IV liga - pomorska - sezon 2011/2012 - Klasyfikacja strzelców
W zestawieniu nie uzwględniono jeszcze strzelców bramek z meczów (w nawiasie liczba niewpisanych strzelców):Polonia Gdańsk - Murkam Przodkowo 2-0 (2),
Czarni Czarne - Arka II Gdynia 0-4 (4),
Jantar Ustka - Pomezania Malbork 3-3 (6),
Pogoń Lębork - Wietcisa Skarszewy 4-1 (5),
KP Starogard Gdański - Olimpia Sztum 1-2 (3),
Potok Pszczółki - Orlęta Reda 1-2 (3),
Wierzyca Pelplin - Powiśle Dzierzgoń 0-2 (2),
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo - Pomorze Potęgowo 1-3 (4),
Polonia Gdańsk - Potok Pszczółki 6-1 (7),
Murkam Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 3-0 (3),
Pomezania Malbork - Wierzyca Pelplin 2-2 (4),
Pomorze Potęgowo - KP Starogard Gdański 2-1 (3),
Olimpia Sztum - Pogoń Lębork 2-0 (2),
Wietcisa Skarszewy - Czarni Czarne 6-2 (8),
Arka II Gdynia - Jantar Ustka 3-0 (3),
Orlęta Reda - Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 0-1 (1),
Czarni Czarne - Olimpia Sztum 3-0 (3),
Powiśle Dzierzgoń - Pomezania Malbork 2-2 (4),
KP Starogard Gdański - Orlęta Reda 1-8 (9),
Pogoń Lębork - Pomorze Potęgowo 1-2 (3),
Jantar Ustka - Wietcisa Skarszewy 1-2 (3),
Wierzyca Pelplin - Arka II Gdynia 0-3 (3),
Potok Pszczółki - Murkam Przodkowo 1-0 (1),
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo - Polonia Gdańsk 1-2 (3),
Potok Pszczółki - Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 1-1 (2),
Polonia Gdańsk - KP Starogard Gdański 0-1 (1),
Pomorze Potęgowo - Czarni Czarne 1-0 (1),
Wietcisa Skarszewy - Wierzyca Pelplin 2-1 (3),
Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń 5-1 (6),
Murkam Przodkowo - Pomezania Malbork 3-5 (8),
Orlęta Reda - Pogoń Lębork 2-1 (3),
Olimpia Sztum - Jantar Ustka 1-0 (1),
Czarni Czarne - Orlęta Reda 0-3 (3),
Pomezania Malbork - Arka II Gdynia 1-0 (1),
Powiśle Dzierzgoń - Wietcisa Skarszewy 0-2 (2),
Jantar Ustka - Pomorze Potęgowo 1-2 (3),
Pogoń Lębork - Polonia Gdańsk 1-0 (1),
KP Starogard Gdański - Potok Pszczółki 2-5 (7),
Wierzyca Pelplin - Olimpia Sztum 4-0 (4),
Polonia Gdańsk - Czarni Czarne 5-0 (5),
Murkam Przodkowo - Arka II Gdynia 1-1 (2),
Wietcisa Skarszewy - Pomezania Malbork 3-1 (4),
Pomorze Potęgowo - Wierzyca Pelplin 1-1 (2),
Orlęta Reda - Jantar Ustka 5-1 (6),
Potok Pszczółki - Pogoń Lębork 3-0 (3),
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo - KP Starogard Gdański 5-1 (6),
Czarni Czarne - Potok Pszczółki 2-1 (3),
KP Starogard Gdański - Murkam Przodkowo 0-2 (2),
Jantar Ustka - Polonia Gdańsk 0-3 (3),
Powiśle Dzierzgoń - Pomorze Potęgowo 2-3 (5),
Pomezania Malbork - Olimpia Sztum 0-1 (1),
Pogoń Lębork - Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 2-2 (4),
Wierzyca Pelplin - Orlęta Reda 1-0 (1),
Arka II Gdynia - Wietcisa Skarszewy 2-0 (2),
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo - Murkam Przodkowo 4-1 (5),
Polonia Gdańsk - Wierzyca Pelplin 1-4 (5),
Murkam Przodkowo - Wietcisa Skarszewy 1-0 (1),
KP Starogard Gdański - Pogoń Lębork 3-2 (5),
Pomorze Potęgowo - Pomezania Malbork 1-2 (3),
Potok Pszczółki - Jantar Ustka 4-0 (4),
Olimpia Sztum - Arka II Gdynia 0-2 (2),
Orlęta Reda - Powiśle Dzierzgoń 0-1 (1),
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo - Czarni Czarne 1-5 (6),
Czarni Czarne - KP Starogard Gdański 1-0 (1),
Jantar Ustka - Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 1-3 (4),
Pomezania Malbork - Orlęta Reda 0-6 (6),
Powiśle Dzierzgoń - Polonia Gdańsk 1-2 (3),
Wierzyca Pelplin - Potok Pszczółki 1-1 (2),
Pogoń Lębork - Murkam Przodkowo 1-2 (3),
Wietcisa Skarszewy - Olimpia Sztum 3-1 (4),
Arka II Gdynia - Pomorze Potęgowo 4-1 (5),
Polonia Gdańsk - Pomezania Malbork 2-0 (2),
Pogoń Lębork - Czarni Czarne 2-2 (4),
Murkam Przodkowo - Olimpia Sztum 5-0 (5),
Potok Pszczółki - Powiśle Dzierzgoń 3-2 (5),
Pomorze Potęgowo - Wietcisa Skarszewy 1-4 (5),
KP Starogard Gdański - Jantar Ustka 2-2 (4),
Orlęta Reda - Arka II Gdynia 2-5 (7),
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo - Wierzyca Pelplin 4-1 (5),
Jantar Ustka - Pogoń Lębork 2-1 (3),
Czarni Czarne - Murkam Przodkowo 1-2 (3),
Olimpia Sztum - Pomorze Potęgowo 1-1 (2),
Wietcisa Skarszewy - Orlęta Reda 2-1 (3),
Pomezania Malbork - Potok Pszczółki 0-1 (1),
Powiśle Dzierzgoń - Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 5-0 (5),
Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański 3-1 (4),
Polonia Gdańsk - Wietcisa Skarszewy 0-2 (2),
Czarni Czarne - Jantar Ustka 4-2 (6),
Pogoń Lębork - Wierzyca Pelplin 0-1 (1),
KP Starogard Gdański - Powiśle Dzierzgoń 0-1 (1),
Orlęta Reda - Olimpia Sztum 3-0 (3),
Potok Pszczółki - Arka II Gdynia 1-1 (2),
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo - Pomezania Malbork 1-2 (3),
Jantar Ustka - Murkam Przodkowo 0-1 (1),
Olimpia Sztum - Polonia Gdańsk 2-5 (7),
Pomorze Potęgowo - Orlęta Reda 1-1 (2),
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 1-1 (2),
Wietcisa Skarszewy - Potok Pszczółki 0-6 (6),
Wierzyca Pelplin - Czarni Czarne 4-1 (5),
Pomezania Malbork - KP Starogard Gdański 5-2 (7),
Arka II Gdynia - Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 5-0 (5),
Polonia Gdańsk - Pomorze Potęgowo 2-1 (3),
Jantar Ustka - Wierzyca Pelplin 1-2 (3),
Czarni Czarne - Powiśle Dzierzgoń 2-2 (4),
Pogoń Lębork - Pomezania Malbork 1-3 (4),
KP Starogard Gdański - Arka II Gdynia 1-7 (8),
Murkam Przodkowo - Orlęta Reda 2-3 (5),
Potok Pszczółki - Olimpia Sztum 1-0 (1),
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo - Wietcisa Skarszewy 1-3 (4),
Pomorze Potęgowo - Potok Pszczółki 3-0 (3),
Olimpia Sztum - Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 1-0 (1),
Pomezania Malbork - Czarni Czarne 1-0 (1),
Wietcisa Skarszewy - KP Starogard Gdański 1-0 (1),
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 1-1 (2),
Wierzyca Pelplin - Murkam Przodkowo 3-2 (5),
Arka II Gdynia - Pogoń Lębork 3-0 (3),
Orlęta Reda - Polonia Gdańsk 2-1 (3),
Orlęta Reda - Potok Pszczółki 0-2 (2),
Olimpia Sztum - KP Starogard Gdański 2-1 (3),
Pomorze Potęgowo - Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 3-3 (6),
Powiśle Dzierzgoń - Wierzyca Pelplin 1-0 (1),
Wietcisa Skarszewy - Pogoń Lębork 1-2 (3),
Pomezania Malbork - Jantar Ustka 5-0 (5),
Murkam Przodkowo - Polonia Gdańsk 0-1 (1),
Arka II Gdynia - Czarni Czarne 5-0 (5),
Jantar Ustka - Arka II Gdynia 0-5 (5),
Czarni Czarne - Wietcisa Skarszewy 4-1 (5),
KP Starogard Gdański - Pomorze Potęgowo 2-0 (2),
Pogoń Lębork - Olimpia Sztum 5-0 (5),
Wierzyca Pelplin - Pomezania Malbork 2-2 (4),
Powiśle Dzierzgoń - Murkam Przodkowo 2-1 (3),
Potok Pszczółki - Polonia Gdańsk 0-2 (2),
Polonia Gdańsk - Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 6-0 (6),
Murkam Przodkowo - Potok Pszczółki 0-2 (2),
Olimpia Sztum - Czarni Czarne 0-1 (1),
Pomorze Potęgowo - Pogoń Lębork 3-0 (3),
Pomezania Malbork - Powiśle Dzierzgoń 0-2 (2),
Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin 2-1 (3),
Orlęta Reda - KP Starogard Gdański 2-0 (2),
KP Starogard Gdański - Polonia Gdańsk 0-2 (2),
Pomezania Malbork - Murkam Przodkowo 3-2 (5),
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 1-1 (2),
Wierzyca Pelplin - Wietcisa Skarszewy 2-0 (2),
Pogoń Lębork - Orlęta Reda 1-1 (2),
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo - Potok Pszczółki 4-1 (5),
Murkam Przodkowo - Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 2-1 (3),
Arka II Gdynia - Pomezania Malbork 5-2 (7),
Polonia Gdańsk - Pogoń Lębork 1-1 (2),
Pomorze Potęgowo - Jantar Ustka 2-0 (2),
Orlęta Reda - Czarni Czarne 2-1 (3),
Potok Pszczółki - KP Starogard Gdański 4-3 (7),
Wietcisa Skarszewy - Powiśle Dzierzgoń 4-2 (6),
Czarni Czarne - Polonia Gdańsk 1-2 (3),
Jantar Ustka - Orlęta Reda 1-2 (3),
Pomezania Malbork - Wietcisa Skarszewy 2-0 (2),
KP Starogard Gdański - Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 0-1 (1),
Powiśle Dzierzgoń - Olimpia Sztum 1-0 (1),
Wierzyca Pelplin - Pomorze Potęgowo 3-1 (4),
Pogoń Lębork - Potok Pszczółki 1-1 (2),
Arka II Gdynia - Murkam Przodkowo 4-3 (7),
Arka II Gdynia - KP Starogard Gdański 2-0 (2),
Orlęta Reda - Murkam Przodkowo 1-0 (1),
Wietcisa Skarszewy - Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 2-0 (2),
Olimpia Sztum - Potok Pszczółki 3-1 (4),
Pomorze Potęgowo - Polonia Gdańsk 0-1 (1),
Pomezania Malbork - Pogoń Lębork 2-3 (5),
Powiśle Dzierzgoń - Czarni Czarne 3-0 (3),
Wierzyca Pelplin - Jantar Ustka 2-1 (3),
Polonia Gdańsk - Jantar Ustka 4-2 (6),
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo - Pogoń Lębork 1-1 (2),
Murkam Przodkowo - KP Starogard Gdański 0-2 (2),
Olimpia Sztum - Pomezania Malbork 1-0 (1),
Orlęta Reda - Wierzyca Pelplin 3-1 (4),
Pomorze Potęgowo - Powiśle Dzierzgoń 2-3 (5),
Wietcisa Skarszewy - Arka II Gdynia 1-0 (1),
Potok Pszczółki - Czarni Czarne 4-1 (5),
KP Starogard Gdański - Wietcisa Skarszewy 2-1 (3),
Potok Pszczółki - Pomorze Potęgowo 2-1 (3),
Murkam Przodkowo - Wierzyca Pelplin 0-2 (2),
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo - Olimpia Sztum 6-2 (8),
Czarni Czarne - Pomezania Malbork 1-0 (1),
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 1-1 (2),
Jantar Ustka - Powiśle Dzierzgoń 1-3 (4),
Jantar Ustka - Potok Pszczółki 1-2 (3),
Czarni Czarne - Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 2-1 (3),
Arka II Gdynia - Olimpia Sztum 6-0 (6),
Powiśle Dzierzgoń - Orlęta Reda 2-1 (3),
Pogoń Lębork - KP Starogard Gdański 1-0 (1),
Wierzyca Pelplin - Polonia Gdańsk 1-2 (3),
Pomezania Malbork - Pomorze Potęgowo 0-1 (1),
Wietcisa Skarszewy - Murkam Przodkowo 1-2 (3),
Polonia Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 0-1 (1),
Olimpia Sztum - Wietcisa Skarszewy 0-2 (2),
KP Starogard Gdański - Czarni Czarne 2-1 (3),
Orlęta Reda - Pomezania Malbork 5-1 (6),
Pomorze Potęgowo - Arka II Gdynia 4-2 (6),
Potok Pszczółki - Wierzyca Pelplin 2-0 (2),
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo - Jantar Ustka 2-0 (2),
Jantar Ustka - KP Starogard Gdański 1-4 (5),
Powiśle Dzierzgoń - Potok Pszczółki 3-1 (4),
Olimpia Sztum - Murkam Przodkowo 5-2 (7),
Wietcisa Skarszewy - Pomorze Potęgowo 1-1 (2),
Wierzyca Pelplin - Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 2-1 (3),
Pomezania Malbork - Polonia Gdańsk 1-5 (6),
Arka II Gdynia - Orlęta Reda 2-1 (3),
Potok Pszczółki - Pomezania Malbork 1-1 (2),
Murkam Przodkowo - Czarni Czarne 2-1 (3),
Orlęta Reda - Wietcisa Skarszewy 1-0 (1),
Pomorze Potęgowo - Olimpia Sztum 4-1 (5),
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 3-2 (5),
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo - Powiśle Dzierzgoń 3-0 (3),
Polonia Gdańsk - Arka II Gdynia 0-3 (3),
Arka II Gdynia - Potok Pszczółki 3-0 (3),
Olimpia Sztum - Orlęta Reda 1-1 (2),
Pomorze Potęgowo - Murkam Przodkowo 3-1 (4),
Wietcisa Skarszewy - Polonia Gdańsk 2-0 (2),
Pomezania Malbork - Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 5-2 (7),
Powiśle Dzierzgoń - KP Starogard Gdański 2-1 (3),
Wierzyca Pelplin - Pogoń Lębork 0-2 (2),
Jantar Ustka - Czarni Czarne 4-0 (4),
Polonia Gdańsk - Olimpia Sztum 2-1 (3),
Orlęta Reda - Pomorze Potęgowo 0-2 (2),
Murkam Przodkowo - Jantar Ustka 3-0 (3),
Czarni Czarne - Wierzyca Pelplin 4-0 (4),
Potok Pszczółki - Wietcisa Skarszewy 3-3 (6),
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo - Arka II Gdynia 0-1 (1),
KP Starogard Gdański - Pomezania Malbork 3-1 (4),
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 1-1 (2),