V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2009/2010 - Klasyfikacja strzelców
W zestawieniu nie uzwględniono jeszcze strzelców bramek z meczów (w nawiasie liczba niewpisanych strzelców):Gryf 2009 II Tczew - Ceramik Łubiana 3-4 (3),
Pogoń Prabuty - Gryf 2009 II Tczew 5-1 (1),
Ceramik Łubiana - Kolejarz Chojnice 4-1 (1),
Gryf 2009 II Tczew - Grom Kleszczewo 2-1 (2),
Błękitni Sobowidz - Gryf 2009 II Tczew 2-2 (2),
Gryf 2009 II Tczew - Weber Szprudowo 1-3 (1),
Czarni Ostrowite - Gryf 2009 II Tczew 5-3 (3),
Błękitni Stare Pole - Gryf 2009 II Tczew 4-1 (1),
Kolejarz Chojnice - Błękitni Stare Pole 1-1 (1),
Gryf 2009 II Tczew - Wda Lipusz 2-4 (2),
Kolejarz Chojnice - Gryf 2009 II Tczew 6-1 (1),
Ceramik Łubiana - Gryf 2009 II Tczew 2-3 (3),
Gryf 2009 II Tczew - Pogoń Prabuty 1-6 (1),
Błękitni Stare Pole - Weber Szprudowo 1-2 (1),
Czarni Ostrowite - Błękitni Stare Pole 2-1 (1),
Pogoń Prabuty - Kolejarz Chojnice 4-2 (2),
Błękitni Stare Pole - Wisła Korzeniewo 3-5 (3),
Gryf 2009 II Tczew - Błękitni Sobowidz 2-4 (2),
Weber Szprudowo - Gryf 2009 II Tczew 1-3 (4),
Błękitni Sobowidz - Kolejarz Chojnice 4-2 (2),
Gryf 2009 II Tczew - Relax Ryjewo 5-2 (5),
Kolejarz Chojnice - Weber Szprudowo 2-3 (2),
Gryf 2009 II Tczew - Czarni Ostrowite 3-2 (5),
Centrum Pelplin - Błękitni Stare Pole 5-1 (1),
Czarni Ostrowite - Kolejarz Chojnice 1-3 (3),
Gryf 2009 II Tczew - Centrum Pelplin 1-3 (1),
Kolejarz Chojnice - Borowiak Czersk 4-2 (4),
Strzelcy wg drużyn20 - Bartosz Machut (Wda Lipusz)
19 - Robert Cieszyński (Ceramik Łubiana),
Łukasz Cieszyński (Ceramik Łubiana)
18 - Sebastian Lis (Czarni Ostrowite)
17 - Łukasz Duszyński (Pogoń Prabuty)
16 - Sebastian Pajdzik (Relax Ryjewo)
15 - Robert Komorowski (Błękitni Sobowidz)
14 - Krzysztof Gardzielewski (Weber Szprudowo),
Arkadiusz Gierszewski (Weber Szprudowo),
Tomasz Wyrzykowski (Wisła Korzeniewo)
13 - Paweł Kleinschmidt (Grom Kleszczewo)
12 - Mateusz Stanek (Grom Kleszczewo)
10 - Wiesław Bielang (Grom Kleszczewo)
9 - Szymon Hanas (Pogoń Prabuty),
Michael Nwobi (Pogoń Prabuty),
Grzegorz Siwiec (Relax Ryjewo),
Damian Szlachcikowski (Borowiak Czersk),
Dawid Wróblewski (Centrum Pelplin)
8 - Radosław Dąbrowski (Wisła Korzeniewo),
Paweł Jaszczyk (Błękitni Sobowidz),
Siergej Jeroszewicz (Czarni Ostrowite),
Rafał Klozyk (Centrum Pelplin),
Marek Kowalski (Pogoń Prabuty),
Grzegorz Lipiński (Wda Lipusz),
Krzysztof Płotka (Błękitni Sobowidz)
7 - Szymon Grzelak (Weber Szprudowo),
Jarosław Lisewski (Centrum Pelplin),
Łukasz Nartowski (Czarni Ostrowite),
Piotr Piwoński (Gryf 2009 II Tczew),
Dariusz Schuchardt (Błękitni Sobowidz)
6 - Wojciech Dąbrowski (Wisła Korzeniewo),
Radosław Martyka (Relax Ryjewo),
Artur Opic (Czarni Ostrowite),
Artur Pesta (Wisła Korzeniewo),
Dawid Sikorski (Kolejarz Chojnice),
Tomasz Świeczkowski (Wda Lipusz),
Dariusz Szczuka (Wisła Korzeniewo),
Dawid Wesołowski (Grom Kleszczewo),
Paweł Zamerski (Relax Ryjewo)
5 - Krzysztof Jażdżewski (Ceramik Łubiana),
Paweł Moczadło (Borowiak Czersk),
Rafał Sójka (Weber Szprudowo),
Jarosław Steinborn (Centrum Pelplin)
4 - Mateusz Chyła (Kolejarz Chojnice),
Adam Cicherski (Błękitni Stare Pole),
Ariel Fedak (Błękitni Sobowidz),
Michał Formella (Borowiak Czersk),
Tomasz Jażdżewski (Kolejarz Chojnice),
Marek Kaszubowski (Borowiak Czersk),
Tomasz Kriezel (Borowiak Czersk),
Rafał Pasiński (Czarni Ostrowite),
Maciej Pastwa (Ceramik Łubiana),
Rafał Rekowski (Wda Lipusz),
Przemysław Różyński (Centrum Pelplin),
Samobójczy (Czarni Ostrowite),
Damian Seroka (Centrum Pelplin),
Robert Wera (Ceramik Łubiana)
3 - Roman Galikowski (Kolejarz Chojnice),
Maciej Jarosiński (Relax Ryjewo),
Michał Kominko (Relax Ryjewo),
Łukasz Kuliński (Błękitni Stare Pole),
Dariusz Kułakowski (Błękitni Stare Pole),
Maciej Lewandowski (Centrum Pelplin),
Michał Mackiewicz (Relax Ryjewo),
Mateusz Maszkowski (Błękitni Stare Pole),
Sławomir Polewany (Ceramik Łubiana),
Krzysztof Pukin (Pogoń Prabuty),
Marcin Synoradzki (Czarni Ostrowite)
2 - Tomasz Bąkowski (Ceramik Łubiana),
Tomasz Bieniek (Relax Ryjewo),
Przemysław Borkowski (Wda Lipusz),
Piotr Bruniecki (Wda Lipusz),
Jakub Błaszkowski (Kolejarz Chojnice),
Artur Chrzonowski (Czarni Ostrowite),
Tomasz Domański (Wisła Korzeniewo),
Michał Draszanowski (Grom Kleszczewo),
Maciej Dunajski (Weber Szprudowo),
Mateusz Jagiełło (Pogoń Prabuty),
Łukasz Janczyński (Grom Kleszczewo),
Marek Janta (Kolejarz Chojnice),
Piotr Kuchnowski (Błękitni Sobowidz),
Łukasz Leper (Borowiak Czersk),
Mateusz Lewicki (Weber Szprudowo),
Ireneusz Librecht (Grom Kleszczewo),
Grzegorz Lopko (Pogoń Prabuty),
Marcin Michalski (Relax Ryjewo),
Arkadiusz Nartowski (Czarni Ostrowite),
Sławomir Ostrowski (Weber Szprudowo),
Przemysław Promiński (Pogoń Prabuty),
Jakub Skiba (Czarni Ostrowite),
Roman Switalla (Centrum Pelplin),
Michał Trocha (Borowiak Czersk),
Paweł Urbanowicz (Pogoń Prabuty),
Michał Warda (Błękitni Sobowidz),
Maciej Wałdoch (Wda Lipusz),
Michał Wesołowski (Grom Kleszczewo),
Bartosz Wiśniewski (Błękitni Stare Pole),
Krzysztof Wójcik (Weber Szprudowo),
Arkadiusz Zając (Grom Kleszczewo),
Paweł Żelechowski (Gryf 2009 II Tczew)
1 - Paweł Arndt (Kolejarz Chojnice),
Zbigniew Bączkowski (Grom Kleszczewo),
Adam Bereziuk (Błękitni Stare Pole),
Marek Białkowski (Wisła Korzeniewo),
Piotr Brajsa (Grom Kleszczewo),
Dawid Brucki (Błękitni Sobowidz),
Robert Błaszkowski (Kolejarz Chojnice),
Karol Cablewski (Grom Kleszczewo),
Łukasz Chyła (Centrum Pelplin),
Krzysztof Dawidowski (Pogoń Prabuty),
Mateusz Dombrowski (Gryf 2009 II Tczew),
Przemysław Drobiński (Kolejarz Chojnice),
Michał Dłubak (Grom Kleszczewo),
Tomasz Fojut (Kolejarz Chojnice),
Wojciech Gębarowski (Centrum Pelplin),
Maciej Gębicki (Błękitni Stare Pole),
Daniel Jasiński (Relax Ryjewo),
Grzegorz Jędrzejewski (Błękitni Stare Pole),
Sebastian Jędrzejewski (Borowiak Czersk),
Wojciech Kleczewski (Błękitni Sobowidz),
Oskar Krajnik (Centrum Pelplin),
Patryk Laskowski (Kolejarz Chojnice),
Maciej Liedtke (Ceramik Łubiana),
Bogdan Mesanio (Wisła Korzeniewo),
Szymon Nadolski (Ceramik Łubiana),
Bogusław Nakielski (Borowiak Czersk),
Krzysztof Orłowski (Błękitni Stare Pole),
Marcin Pałbicki (Centrum Pelplin),
Marcin Pałubicki (Centrum Pelplin),
Dawid Popielas (Borowiak Czersk),
Jakub Porębski (Czarni Ostrowite),
Piotr Prokopow (Grom Kleszczewo),
Andrzej Pyrkowski (Centrum Pelplin),
Mateusz Płotka (Błękitni Sobowidz),
Marcin Ryczkowski (Centrum Pelplin),
Samobójcza (Ceramik Łubiana),
Sławomir Schuchardt (Błękitni Sobowidz),
Wojciech Sikorski (Czarni Ostrowite),
Tomasz Skalski (Gryf 2009 II Tczew),
Dariusz Staniaszek (Relax Ryjewo),
Wojciech Stolp (Czarni Ostrowite),
Mihail Sundeev (Czarni Ostrowite),
Marek Świokło (Pogoń Prabuty),
Andrzej Tołstik (Pogoń Prabuty),
Patryk Tutkowski (Gryf 2009 II Tczew),
Michał Wejtko (Pogoń Prabuty),
Mariusz Werner (Centrum Pelplin),
Marek Wilk (Czarni Ostrowite),
Marcin Wojewski (Wda Lipusz),
Paweł Wojtysiak (Pogoń Prabuty),
Kamil Woliński (Błękitni Stare Pole),
Tomasz Zaborowski (Centrum Pelplin)