GTS Czarna Dąbrówka 0 - 3 Anioły Garczegorze 20 października 2019 - 13:00
Start Miastko 3 - 1 Barton Barcino 19 października 2019 - 15:00
Sparta Sycewice 6 - 1 Kaszubia Studzienice 19 października 2019 - 13:00
Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 Karol Pęplino 20 października 2019 - 15:30
Zawisza Borzytuchom 0 - 6 Sokół Wyczechy 20 października 2019 - 14:00
Jantaria Pobłocie 3 - 1 Bytovia II Bytów 19 października 2019 - 16:00

King011   19.10.2019, 18:18:03
 mario1976   19.10.2019, 19:35:44
Jantaria Pobłocie - Bytovia ll 3:1
 Kaszub2000   19.10.2019, 19:56:40
To co odpier.... W ostatnim czasie trener Kaszubi śmiech na sali, na każdym meczu wyjeba.... We wszystko nie ważne co się dzieje na boisku nie reaguje na to w ogóle. Nie ważne jaki jest wynik spotkania siedzi na ławce i dobrze się bawi. Żadnej motywacji dla chłopaków którzy starają się zrobić coś na boisku. Szkoda drużyny bo naprawę stać ich na dużo
 edek47   20.10.2019, 13:53:37
Anioły po golach Smolarka i Słumińskiego prowadzą do przerwy z GTS Czarna Dąbrówka.
 GTSCZARNA   20.10.2019, 14:51:51
GTS 0:3 Anioły
 edek47   20.10.2019, 14:53:02
Po przerwie w 53' gola strzelił Formela i ustalił wynik meczu na 3-0 dla Aniołów.
 Sokół84   20.10.2019, 17:27:54
Brawo Sokół 3 punkty sa i duza zdobycz bramek .Kto strzelał?
 Sokolnik123@interia.   20.10.2019, 18:12:24
Bramki dla Sokoła zdobyli: M.Jaroszyński 1(39'), P.Łacko 2 (57'i73'), Ł.Kościan 1 (81')oraz .D.Kojnecki 2(91'i92').
 NieMaMiekkiejGry   20.10.2019, 19:06:45
Zawisza w ogromnym dołku.. Chłopaki indywidualności maja świetne, ale coś się ostatnio tam nie chce zazębiać ich gra. Źle się na to patrzy zważając też na warunki z którymi muszą sobie radzić. Mam nadzieję, że szybko wyjdą z tego kryzysu zanim nie będzie za późno i pokażą, że potrafią grać w piłkę! 8)
 Zwariowany   20.10.2019, 21:01:14
Sokół nie grał jakeś super piłki ale chcieli grać mieli serce włożone w gra a Zawisza kompletny dołek nie grają tyle czasu ze sobą a nie widać efektu zgrania zespołu na trenera nie mam co zganiać winy ewidentnie chłopak z Zawiszy stały się gwiazdami po 3 kolejkach Pozdrawiam
 Obserwator69   21.10.2019, 08:46:47
Zwariowany, nie oszukujmy się , byłem na meczu.. Zawisza nie stworzył praktycznie żadnej sytuacji bramkowej.
 Spr!te.xxx   21.10.2019, 11:38:30
Sokół prawdę mówiąc nie zagrał rewelacji ale wiedział po co jedzie do Borzytuchomia i zabrał ze sobą to co chciał czyli 3pkt bo byli bardziej skuteczni w każdym elemencie. W zespole Zawiszy coś nie chce zaskoczyć,nie potrafili wyjść za bardzo z własnej połowy i ciężko się ogląda takie mecze. Ten zespół potrafi grać bardzo dobrze i już to udowadniał nie raz nie dwa lecz teraz czegoś ewidentnie tam brakuje. Miejmy nadzieję że jakoś to chlopaki poukladaja niech to zaskoczy i beda w koncu grali tak jak chcą i potrafią czego im bardzo życzę a wszystkim pozostałym zespołom powodzenia w następnych kolejkach
 Mike51   21.10.2019, 12:26:15
Start , tak jakby nabral impetu w rozgrywkach. Ciezko ,bo ciezko ale pnie sie w gore. Mysle ze chlopaki maja jeszcze w glowach poprzedni sezon, i brak awansu do 4 ligi troche ich podlamal. Straty wiekiej Startowcy ni poniesliscie, zobaczcie co robia z Lipniczanka w 4 lidze Leja ich tak, jak oni bili reszte w5 lidze. W tym roku ciezko bedzie Startowi awansowac.Anioly, Sparta, i Sokol to faworyci . Kto awansuje czeka ich ciezka przeprawa. Beniaminkowi ciezko jest grac z otrzaskanymi w tej lidze klubami.Oby jakiemus dalo sie utrzymac dluzej niz jeden sezon. Zobaczymy.