Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2012/2013 - Klasyfikacja strzelców
W zestawieniu nie uzwględniono jeszcze strzelców bramek z meczów (w nawiasie liczba niewpisanych strzelców):Spójnia Sadlinki - Jurand Lasowice 2-3 (2),
Zieloni Marzęcino - Pogoń Smętowo 2-1 (1),
Powiśle Stary Targ - Meteor Pinczyn 2-3 (2),
Weber Szprudowo - Błękitni Stare Pole 5-1 (1),
Meteor Pinczyn - Spójnia Sadlinki 3-2 (2),
Spójnia Sadlinki - Pogoń Smętowo 3-5 (8),
Nogat Malbork - Sokół Mareza 4-1 (5),
Weber Szprudowo - Jurand Lasowice 1-3 (4),
Victoria Kaliska - Meteor Pinczyn 2-1 (3),
Orzeł Borkowo - Centrum Pelplin 1-3 (4),
Zieloni Marzęcino - Powiśle Stary Targ 5-3 (8),
Błękitni Stare Pole - Nogat Malbork 4-0 (4),
Powiśle Stary Targ - Spójnia Sadlinki 1-0 (1),
Pogoń Smętowo - Victoria Kaliska 0-4 (4),
Meteor Pinczyn - Weber Szprudowo 3-1 (4),
Jurand Lasowice - Orzeł Borkowo 2-1 (3),
Sokół Mareza - Zieloni Marzęcino 1-2 (3),
Nogat Malbork - Centrum Pelplin 1-6 (7),
Sokół Mareza - Błękitni Stare Pole 0-8 (8),
Victoria Kaliska - Powiśle Stary Targ 4-0 (4),
Weber Szprudowo - Pogoń Smętowo 3-4 (7),
Zieloni Marzęcino - Spójnia Sadlinki 9-1 (10),
Orzeł Borkowo - Meteor Pinczyn 1-2 (3),
Powiśle Stary Targ - Weber Szprudowo 1-0 (1),
Jurand Lasowice - Nogat Malbork 3-0 (3),
Błękitni Stare Pole - Zieloni Marzęcino 5-2 (7),
Centrum Pelplin - Sokół Mareza 5-0 (5),
Spójnia Sadlinki - Victoria Kaliska 1-0 (1),
Pogoń Smętowo - Orzeł Borkowo 6-2 (8),
Sokół Mareza - Jurand Lasowice 2-4 (6),
Nogat Malbork - Meteor Pinczyn 1-0 (1),
Błękitni Stare Pole - Centrum Pelplin 1-2 (3),
Zieloni Marzęcino - Victoria Kaliska 2-3 (5),
Orzeł Borkowo - Powiśle Stary Targ 0-1 (1),
Spójnia Sadlinki - Orzeł Borkowo 1-1 (2),
Pogoń Smętowo - Nogat Malbork 2-2 (4),
Meteor Pinczyn - Sokół Mareza 2-2 (4),
Jurand Lasowice - Błękitni Stare Pole 1-2 (3),
Centrum Pelplin - Zieloni Marzęcino 3-1 (4),
Victoria Kaliska - Weber Szprudowo 4-2 (6),
Sokół Mareza - Pogoń Smętowo 3-1 (4),
Błękitni Stare Pole - Meteor Pinczyn 4-0 (4),
Zieloni Marzęcino - Weber Szprudowo 2-2 (4),
Centrum Pelplin - Jurand Lasowice 5-0 (5),
Nogat Malbork - Powiśle Stary Targ 1-3 (4),
Orzeł Borkowo - Victoria Kaliska 0-5 (5),
Powiśle Stary Targ - Sokół Mareza 2-1 (3),
Meteor Pinczyn - Centrum Pelplin 0-10 (10),
Weber Szprudowo - Orzeł Borkowo 2-1 (3),
Spójnia Sadlinki - Nogat Malbork 0-1 (1),
Pogoń Smętowo - Błękitni Stare Pole 2-3 (5),
Jurand Lasowice - Zieloni Marzęcino 1-2 (3),
Spójnia Sadlinki - Sokół Mareza 1-0 (1),
Nogat Malbork - Weber Szprudowo 5-3 (8),
Sokół Mareza - Victoria Kaliska 2-3 (5),
Jurand Lasowice - Pogoń Smętowo 2-2 (4),
Centrum Pelplin - Powiśle Stary Targ 1-1 (2),
Meteor Pinczyn - Zieloni Marzęcino 2-1 (3),
Błękitni Stare Pole - Spójnia Sadlinki 5-1 (6),
Weber Szprudowo - Sokół Mareza 2-0 (2),
Pogoń Smętowo - Meteor Pinczyn 2-3 (5),
Powiśle Stary Targ - Jurand Lasowice 2-0 (2),
Victoria Kaliska - Błękitni Stare Pole 0-1 (1),
Orzeł Borkowo - Nogat Malbork 1-2 (3),
Spójnia Sadlinki - Centrum Pelplin 0-5 (5),
Błękitni Stare Pole - Weber Szprudowo 0-2 (2),
Meteor Pinczyn - Powiśle Stary Targ 2-3 (5),
Jurand Lasowice - Spójnia Sadlinki 1-3 (4),
Pogoń Smętowo - Zieloni Marzęcino 4-2 (6),
Centrum Pelplin - Victoria Kaliska 4-0 (4),
Powiśle Stary Targ - Pogoń Smętowo 4-3 (7),
Zieloni Marzęcino - Nogat Malbork 3-1 (4),
Victoria Kaliska - Jurand Lasowice 0-1 (1),
Orzeł Borkowo - Błękitni Stare Pole 1-3 (4),
Weber Szprudowo - Centrum Pelplin 0-3 (3),
Spójnia Sadlinki - Meteor Pinczyn 2-0 (2),
Sokół Mareza - Nogat Malbork 1-6 (7),
Powiśle Stary Targ - Zieloni Marzęcino 5-3 (8),
Meteor Pinczyn - Victoria Kaliska 1-1 (2),
Jurand Lasowice - Weber Szprudowo 1-3 (4),
Pogoń Smętowo - Spójnia Sadlinki 0-3 (3),
Centrum Pelplin - Orzeł Borkowo 10-2 (12),
Nogat Malbork - Błękitni Stare Pole 0-5 (5),
Weber Szprudowo - Meteor Pinczyn 2-0 (2),
Victoria Kaliska - Pogoń Smętowo 2-1 (3),
Zieloni Marzęcino - Sokół Mareza 4-4 (8),
Orzeł Borkowo - Jurand Lasowice 2-3 (5),
Spójnia Sadlinki - Powiśle Stary Targ 0-2 (2),
Powiśle Stary Targ - Victoria Kaliska 2-3 (5),
Błękitni Stare Pole - Sokół Mareza 1-0 (1),
Meteor Pinczyn - Orzeł Borkowo 0-4 (4),
Pogoń Smętowo - Weber Szprudowo 2-5 (7),
Centrum Pelplin - Nogat Malbork 4-0 (4),
Nogat Malbork - Jurand Lasowice 0-3 (3),
Sokół Mareza - Centrum Pelplin 0-2 (2),
Victoria Kaliska - Spójnia Sadlinki 2-1 (3),
Weber Szprudowo - Powiśle Stary Targ 3-2 (5),
Orzeł Borkowo - Pogoń Smętowo 4-5 (9),
Powiśle Stary Targ - Orzeł Borkowo 8-0 (8),
Meteor Pinczyn - Nogat Malbork 3-0 (3),
Centrum Pelplin - Błękitni Stare Pole 4-1 (5),
Spójnia Sadlinki - Weber Szprudowo 2-0 (2),
Jurand Lasowice - Sokół Mareza 5-4 (9),
Nogat Malbork - Pogoń Smętowo 1-4 (5),
Błękitni Stare Pole - Jurand Lasowice 1-0 (1),
Sokół Mareza - Meteor Pinczyn 1-6 (7),
Weber Szprudowo - Victoria Kaliska 5-2 (7),
Orzeł Borkowo - Spójnia Sadlinki 0-7 (7),
Powiśle Stary Targ - Nogat Malbork 3-0 (3),
Jurand Lasowice - Centrum Pelplin 3-2 (5),
Meteor Pinczyn - Błękitni Stare Pole 1-0 (1),
Nogat Malbork - Spójnia Sadlinki 0-2 (2),
Sokół Mareza - Powiśle Stary Targ 2-7 (9),
Błękitni Stare Pole - Pogoń Smętowo 3-0 (3),
Centrum Pelplin - Meteor Pinczyn 6-0 (6),
Orzeł Borkowo - Weber Szprudowo 2-2 (4),
Pogoń Smętowo - Sokół Mareza 10-2 (12),
Pogoń Smętowo - Centrum Pelplin 1-1 (2),
Powiśle Stary Targ - Błękitni Stare Pole 3-2 (5),
Victoria Kaliska - Nogat Malbork 1-1 (2),
Meteor Pinczyn - Jurand Lasowice 0-2 (2),