ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 23.11.2019 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 30.11.2019 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

III liga Bałtycka - sezon 2015/2016 - Klasyfikacja strzelców



Strzelcy wg drużyn

27 - Adam Nagórski (Vineta Wolin)

19 - Łukasz Stasiak (GKS Przodkowo)

14 - Przemysław Brzeziański (Gwardia Koszalin)

13 - Marcin Krystek (Świt Skolwin (Szczecin))

12 - Michał Marczak (GKS Przodkowo), Kajetan Pogorzelczyk (Vineta Wolin), Kacper Stukonis (Drawa Drawsko Pomorskie), Sebastian Żołnowski (Bałtyk Gdynia)

10 - Krzysztof Filipowicz (Chemik Police), Łukasz Racki (Wierzyca Pelplin)

9 - Przemysław Duda (KS Chwaszczyno)

8 - Arkadiusz Byczkowski (KS Chwaszczyno)

7 - Patryk Brzeski (Cartusia Kartuzy), Roland Kazubowski (KS Chwaszczyno), Damian Kugiel (KS Chwaszczyno), Patryk Paczuk (Pogoń II Szczecin), Adrian Solczak (Gryf Słupsk), Michał Walski (Pogoń II Szczecin), Adrian Wysiecki (Kaszubia Kościerzyna), Wojciech Zyska (Bałtyk Gdynia)

6 - Rafał Bujnowski (Cartusia Kartuzy), Marcin Garlej (Świt Skolwin (Szczecin)), Konrad Mularczyk (Drawa Drawsko Pomorskie), Filip Patok (GKS Przodkowo), Maciej Wardziński (Arka II Gdynia)

5 - Jakub Bach (Arka II Gdynia), Mateusz Frankowski (GKS Przodkowo), Szymon Kapelusz (Pogoń II Szczecin), Piotr Karasiński (Bałtyk Gdynia), Seiya Kitano (Pogoń II Szczecin), Damian Kowalczyk (Pogoń II Szczecin), Paweł Krawiec (Chemik Police), Radosław Krysiński (Bałtyk Gdynia), Juliusz Letniowski (Lechia II Gdańsk), Mateusz Łuczak (KS Chwaszczyno), Damian Mosiejko (Arka II Gdynia), Paweł Rzepnikowski (GKS Przodkowo), Michał Szałek (Gwardia Koszalin), Karol Zieliński (Kaszubia Kościerzyna), Robert Ziętarski (Gwardia Koszalin)

4 - Michał Adamczak (Vineta Wolin), Maciej Capek (Drawa Drawsko Pomorskie), Michał Drzymała (Kaszubia Kościerzyna), Łukasz Duszkiewicz (GKS Przodkowo), Dominik Klecha (Bałtyk Gdynia), Przemysław Kostuch (GKS Przodkowo), Bartosz Ława (Vineta Wolin), Przemysław Macierzyński (Lechia II Gdańsk), Jan Przybyszewski (Kaszubia Kościerzyna), Przemysław Skalski (Wierzyca Pelplin), Łukasz Szymański (Gwardia Koszalin), Damian Tofil (Gryf Słupsk), Grzegorz Tomasiewicz (Arka II Gdynia), Dawid Tomczak (Arka II Gdynia), Kamil Walków (Świt Skolwin (Szczecin)), Mateusz Węsierski (Arka II Gdynia), Kacper Wittbrodt (Vineta Wolin), Jakub Zejglic (Bałtyk Gdynia), Kamil Zieliński (Vineta Wolin), Michał Żebrakowski (Lechia II Gdańsk)

3 - Marcin Adamkiewicz (Cartusia Kartuzy), Paweł Cierech (Drawa Drawsko Pomorskie), Jarosław Jóźwiak (Świt Skolwin (Szczecin)), Michał Kołodziejski (Świt Skolwin (Szczecin)), Ryūki Kozawa (Drawa Drawsko Pomorskie), Krystian Krauze (Bałtyk Koszalin), Damian Kupisz (Drawa Drawsko Pomorskie), Michał Mak (Lechia II Gdańsk), Maciej Meler (Wierzyca Pelplin), Konrad Prawucki (Świt Skolwin (Szczecin)), Paweł Rasmus (Bałtyk Gdynia), Radosław Robakowski (KS Chwaszczyno), Patryk Sidor (Cartusia Kartuzy), Adam Skierkowski (Cartusia Kartuzy), Daniel Sławiński (Wierzyca Pelplin), Mateusz Sowała (Chemik Police), Sebastian Szerszeń (Arka II Gdynia), Błażej Troka (Kaszubia Kościerzyna), Piotr Wiśniewski (Lechia II Gdańsk), Wojciech Witoń (Drawa Drawsko Pomorskie)

2 - Patryk Bejrowski (Cartusia Kartuzy), Michał Benkowski (Wierzyca Pelplin), Filip Bobowski (Kaszubia Kościerzyna), Krzysztof Bułka (Bałtyk Gdynia), Paweł Chamera (Vineta Wolin), Krzysztof Cysewski (GKS Przodkowo), Mohamed Doumbouya (Kaszubia Kościerzyna), Adam Dźwigała (Lechia II Gdańsk), Pedro Felipe (Bałtyk Koszalin), Adam Gołuński (Lechia II Gdańsk), Lukáš Haraslín (Lechia II Gdańsk), Maksymilian Hebel (Arka II Gdynia), Marek Hermanowicz (Drawa Drawsko Pomorskie), Tomasz Kamiński (Bałtyk Koszalin), Martin Kobylański (Lechia II Gdańsk), Maciej Koziara (Arka II Gdynia), Marcin Kozłowski (Gryf Słupsk), Kacper Kreft (Kaszubia Kościerzyna), Łukasz Kwaśnik (GKS Przodkowo), Piotr Łapigrowski (GKS Przodkowo), Rafał Maćkowski (Pogoń II Szczecin), Adrian Nagórski (Vineta Wolin), Oskar Paprzycki (Lechia II Gdańsk), Patryk Pytlak (Gryf Słupsk), Krzysztof Rusinek (Bałtyk Gdynia), Szymon Rychłowski (Kaszubia Kościerzyna), Adrian Rząsa (Bałtyk Koszalin), Szymon Schulz (Gryf Słupsk), Fabian Słowiński (Gwardia Koszalin), Daniel Szymański (Drawa Drawsko Pomorskie), Karol Świdziński (Gryf Słupsk), Radosław Terefenko (Gryf Słupsk), Tiago Valente (Lechia II Gdańsk), Kacper Wąsowicz (Gwardia Koszalin), Mariusz Węgliński (Bałtyk Gdynia), Michał Wiśniewski (KS Chwaszczyno), Wojciech Wójcik (Gwardia Koszalin), Rashid Yussuff (Arka II Gdynia), Robert Zbrzyzny (Cartusia Kartuzy)

1 - Kamil Adamczyk (Świt Skolwin (Szczecin)), Emil Andrzejewski (Chemik Police), Franciszek Barzowski (GKS Przodkowo), Mateusz Bujanowski (Wierzyca Pelplin), Błażej Chouwer (Pogoń II Szczecin), Jędrzej Chyła (Wierzyca Pelplin), Mateusz Ciok (Gryf Słupsk), Radosław Czapiewski (Wierzyca Pelplin), Mateusz Czapłygin (Arka II Gdynia), Michał Czenko (Bałtyk Koszalin), Łukasz Czerwionka (KS Chwaszczyno), Paweł Czoska (GKS Przodkowo), Adrian Dałek (Kaszubia Kościerzyna), Marcin Dampc (KS Chwaszczyno), Ryszard Dawidowski (Cartusia Kartuzy), Karol Domjan (GKS Przodkowo), Norbert Dondera (Gwardia Koszalin), Patryk Drewek (Wierzyca Pelplin), Patryk Duda (Kaszubia Kościerzyna), Bartłomiej Fastyn (Bałtyk Koszalin), Oskar Fijałkowski (Pogoń II Szczecin), Wojciech Gałecki (Vineta Wolin), Mateusz Goerke (Lechia II Gdańsk), Daniel Górski (Lechia II Gdańsk), Ernest Graś (Świt Skolwin (Szczecin)), Adam Gyurcso (Arka II Gdynia), Daniel Jałoszyński (Chemik Police), Dawid Jeż (Vineta Wolin), Mateusz Kaczmarek (Wierzyca Pelplin), Andrzej Kaszuba (GKS Przodkowo), Mateusz Kołodziejski (Gwardia Koszalin), Pawło Konczuk (Cartusia Kartuzy), Łukasz Kondraciuk (Drawa Drawsko Pomorskie), Andrzej Kotłowski (Pogoń II Szczecin), Hubert Kotus (Świt Skolwin (Szczecin)), Łukasz Kowalski (KS Chwaszczyno), Daniel Kozłowski (Świt Skolwin (Szczecin)), Kacper Krauze (Kaszubia Kościerzyna), Dawid Kukliński (Gryf Słupsk), Dominik Kun (Pogoń II Szczecin), Przemysław Kuss (KS Chwaszczyno), Adrian Kwiatkowski (Bałtyk Koszalin), Patrik Lomski (Arka II Gdynia), Adam Ładziak (Świt Skolwin (Szczecin)), Dariusz Łatka (Bałtyk Gdynia), Dawid Łodyga (Vineta Wolin), Patryk Małecki (Pogoń II Szczecin), Neven Marković (Lechia II Gdańsk), Dawid Mikulski (Gryf Słupsk), Mateusz Młynarczyk (Bałtyk Gdynia), Takuya Murayama (Pogoń II Szczecin), Bartłomiej Nałęcz (Cartusia Kartuzy), Bruno Nazário (Lechia II Gdańsk), Mateusz Niedźwiecki (Cartusia Kartuzy), Marek Niewiada (Vineta Wolin), Kamil Oblizajek (Gryf Słupsk), Robert Obst (Pogoń II Szczecin), Paweł Odlanicki-Poczobut (Chemik Police), Bartłomiej Oleszczuk (Gwardia Koszalin), Patryk Orzechowski (Wierzyca Pelplin), Mateusz Owedyk (Drawa Drawsko Pomorskie), Andrzej Pedrycz (Drawa Drawsko Pomorskie), Jakub Piotrowski (Pogoń II Szczecin), Paweł Piotrowski (KS Chwaszczyno), Maciej Portasiński (KS Chwaszczyno), Radosław Roeske (KS Chwaszczyno), Sebastian Rudol (Pogoń II Szczecin), Przemysław Saliwon (Bałtyk Koszalin), Ołeksandr Sestrenśkyj (Bałtyk Koszalin), Daniel Sidor (Gwardia Koszalin), Rafał Siemaszko (Arka II Gdynia), Dawid Siemko (KS Chwaszczyno), Adrian Skorb (Vineta Wolin), Marcel Stanischewski (Bałtyk Koszalin), Maciej Stańczyk (Gwardia Koszalin), Przemysław Stolc (Arka II Gdynia), Jakub Szałek (Chemik Police), Grzegorz Szczepanik (Świt Skolwin (Szczecin)), Oskar Szczepanik (Świt Skolwin (Szczecin)), Karol Szopiński (GKS Przodkowo), Jakub Tarka (Vineta Wolin), Mateusz Toporek (Cartusia Kartuzy), Błażej Wenta (Kaszubia Kościerzyna), Kewin Wesołowski (Bałtyk Gdynia), Maciej Wolski (Lechia II Gdańsk), Daniel Wólkiewicz (Gwardia Koszalin)
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE