , w zaszłym sezonie 4 miejsce, a teraz takie dno , ale czemu tu się dziwić skoro tam prezes jest trenerem i trener prezesem bo to jedna i ta sama osoba, to do kogo ma mieć pretensje o wynik, kogo ma zwolnić ? samego siebie , to już nawet nie jest śmieszne ale żałosne, albo się trenuje albo prezesuje, a jak się chce łączyć tak ważne funkcje w jednego supermena to efekty widać w tabeli