Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Skotawia Dębnica Kaszubska 24 57 17 6 1 79 - 24
2. Gryf II Słupsk 24 53 17 2 5 98 - 45
3. Stal Jezierzyce 24 48 15 3 6 68 - 37
4. KS Damnica 24 46 13 7 4 84 - 41
5. Garbarnia Kępice 24 44 13 5 6 68 - 42
6. Unison Machowino 24 37 11 4 9 42 - 41 2 3 1 0 1 5 - 3
7. Sokół Szczypkowice 24 37 12 1 11 51 - 48 2 3 1 0 1 3 - 5
8. Polonez Bobrowniki 24 30 9 3 12 43 - 52
9. Słupia Kobylnica 24 29 9 2 13 58 - 61
10. Pomorze Potęgowo 24 28 9 1 14 43 - 71
11. Błękitni Główczyce 24 21 6 3 15 27 - 67
12. Szansa Siemianice 24 10 2 4 18 32 - 90
13. Rowokół Smołdzino (*) 24 7 2 1 21 18 - 92
14. Słupia Charnowo (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Jan1955 15.07.2021, 20:38:55

* Rowokół Smołdzino wycofał się po rundzie jesiennej
* Słupia Charnowo wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane


>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 13 - 31. października 2020


Unison Machowino 2 - 2 Garbarnia Kępice 31 października 2020 - 14:00
Słupia Kobylnica 5 - 1 Rowokół Smołdzino 31 października 2020 - 14:00
Sokół Szczypkowice 1 - 3 Pomorze Potęgowo 31 października 2020 - 13:00
KS Damnica 2 - 2 Polonez Bobrowniki 31 października 2020 - 14:00
Błękitni Główczyce 1 - 3 Stal Jezierzyce 31 października 2020 - 14:00
Słupia Charnowo - Skotawia Dębnica Kaszubska 31 października 2020 - 13:00
anulowany, było 0-3
Szansa Siemianice 3 - 4 Gryf II Słupsk 31 października 2020 - 14:00

Komentarze:



 JantarU   31.10.2020, 17:38:06
Unison - Garbarnia 2:2
 nikilauda   31.10.2020, 19:09:03
Ks damnica- Polonez Bobrowniki 2:2
 Gajowy19   31.10.2020, 20:31:33
A Skotawia jak tam ?
 JuhyJuhy   31.10.2020, 20:58:52
Ponoć walkower dla Skotawi
 gardziej76   07.11.2020, 14:40:26
Zaległy mecz:
Garbarnia - Słupia Charnowo 7:0
Garbarnia
:love: :love: :love:
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła