III liga - grupa II - sezon 2019/2020 - Klasyfikacja strzelców
Klasyfikacja wg strzelonych goliGrom Nowy Staw:
10 - Robert Wesołowski5 - Tomasz Grabowski1 - Mateusz Jagiełło,
Dariusz Staniaszek,
Marcin ŚwiątekBałtyk Gdynia:
5 - Maciej Kazimierowicz2 - Tomasz Zając1 - Michał Bajdur,
Sebastian Bartlewski,
Oskar Bohm,
Mateusz GułajskiRadunia Stężyca:
9 - Dawid Cempa4 - Jakub Bojas,
Filip Burkhardt3 - Jakub Bach,
Radosław Stępień,
Paweł Wojowski2 - Artur Formela,
Krzysztof Iwanowski,
Jakub Letniowski1 - Adrian PolańskiUnia Janikowo:
15 - Przemysław Kędziora8 - Adam Konieczny6 - Gracjan Goździk3 - Dawid Radomski2 - Kamil Kuropatwiński1 - Mikołaj Gibas,
Filip Jagielski,
Jakub Losik,
Paweł Mądrzejewski,
Maciej Mysiak,
Mateusz Rumiński,
Nikodem ZatorskiMieszko Gniezno:
8 - Łukasz Zagdański5 - Tomasz Bzdęga,
Radosław Mikołajczak4 - Krzysztof Biegański3 - Adrian Kaliszan2 - Krzysztof Bartoszak,
Damian Sędziak1 - Łukasz Bogajewski,
Sebastian Golak,
Damian PawlakKotwica Kołobrzeg:
8 - Marcin Trojanowski7 - Sebastian Deja,
Dawid Retlewski4 - Michał Marczak3 - Grzegorz Piesio,
Maciej Wichtowski1 - Michał Ciarkowski,
Eryk Krysztopowicz,
Przemysław SzurGwardia Koszalin:
5 - Sebastian Ginter3 - Mateusz Piotrowski2 - Szymon Chać,
Keisuke Naka,
Aleks Silski1 - Cezary Bać,
Aleks HendrykPogoń II Szczecin:
4 - Adrian Benedyczak,
Michał Kwiecień2 - Oskar Kalenik,
Kacper Kozłowski,
Michail Manias,
Błażej Starzycki1 - Adam Frączczak,
Gracjan Kuśmierek,
Damian Pawłowski,
Kacper Smoliński,
Marcel Wędrychowski,
Igor ŁasickiChemik Police:
5 - Szymon Kapelusz4 - Andriy Protasenko3 - Adam Wiejkuć2 - Mariusz Bedliński,
Mateusz Kowalczyk,
Jakub Sobecki1 - Krystian Peda,
Bartosz ŁawaJarota Jarocin:
4 - Mateusz Dunaj3 - Piotr Skokowski2 - Jędrzej Ludwiczak,
Szymon Piekarski,
Beniamin Wrembel1 - Szymon Gałczyński,
Dawid Krzyżaniak,
Adam Męcfel,
Kacper Szymankiewicz,
Mikołaj ŁopatkaNielba Wągrowiec:
7 - Rafał Leśniewski5 - Jakub Kubiński2 - Jacek Figaszewski,
Mateusz Kaczor1 - Miłosz Brylewski,
Adam Gajda,
Mateusz Rozmarynowski,
Krzysztof WolkiewiczKKS Kalisz:
19 - Mateusz Żebrowski5 - Sebastian Kaczyński3 - Andrzej Trubeha2 - Mateusz Mączyński,
Paweł Łydkowski1 - Fabian Hiszpański,
Daniel Kamiński,
Andrzej Kaszuba,
Marcin Radzewicz,
Daniel Stanclik,
Robert Tunkiewicz,
Mateusz ŻytkoBałtyk Koszalin:
5 - Dawid Gruchała-węsierski3 - Bartłomiej Putno2 - Michał Czenko,
Paweł Rak1 - Maciej Gregorek,
Fabian Walaszczyk,
Szymon Waleński,
Łukasz WłodarczykKP Starogard Gdański:
4 - Filip Sosnowski3 - Konrad Rudnicki,
Kamil Żylski2 - Marcin Kajca,
Bartosz Kuźniarski1 - Łukasz Kowalczyk,
Daniel Kraska,
Bernard PowszukŚwit Skolwin (Szczecin):
7 - Paweł Krawiec,
Adam Nagórski3 - Łukasz Kopeć2 - Patryk Baranowski,
Przemysław Brzeziański,
Krzysztof Filipowicz,
Adam Ładziak1 - Patryk Bil,
Mikołaj Brzeski,
Kacper WojdakGórnik Konin:
8 - Taras Yavorskyy6 - Dawid Przybyszewski2 - Szymon Bartosik,
Mateusz Majer1 - Maciej Adamczewski,
Dawid Kalinowski,
Bartosz ZakrzewskiSokół Kleczew:
4 - Norbert Grzelak3 - Tomasz Kowalczuk,
Paweł Piceluk,
Sebastian Śmiałek2 - Filip Brzostowski1 - Konrad Kobylarek,
Michał Kozajda,
Michał WolinowskiPolonia Środa Wielkopolska:
8 - Adrian Szynka3 - Piotr Skrobosiński2 - Oskar Kozłowski,
Jędrzej Kujawa,
Kacper Nowak,
Łukasz Żegleń1 - Henriquez alfonsoledezma,
Adam Borucki,
Damian Słabikowski,
Jakub Wilk,
Piotr Wujec,
Szymon Zgarda