Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Meteor Pinczyn 26 68 22 2 2 108 - 21
2. Victoria Kaliska 26 60 19 3 4 95 - 35
3. Radunia II Stężyca 26 53 16 5 5 88 - 38
4. Styna Godziszewo 26 50 16 2 8 69 - 40
5. Jantar Pawłowo 26 47 14 5 7 69 - 53
6. Kolejarz Chojnice 26 40 12 4 10 50 - 54
7. GKS Bobowo 26 37 11 4 11 59 - 74
8. KS Skorzewo 26 36 10 6 10 77 - 70
9. Wierzyca Stara Kiszewa 26 31 9 4 13 49 - 59
10. Wda Czarna Woda 26 25 7 4 15 44 - 71
11. KS Grabowo 26 22 7 1 18 40 - 103
12. Brda Rytel 26 20 5 5 16 42 - 69
13. MKP Szlachta 26 19 6 1 19 43 - 84
14. Korona Rywałd 26 14 4 2 20 27 - 89
Ostatni komentarz dodał SerieAklasowe 29.06.2019, 08:57:17



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019


Kolejarz Chojnice 2 - 3 Styna Godziszewo 27 kwietnia 2019 - 17:00
Nalewaj Piotr
Błaszkowski Jakub
Migus Krzysztof
Janowski Mateusz
Abryszyński Łukasz
Meteor Pinczyn 7 - 0 Jantar Pawłowo 27 kwietnia 2019 - 13:00
Meca Jakub
Meca Jakub
Nawrocki Władysław
Suchewicz Dawid
Sikora Szymon
Migawski Radosław
Woźniak Maciej
KS Skorzewo 7 - 3 GKS Bobowo 27 kwietnia 2019 - 17:00
Bławat Bartosz
Bławat Bartosz
Bławat Bartosz
Zarach Krystian
Zarach Krystian
Potrac Marcin
Kobierzyński Wojciech
Naczyk Daniel
Naczyk Patryk
Behrendt Remigiusz
Korona Rywałd 2 - 1 Radunia II Stężyca 27 kwietnia 2019 - 17:00
Kościelny Adam
Kościelny Piotr
Cichosz Krzysztof
KS Grabowo 5 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 28 kwietnia 2019 - 16:00
Imianowski Łukasz
Jędrzejczyk Jakub
Blok Krzysztof
Żynda Szymon
Bobrowski Dariusz
Pobłocki Patryk
Łukowicz Michał
Brda Rytel 3 - 4 Wda Czarna Woda 27 kwietnia 2019 - 16:00
Mocek Denis
Mocek Denis
Mocek Denis (k)
Gaszkowski Patryk
Gaszkowski Patryk
Wittstock Mateusz
Jędrzejewski Sebastian
MKP Szlachta 3 - 4 Victoria Kaliska 27 kwietnia 2019 - 16:00
Pruszak Robert
Loryński Adrian
Loryński Dawid
Pozorski Jacek
Pozorski Jacek
Begier Damian (k)
Drzewicki Piotr

Komentarze:



 hoolin   25.04.2019, 08:52:17
Kolejarz 3;2 Styna
Meteor 3;1 Jantar
KS Skorzewo 2;2
Korona 1;5 Radunia
Grabowo 1;5 Wierzyca
Brda 2;1 Wda
MKP 1;3 Victoria
 Gwizdek97   27.04.2019, 18:42:24
Brda Rytel 3:4 Wda czarna woda
 Luka1986   27.04.2019, 19:35:33
Korona Rywałd- Radunia II Stężyca- 2 - 1 :-)
 Daniel55   27.04.2019, 22:10:09
Brawo Korona Rywałd pozdrowienia z Radostowa
 smoleń   05.05.2019, 14:26:13
jaki wynik victoria
 smoleń   05.05.2019, 15:01:34
bravo VICTORIA
 Sev22   05.05.2019, 16:23:38
MKP "Drzewiarz" Szlachta 3:4 (2:2) KSWS Victoria Kaliska

Strzelcy Victorii:
- 2x Jacek Pozorski (Asysta: Michał Kamiński),
- 1x Piotr Drzewicki (Asysta: Rafał Biedrzycki),
- 1x Damian Begier (Rzut Karny).
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła