Pare interesujacych meczy szykuje sie w tej kolejce.
Sparta......LKS...... x
Mysle ze sa dwa pewniaki Dolina i Brda reszta 50/50 %.
Powodzenia wszyskim.
 Futbolista96   14.10.2020, 10:08:55
Myślę że dolina Podola choć nie będzie łatwo lider nawet gra i pokazuje to w dolinie brak. Jednego zawodnika będzie co gra stylu czy uda im. Się powtrzymac napasnikow? Oby 3 pkt zostały w dolinie kibicuje im i chce tego awansu razem. Z nimi!!!!!
 Dusan13   14.10.2020, 11:25:40
Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie w niezabyszewie "derby". Dąbrówka podrażniona ostatnio porażką będzie chciała wywieźć 3 punkty z Niezabyszewa. Liczą na nowo zakontraktowanego Ukraińca chłop robi duże wrażenie ogólnie marnuje się w naszej lidze &#128521;
 Gornik100   14.10.2020, 21:15:15
Panie Rodem, a niemieckiej ligi nie obstawiasz &#127866;
 kryspi86   14.10.2020, 21:44:20
Panowie Czarnecki ŁKS zmienił nazwę... zapewne domyślacie się na kogo...
 marcelinho99   14.10.2020, 21:47:07
Hahaha Czarneckilksjaki typ
 Dusan13   15.10.2020, 10:52:23
Nikt nie zmienił nazwy to są dwie różnie osoby :D
 Rodem214   15.10.2020, 17:49:29
Panie Gornik mozesz mnie z glosnym cmoknieciem w dupe pocalowac.
Mozesz to zrobic bez szwanku dla Twojego umyslu bo rozumu Ci brak.
 Rodem214   15.10.2020, 18:09:10
Nabijacie sie idioci i bezmozgowcy , menele wsiowi z tego Czarneckiego.
Ale moze facet choc tępy na umysle to w istocie jest bystrzejszy od was.
Uwazacie sie za znawcow pilki, ale takiej wsiowej gdzie i wy i wies smierdzi gnojowka.Tak jak pisalem powyzej cioty mozecie mnie cmoknac.
To moje ostatnie slowa do was nie bede wchodzil w dysputy z cholota
Ale tak czy inaczej pozdrawiam was glupole.
 Czarnecki lks   15.10.2020, 19:19:49
Dusan 13 szacunek kolego. Rodem dziękuję za komplement. Cała reszta to zwykle gamonie. Ukrainiec będzie po sezonie sprzedany do II ligi. Dąbrówka może zarobić 10 tys euro. Kryspi 86 synu odstaw alkohol i przeproś mamę. Nie pozdrawiam.
 Gornik100   15.10.2020, 19:27:37
Rodem wiesz co ci powiem, skąd twój nick medor, obowiązuje Rodo więc panie Pie... Przymknij się biedaku z Polski który siedzi w Niemczech i się tu udziela, Grajku z Granitu &#128512;
 Futbolista96   16.10.2020, 14:06:33
Marcelinho99 gornik100 dajcie sobie z nimi. Spokój robią szum kozaczą przez neta a tak naprawdę to pewnie boją się swojego cienia jak gdzie kolwiek idą kozaki w necie pizdy w świecie :D czarnecki udziela się na forum jak złapie neta od sąsiadów z wfi :P a najwięcej ma. Do powiedzenia 8)
 Czarnecki lks   16.10.2020, 15:07:05
Futbolista 96 niby piszesz dajcie sobie z nim spokój ale jednak dupa cie boli. Sam prowokujesz dzieciaku. Ciesz się, że rodzica ci neta opłacają. Pójdziesz na bezrobocie nie będzie tak dobrze. Nie pozdrawiam cie wiejski knopie.
 Dusan13   16.10.2020, 17:27:46
Brawo Czarnecki nie są w temacie a się udzielają i wyzywają. Po prostu chcieli by mieć w szeregach takiego grajka :D
 Winteriscoming   16.10.2020, 18:15:58
Czytając wasze komentarze mam wrażenie że czasami są na gorszym poziomie niż gra waszych drużyn, która też nie wygląda najlepiej.
 kryspi86   16.10.2020, 20:02:57
Ciekawe co Czarnecki zaserwuje nam po tej kolejce... :D
 Futbolista96   17.10.2020, 16:36:02
Czarnecki jak jesteś taki mądry daj adres lub ustawmy się gdzieś godzinę i miejsce i po problemie
 Kajko   18.10.2020, 14:28:15
Arkonia-Gks 6:0 do przerwy. Goście zachowali się jak cioty i nie wyszli na druga połowę ( przyjechali w 9 i w przerwie zasygnalizowali 2 kontuzję). Żałosne zachowanie. Gks mogliście jeszcze sprawdzac Arkonia może mieli na lewo bo robicie to w każdym meczu bo jak widać innego sposobu na zdobycie punktów nie znacie :D żal.pl
 jedenrazdwa   18.10.2020, 14:57:25
bo ty kajko na pewno grałbys w 9 cały mecz, przyjechali by nie dostac kary i tyle, a ze sprawdzali z magiciem to co z tego, oni słyną z lewusów
 Kajko   18.10.2020, 15:23:18
Nie wiem czy słyną czy nie Ale trzeba umieć przegrywać z honorem a nie się poddawać. Zmarnowane południe i czas dla zawodników z Pomyska. Ale to nie moja sprawa. Niech się ta Gieksa obudzi bo z klubu sprzed kilku lat zostały zgliszcza a szkoda bo historię ma ta drużyna ciekawa. Może się ogarna i do takich sytuacji już nie dojdzie
 bytowiak@   18.10.2020, 17:42:28
Mecz Orkana nie został przerwany tylko goście nie chcieli dalej grać bo nie zgadzali się z decyzja sędziego jak na boisko wbiegł pies...
 GKS-Hooligans   18.10.2020, 17:48:23
Kajko
Niestety ze 'starej GieKSy' zostało tylko 2 zawodników reszta to sama młodzież. ;)
 Kajko   18.10.2020, 17:59:45
Noo dokładnie a jeszcze bardziej przykre jest to że widać ich zaangażowanie skoro muszą jechać na mecz w 9. Bardzo to słabe. Szkoda. Ale mam nadzieję że się odbuduja co nie zmienia faktu że nie przystąpienie dzisiaj do 2 połowy uważam za strasznie hanbiace i żenujące. Ale trzymam kciuki za lepsze jutro
 Bausher   18.10.2020, 18:19:26
W gieksie juz chyba nie ma komu grać, szkoda drużyny bo jeszcze nie tak dawno mogli walczyć o okręgówkę. Nie wiem z czego wynika ten brak piłkarzy lub chęci.
 Futbolista96   18.10.2020, 20:33:15
Myślę że dolina rozje... BRE nie myślę tylko to wiem bra wejdzie z 2 miejsca do okręgówki bo dolina im nie odda ani kawałek boiska patrząc na wyniki Brdy już nie mogę się deczekac meczu to już za 2 tygodnie
 Winteriscoming   18.10.2020, 20:58:25
Boisko zweryfikuje, ale napewno zapowiada się dobry mecz na koniec rundy. Oby tylko zespoły wystąpiły w najmocniejszych na daną chwilę zestawieniach.
 Dusan13   18.10.2020, 21:45:18
W Victori chłopaki się starają walczą jak mogą. Trener Victori powinien podać się do dymisji. Do zawodników nie ma prawa się nikt przyczepić
 kryspi86   18.10.2020, 21:50:04
Dusan13 idioto Victoria nie ma trenera :$
 Gornik100   18.10.2020, 23:00:42
FUTBOLISTA, co ty cierpisz do wyników Brdy, bramki na wyjeździe nie stracili najlepsza obrona w A Klasach, uwierz ze Brdą czeka na was, i na wiosnę też przyjedziecie w końcu na odpowiedni stadion
 Dusan13   19.10.2020, 00:18:51
kryspi86 widzę że bardzie jesteśj zagłębiony w temacie Victori że już wiesz że nie mają trenera :D Pozdrawiam
 kryspi86   19.10.2020, 07:27:25
Dusan13 ty się zaglebiasz ale guwno wiesz
 Futbolista96   19.10.2020, 08:12:07
Na jaki. Odpowiedni stadion jak będzie padać to będzie sama glina Górnik 100 byłeś choć raz na meczu w dolinie spójrz jak bojo jest zrobione i wtedy się udzielaj