ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020 - Klasyfikacja strzelców



Klasyfikacja wg strzelonych goli

Pomezania Malbork:

12 - orlando EscobarMarlon
7 - Bartosz Drewek
3 - Tomasz Jeleń
2 - Kamil Dryjas, Rafał Galeniewski, Mateusz Latkiewicz, Piotr Wilk
1 - Konrad Nędza, Tomasz Owsianik

Wisła Tczew:

4 - Karol Opczyński
3 - Paweł Kamiński, Marcin Rajch, Mateusz Szlija
2 - Karol Ćwikliński
1 - Paweł Bobrzyński, Łukasz Gajewski, Szymon Raduński, Mateusz Szwindowski

Sokół Zblewo:

14 - Damian Kugiel
8 - Mateusz Wenta
7 - Krzysztof Rzepa
5 - Patryk Wysiecki
3 - Kamil Gronkowski, Kacper Siora
2 - Patryk Kusio, Piotr Runowski, Grzegorz Skórczewski
1 - Mateusz Konieczka, Mateusz Mosiński, Bartosz Szweda

Tęcza Brusy:

4 - Filip Ginter, Seweryn Mientki, Błażej Singer
3 - Karol Michalak
2 - Tomasz Krefft, Patryk Sobczyk
1 - Kamil Sobczyk, Kamil Szalewski, Arkadiusz Zakrzewski

Żuławy Nowy Dwór Gdański:

8 - Mateusz Gruszewski
6 - Patryk Kiełczyński
3 - Kacper Dyl
2 - Dawid Kiełczyński, Krzysztof Klein, Karol Szwec
1 - Piotr Dekański, Tomasz Dobrzyński, Piotr Koller, Marek Kruczkowski, Jakub Mularczyk, Mateusz Niemyjski

Chojniczanka II Chojnice:

12 - Michał Kalitta
9 - Oskar Frygier, Podgórski Jacek
5 - Stanisław Wędzelewski
3 - Janusz Surdykowski, Bartłomiej Urbański
2 - Krzysztof Korczyc, Mateusz Kuzimski, Dominik Lemańczyk, Michał Sacharuk, Artur Szwoch, Wojciech Trochim
1 - Antonio Conejo, Kacper Kasperowicz, Paweł Zawistowski, Mateusz Żukowski

Victoria Kaliska:

11 - Piotr Drzewicki
2 - Damian Begier
1 - Michał Kamiński, Jacek Pozorski

Czarni Przemysław:

6 - Tomasz Popielarz
4 - Sebastian Szablewski
3 - Paweł Studziński
1 - Sławomir Mallek, Przemysław Złoty

Meteor Pinczyn:

8 - Mateusz Dubiela
6 - Radosław Migawski, Władysław Nawrocki
4 - Maciej Woźniak
3 - Dawid Suchewicz
2 - Krystian Kielar
1 - Dawid Felski, Kamil Stanuch

Relax Ryjewo:

9 - Paweł Zamerski
3 - Grzegorz Siwiec
2 - Michał Kominko, Sebastian Pajdzik
1 - Patryk Iwański, Radosław Martyka, Mateusz Włodarski

Powiśle II Dzierzgoń:

13 - Krzysztof Wierzba
6 - Szymon Waga
3 - Tomasz Sambor
2 - Maciej Kesler, Bartosz Mróz, Michał Tomczyk
1 - Maciej Saczuk, Oskar Zygowski

Beniaminek 03 Starogard Gdański:

7 - Mateusz Stanek
5 - Łukasz Kaszubowski
3 - Tomasz Kwiatkowski
2 - Mateusz Szopiński
1 - cruz AlecciJuan, Kamil Roll, Mustafa Sanlibugra

Spójnia Sadlinki:

7 - Dawid Torłop
3 - Krzysztof Michalczyk
1 - Adrian Gajewski, Kacper Kwaśnicki, Radosław Szarafiński, Mateusz Szymański, Jakub Wierciński

Orzeł Subkowy:

7 - Wojciech Szoska
5 - Dawid Smoliński, Dawid Tramowski
4 - Patryk Orzechowski
3 - Mariusz Wroński
2 - Michał Kalinowski, Tomasz Skalski
1 - Michał Alaburda, Gustaw Andrzejewski, Paweł Domke, Sylwester Gońda, Szymon Grzelak, Maciej Szoska, Adrian Tamowicz

Mady Ostaszewo:

8 - Mateusz Oleś
3 - Mariusz Borowiecki, Bartosz Wacławski
2 - Adam Cicherski, Kamil Jabłoński, Kamil Wirkus, Bartosz Wojtysiak
1 - Maciej Golicki, Kacper Kaszubowski
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE