Uwazajcie na 7 wyglada na starszego i dobrze sie kiwa ale wystarczy tylko noge dolozyc i macie pilke :D
Kuba5452

Gra u was pingwin i ten taki wysoki dosydź, taki chudy i szybki ? ; )

A tak wgl lepiej sie nam bedzie gralo z naszymi kibicami. :D
 NoNameMKS0   13.09.2009, 07:55:12
Pinky, gra u starszych:P na turnieju z nami grał wkońcu nasz rocznik on jest;P taki chudy i szybki chodzi o Kaja? tak gra:D a o wysokiego nie wiem o co kaman. xd

NoNameMKS0   13.09.2009, 15:53:46
Ale ja czemu mam się wyróżniać?:) Tym że 2 minuty przed końcem jakiś maleńki zakręcił po długim 5metrów ode mnie i że wyciągnąłem ? i do tego piłke na 3 metrze zobaczyłem bo wojtas zasłonił? że all się za głowe złapali? Pfff:P nie no co wy do nie do mnie;d
 Kuba5452   13.09.2009, 16:58:57
nie no czemu jestem prawie taki jak ty :D
 NoNameMKS0   13.09.2009, 19:00:53
Dzejkop, ja mam tylko 185 cm wzrostu więc mało;] ale na pewno tak męskooo jak ja się nie golisz!:D
 duZywilem   13.09.2009, 19:09:37
A wagi juz sie wstydzi podać. xD
 Kuba5452   13.09.2009, 19:10:49
Wege to juz podawal xP
 NoNameMKS0   13.09.2009, 19:17:44
9x kg;d a to pytanie do Rodła jak tam welsant gra coś itp itd? wkońcu odeszedł od nas..;]
 NoNameMKS0   13.09.2009, 19:29:35
Tak, jestem bramkarzem, grałem w tej gorszej i również lepszej 2 połowie:D gorszej- stres i w ogóle lepsza- zwycięstwo:D i ta wszystkich mina...:P pozdrów ode mnie takiego małego chyba blondynka co tak zakręcił:D
 Folus7   13.09.2009, 20:50:17
to Ty gruby że tak powiem jesteś NoNameMKS0 185 - 96 kg .. ja mam 182 i - 54 kg .. wiec różnica wielka .. ;D pewnie szybkościowa też ; D
 NoNameMKS0   13.09.2009, 20:57:07
O ja pierdziele 54kg przy takim wzroście ..........................................................
 DKS_Powisle   15.09.2009, 15:02:59
Powiśle Vs Olimpia Obstawiam 6:1 xDD :love: DKS x3 :love: może ktos obstawia inny winik to niech napisz :D
 duZywilem   15.09.2009, 16:29:43
No trafal nie powiedzialbym, jezeli bedziecie grali taka pilke jak z nami to slabo bedzie. Bo z tego co slyszalem od twoich kolegow z druzyny to nie bardzo przepadaja za toba, cytuje "Taki z niego ronaldo a nic nie potrafi".. :idea:

Rodełko :love:
 duZywilem   15.09.2009, 16:30:20
To co napisalem powiedzieli twoi koledzy z druzyny. :s
 Folus7   15.09.2009, 18:13:16
e duZywilem problemów szukasz czy co , po co wyzywasz DKS_Powiśle ? on obstawił taki wynik bo tak sądzi , a Ty możesz normalnie napisać swój wynik a nie , masz problemy wyzywasz ,
dobra zobaczymy do Soboty godzin 11 to znaczy po meczu .. ;D tam po 12 ; D
 Folus7   15.09.2009, 18:20:35
Delta Miłoradz 0 - 4 Pogoń Smętowo

Rodło Kwidzyn 3 - 3 Pogoń Prabuty
mecz walki coś czuje , ale wyrównany ktoś może wygrać ale nie znacznie , chłopaki nie po zabijajcie się tylko ;D

buahah :P Kajo.. nasze pieśni buehehe xd

do Folusa7, chyba właśnie 1 mecz nie rozstrzygnie kto lepszy np. Rodło może mieć dzień tak samo my itp itd więc nie ma się zrażać wynikiem ani nic będzie ciekawie cieszmy się grą:D
 Kajo_10Prabuty   16.09.2009, 08:01:47
Ta ruciu bedziemy mieli dzień.Od 1 min bedziemy grali naprawde bardzo dobrą piłe trafia nam brame na 1:0 i lipa koniec db. piły :D

~MKS~ :love:
 Kuba5452   16.09.2009, 14:30:21
Tez tak Kajo mysle :D

MKS :love:
 PaRaF   16.09.2009, 19:01:17
Folus7 wiesz jaki ma być wynik w sobotę co nie braciszku 7:0 oki dobra damy im bramkę honorową 7:1 : DD
i Szykuj się na mecz z Ap Malbork :D
 NoNameMKS0   17.09.2009, 15:54:54
Powodzenia dla Rodła w tym meczu prawie że derby :D
 Folus7   17.09.2009, 17:36:11
no wiem wiem chłopacy dlatego obstawiłem remis , bo nie mogę powiedzieć jak gra Rodło a jak Prabuty bo nie grałem ale sugerowałem się wynikami ; )
 Kajo_10Prabuty   18.09.2009, 08:20:55
Taa mecz wyrównany na 100 bedzie..no ale ja mam pecha i chory jestem..wiec niezagram. xd
 Folus7   18.09.2009, 14:21:43
ehhn o pech ; /
ja też chyba nie zagram z Olimpia Sztum , mam problemy z udem ale mniejsza o to , to co wyniku którego obstawiłem to jeżeli nie zagram to stawiam 2-1 dla Powiśla.
ale mam nadzieje ze zagram i pewne zwycięstwo będzie dla nas .
e a wie ktoś może z jakim numerem gra duZywiłem i tam jakiś dobry koleś w Olimpi,

Powiśle Dzierzgoń - Olimpia Sztum . Sobota 11: 00 !

DKS_Powisle   18.09.2009, 19:13:49
Dobra Folek nie marudz juro masz grac!!!

DKS :love: :P
 duZywilem   18.09.2009, 19:37:07
Wystarczyło zapytać aktualnie grałem z 19 ale zmieniamy koszulki na resztę meczy ligowych. :)
 Kuba5452   18.09.2009, 21:05:57
Kajo a co ciebie nie bedzie? xd
 Folus7   18.09.2009, 21:36:46
jo mati weś zapomij nie gram tak mnie noga napier ... że szok ; /
miejmy nadzieje że wygramy i ktoś tam szczelecko mnie dobrze zastąpi bo z 14 - to ja sam mam 8 bramek .. ale wygraja !
Derby to chłopacy się zmotywują !

DKS :love: :love: :love: :love: 8)
 PaRaF   18.09.2009, 23:19:36
O ktorej gra Powiśle z Olimpiom ?? jutro
 powisle dzierzgon   19.09.2009, 12:56:53
Powiśle-Olimpia 19/18:1 (7:1)
Chłopaczek z 7 nie dotrwał nawet 30 minut i z czerwoną kartką, po przestrzeleniu karnego zszedł :puke:
 Folus7   19.09.2009, 13:14:06
Powiśle-Olimpia 18:1 (7:1)
mecz jedno strony jak sam wynik mówi , chodź Olimpia pierwsza bramkę strzeliła , Trafal ze Sztumu po pisał się jak prawdziwy amator (dupek) po nie strzeleniu karnego (nasi kibice krzyczeli jee i ale Ty słaby jesteś - coś w Tym stylu i pokazał naszym kibicom Fu.ck you i dostał czerwoną kartę . potem to już bym pokaz naszej gry , myślałem że Olimpia coś pokaże a tu nic ..

2:3 Stegna
3:3Gryf-Szymon.B 48 minuta CHYBA!!Chyba!!
4:3 Gryf-Patryk U. 67minuta
 ...TCZEW...   19.09.2009, 13:25:07
Falus7 cos ci ten typ niewyszedł ! :D
 Folus7   19.09.2009, 14:22:16
no nie pykło , ale wiedziałem że będzie to wyrównany mecz ale widzę że Stegna zwami po walczyła to my możemy wygrać bo ze Stegna byliśmy że tak powiem drużyna do minującą w tym spotkaniu, teraz nasza forma idzie do góry z mareza wygrana , teraz sztum , coś czuję że w tej rundzie nie przegramy meczu , może będziemy mieli kilka remisów ale nie stracimy bramki . ; )
 Folus7   19.09.2009, 14:45:19
ale nie przegramy tam miało byc ;D
 Kajo_10Prabuty   19.09.2009, 15:17:43
do (Kuba5452) no niue bedzie ;/ zwolnienie mam do czwartku ale juz sie bardzo dobrze czuje tylko,ze rodzice mnie puscic niechce :@

macie jutro z rodłem wygrać :D
 FaBiOtCz_GRYFTCZEW   19.09.2009, 15:51:14
Folus mecz z wami będzie jednym z najtrudniejszych ale i tak wierze ze wygramy
 duZywilem   19.09.2009, 16:20:33
Ej chłopaki z Prabut jutro o 13:00 mecz się zaczyna tak? :)
 NoNameMKS0   19.09.2009, 17:41:33
sry źle poczytałem xd myslalem 8;1;] a to gz;p kajo kuzwa masz grac bo inaczej ....;]
 NoNameMKS0   19.09.2009, 17:45:24
Aa lubie spamować!;d Dziergoń zapraszamy do nas to będzie sprawdzian;d ale za kaja mamy wzmocnienie yee;d ale jakby jeszcze on tez byl to by bylo miood;d
wogole o co w tym chodzi najpierw było 2-0 dla stegny
potem ja trafiłem jedna na sam na sam potem kamil trafił a potem ja z woleja i do przerwy było 3-2 dla nas

...TCZEW...   19.09.2009, 20:35:10
RAFAL TU URBAN!! RAFAL NIESTRZELIL 2 goli TYLKO 1 z woleje tylko szymon budych I moje 2 albo 1 asysta i TEraz nieklam!!
 ...TCZEW...   19.09.2009, 20:36:33
Sry no tak to ty strzeliles sry a napisz tak to ladnie ze w ostatniej minucie tlyko napsizze ladnie pod lade dotal z zapola odemnie :D ;]
 Kuba5452   19.09.2009, 20:38:51
do (Kajo_10Prabuty) no ciezko bedzie ale ten nowy nabytek moze pomoc i to niezle ;DD
 duZywilem   19.09.2009, 20:40:51
Aha, pewnie pingwin. :D
A to fajnie, ja myslalem ze on u was gra w podstawowym nie na wyporzyczeniach. xD
 duZywilem   19.09.2009, 20:43:06
Myślę , że się nasz obrońca spisze, myślę ,że najlepszy z całej ligi , bo połowe obońców z innych drużyn można przejechać jak tyczki a jego bardzo ciężko. :)
 NoNameMKS0   19.09.2009, 21:35:03
Tak pingwin;d za kaja wchodzi szkoda że za a nie tak ... bo kajo klejo i cinek to dream team :D
 nikonike   19.09.2009, 21:59:51
Taaa pinki niech tylko wejdzie na atak to bedzie miodziooo...

MKS :love: :love: :love: :love:
 Kajo_10Prabuty   19.09.2009, 22:30:07
ra dream team :DDD ale to dopiero za tydzien z dzierzgoniem ;] a no i jeszcze niewiadomo czy mnie wogule na ławe weźmie..;/wkoncu 5 treningow do tyłu bede :s
 Kajo_10Prabuty   19.09.2009, 22:32:28
Powodzenia Kwidzynowi and Prabutą :D

Doboju MKS :love:
 Folus7   19.09.2009, 23:57:52
trafal kogo u was jest ciezko przejść jak ja was jeździłem jak tyczki , ciebie włącznie . xd

Sztum - 3 zawodników którzy graja średnio , przecietnie reszta to pachołki - nedza .

no z prabutami za tyg , ciężki obiekt z czego pamietam z rocznika 94 ale dobrze w miare tam u was mi sie gra dlatego myśle ze damy radę i po walczymy i 3 pkt do Dzierzgonia pojadą.

e ma ktoś u was w drużyna wiencej niż15 bramek ? bo sie zastanawiam czy jestem królem strzelcó narazie czy nie xd
 Folus7   20.09.2009, 12:26:07
no na razie nie błyszczeli ale stegny chyba wamire byl z czego pamietam tylko fuksa mial pamietam 3 brazylie zadna nie weszla .. i tylko stegna była dla nas trudny na razie przeciwnikiem ;)
 Daniel12rodelko   20.09.2009, 14:51:18
Rodło 2:0 Prabuty
pierwsza 0:0 ale w drugiej gol i siedlismy na nich przewazalismy i padł jeszcze jeden gol

KKS :love: KKS :love: KKS :love:
 erndud96   20.09.2009, 15:19:05
Rodełko Rządzi !!

prabuty 0 :O - 2 rodelko kks :love:

pierwsza polowa bardzo wyrownana ... ale po golu kamila ... wszystko sie zmienilo !! caly czas przewazalismy ... hehe potem jeden gol ok 5 minut przed koncem meczu i po wszystkim !!

krystian_15Prabuty   20.09.2009, 15:41:25
Dzięki za Meczyk Rodło : D Mecz był wyrównany,Ale w drugiej połowie coś poszło nie tak ;/ :@ Rodło Kwidzyn 2:0 Pogoń Prabuty :love: :love:

MKS :*
 Kajo_10Prabuty   20.09.2009, 15:54:04
A my liczymy na reważ xDD wtedy ja na 100% bede grał..je...a choroba;/
 pRocenT   20.09.2009, 15:57:38
Mareza 0:3 Gardeja ... :huh: totalnia zlamilismy moglo byc duzo wiecej bramek no ale wpadly tylko 3 ;/
Bramkarz Marezy jakis wyrośnięty xdd
 barti966   20.09.2009, 15:58:05
Delta 1:5 pogon s. mecz wygladal tak: Delta grala mecz a pogon strzelala bramki ;/