MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

IV liga - pomorska - sezon 2019/2020 - Klasyfikacja strzelców



Klasyfikacja wg strzelonych goli

Kaszubia Kościerzyna:

7 - Tomasz Tuttas
5 - Szymon Rychłowski, Kamil Sikora
3 - Bartosz Śmietanko, Błażej Troka
2 - Sebastian Dziadkowiec, Radosław Krysiński
1 - Aron Formela, Karol Januszewski, Kacper Krauze, Dawid Siemko

Pogoń Lębork:

6 - Przemysław Kostuch
3 - Wiktor Miotk, Wojciech Musuła
2 - Michał Jeruć, Adrian Kochanek, Łukasz Kwaśnik, Błażej Siłkowski
1 - Aleksander Atanacković, Wojciech Dobek, Michał Kliński, Jakub Michor, Gracjan Miszkiewicz, Damian Podkański

Powiśle Dzierzgoń:

7 - Patryk Lewandowski
5 - Mateusz Pietrzyk
4 - Robert Felski
3 - Piotr Myścich
1 - Bartosz Gutorski, Michał Lepczak, Maciej Pietrzyk

Gedania Gdańsk:

7 - Przemysław Żukowski
3 - Paweł Pianka, Karol Styś, Bartosz Zalewski
2 - Karol Szopiński
1 - Patryk Biesiadziński, Paweł Deja, Artur Ziemblewicz

Cartusia Kartuzy:

7 - Paweł Rypel
5 - Marcin Adamkiewicz
3 - Marek Dawidowski, Roland Kazubowski
2 - Przemysław Kuss
1 - Cezary Gawron, Filip Ustowski, Szymon Wenta

Wierzyca Pelplin:

9 - Łukasz Racki, Daniel Sławiński
2 - Paweł Dirda
1 - Michał Dmitrzyk, Mateusz Frankowski, Oleksandr Kostiuk

GKS Kowale:

3 - Jan Przybyszewski
2 - Patryk Gabrukiewicz, Mariusz Jary, Krzysztof Kwasny
1 - Paweł Bork, Piotr Gierałtowski, Piotr Przybylski

Arka II Gdynia:

7 - Jakub Wilczyński
5 - Maksymilian Banaszewski
3 - Julian Goyke, Jan Łoś, Dawid Szałecki
2 - Dawid Blok, Hubert Branicki, Daniel Chmielnicki, Krystian Faltyński, Damian Lisiecki, Mateusz Zbiranek
1 - Kamil Antonik, Aleksandar Kolev, Fabian Urbański

Stolem Gniewino:

8 - Mateusz Dampc, Mateusz Wachowiak
3 - Arkadiusz Klarecki, Kamil Patelczyk
2 - Tomasz Kotwica, Mateusz Madziąg, Paweł Sobczyński, Maciej Wardziński
1 - Adrian Bukowski, Piotr Grabowski

Jantar Ustka:

9 - Maciej Miecznikowski
3 - Maciej Dawid, Bartłomiej Oleszczuk, Kamil Wójcik
2 - Kacper Dawid
1 - fedorov PeresOleksandr, Mateusz Żebrowski

Wda Lipusz:

6 - Jeremiasz Grela
5 - Adam Gross
4 - Krzysztof Cysewski
2 - Kacper Plutowski, Rafał Prądziński, Adrian Wysiecki
1 - Robert Cieszyński, Julian Głowacki, Patryk Kubiszewski, Patryk Laskowski

Gwiazda Karsin:

10 - Mateusz Borowski
4 - Jakub Prondziński
3 - Mateusz Frymark
2 - Mateusz Kerszk, Krzysztof Rompca
1 - Paweł Arndt, Patryk Drewek, Remigiusz Lipski

Lechia II Gdańsk:

5 - Piotr Gryszkiewicz, Sebastian Rugowski
3 - Jaroslav Mihalik
2 - vikri MaulanaEgy, Adrian Petk, Rafał Wolski
1 - Jakub Arak, Rafał Kobryń, Patryk Lipski, Kuba Lizakowski, Daniel Mikołajewski, Flavio Paixao, Marcel Wszołek, Mateusz Żukowski

Jaguar Gdańsk:

4 - Radosław Szuba, Roman Zalow
2 - Krzysztof Garczewski
1 - Nikodem Kozłowski, Jarosław Kuźniarski, Maciej Pietruszewski, Jakub Sawicki

Lipniczanka Lipnica:

3 - Artur Rzepiński
2 - Łukasz Chylewski
1 - Mariusz Czajkowski, Fabian Górski, Kamil Pranczk, Artur Wojach

Gryf Słupsk:

3 - Wojciech Barnik, Marcjan Majcher, Damian Mikołajczyk, Krzysztof Wańdzio
2 - Kacper Bednarczyk, Bartłomiej Nałęcz, Daniel Piechowski, Tomasz Piekarski
1 - Joseph Amoah, Patryk Dąbrowski, Jakub Hołowienko

Wikęd Luzino:

6 - Krystian Opłatkowski
3 - Mateusz Dąbrowski
2 - Michał Fierka
1 - Paweł Czoska, Łukasz Murakowski, Patryk Regulski, Radosław Robakowski, Paweł Rutkowski, Jakub Tobiaski, Jacek Wicon

GKS Przodkowo:

8 - Łukasz Stasiak
7 - Mateusz Łuczak
4 - Michał Szałek
2 - Jakub Leszkiewicz, Mateusz Niedźwiecki, Dawid Patelczyk
1 - Mohamed Doumbouya, Marcin Karniluk, Dawid Klawikowski, Mateusz Klecha, Piotr Łapigrowski, Piotr Ruszkul
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE