MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

III liga Bałtycka - sezon 2015/2016
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
6. marca 2016 (niedziela):
Cartusia Kartuzy 1-0 GKS Sierakowice (2)
5. marca 2016 (sobota):
GKS Przodkowo - Orlęta Reda (3)
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk
Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna (1)
Wikęd/GOSRiT Luzino - Bałtyk Gdynia
Wierzyca Pelplin - Huragan Morąg
4. marca 2016 (piątek):
Stolem Gniewino 2-2 KS Chwaszczyno
27. lutego 2016 (sobota):
Grom Nowy Staw 3-3 Wierzyca Pelplin (1)
Cartusia Kartuzy 0-2 Stolem Gniewino (1)
Gryf Słupsk 5-0 Brda Przechlewo
GKS Przodkowo 2-0 Start Warlubie (1)
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna (1)
Arka II Gdynia 3-0 Anioły Garczegorze
Bałtyk Gdynia 1-0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Wda Świecie 1-1 KS Chwaszczyno
24. lutego 2016 (środa):
Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna (3)
Rol.Ko Konojady - Wierzyca Pelplin
20. lutego 2016 (sobota):
Kaszubia Kościerzyna 0-1 GKS Sierakowice (3)
KP Starogard Gdański 6-2 Wierzyca Pelplin (1)
Arka II Gdynia 1-3 Cartusia Kartuzy (1)
Pogoń Lębork 2-2 KS Chwaszczyno (1)
Olimpia Elbląg 3-1 Bałtyk Gdynia
KS Chwaszczyno 1-3 Gryf Wejherowo
GKS Przodkowo - Gryf Wejherowo (1)
Gryf Słupsk - Rodło Kwidzyn
Sokół Ostróda 1-1 Lechia II Gdańsk
18. lutego 2016 (czwartek):
Wierzyca Pelplin 4-1 Centrum Pelplin (1)
17. lutego 2016 (środa):
Arka Gdynia 5-0 GKS Przodkowo
Cartusia Kartuzy 1-2 Jaguar Gdańsk
Bałtyk Gdynia 3-0 Wikęd/GOSRiT Luzino
13. lutego 2016 (sobota):
Cartusia Kartuzy 1-2 Pogoń Lębork (1)
Powiśle Dzierzgoń 1-2 Wierzyca Pelplin
Bałtyk Gdynia 2-2 GKS Przodkowo (1)
Olimpia Elbląg 4-0 KS Chwaszczyno
Arka II Gdynia 2-2 Wikęd/GOSRiT Luzino
Gryf Słupsk 6-1 GKS Manowo
Lechia II Gdańsk 1-1 Huragan Morąg
Concordia Elbląg 0-1 Kaszubia Kościerzyna (2)
10. lutego 2016 (środa):
Cartusia Kartuzy 7-1 KS Skorzewo
Bałtyk Gdynia 0-1 KS Chwaszczyno
7. lutego 2016 (niedziela):
Gryf Słupsk 5-0 Sława Sławno
6. lutego 2016 (sobota):
Pogoń Lębork 0-2 Kaszubia Kościerzyna (3)
Cartusia Kartuzy 3-1 KP Starogard Gdański (1)
Arka II Gdynia 0-1 Huragan Morąg (1)
Lechia II Gdańsk 3-2 Wierzyca Pelplin
Concordia Elbląg 1-3 Bałtyk Gdynia
KS Chwaszczyno - GKS Kolbudy
3. lutego 2016 (środa):
Bałtyk Gdynia 1-2 Znicz Pruszków
Arka II Gdynia 1-2 Znicz Pruszków
31. stycznia 2016 (niedziela):
Arka II Gdynia 2-0 Jaguar Gdańsk
30. stycznia 2016 (sobota):
Bałtyk Gdynia 1-1 Rodło Kwidzyn (1)
KP Starogard Gdański 2-1 Kaszubia Kościerzyna (2)
Pogoń Lębork 0-0 GKS Przodkowo (1)
Olimpia Elbląg 3-2 Cartusia Kartuzy (2)
Gryf Słupsk 1-0 Garbarnia Kępice (1)
Lechia II Gdańsk 3-0 GKS Kolbudy
Concordia Elbląg - Cartusia Kartuzy
27. stycznia 2016 (środa):
Chojniczanka Chojnice 1-1 GKS Przodkowo (1)
23. stycznia 2016 (sobota):
GKS Przodkowo 1-1 Kaszubia Kościerzyna (1)
Bałtyk Gdynia 1-0 Gryf Wejherowo (2)
Gryf Słupsk 1-1 Wikęd/GOSRiT Luzino
Arka Gdynia 4-0 KS Chwaszczyno
Cartusia Kartuzy 6-1 Centrum Pelplin
Lechia II Gdańsk 1-2 KP Starogard Gdański
21. stycznia 2016 (czwartek):
Wisła Tczew 1-5 Wierzyca Pelplin
20. stycznia 2016 (środa):
Polonia Gdańsk 4-3 GKS Przodkowo (1)
19. stycznia 2016 (wtorek):
Czarni Pruszcz Gdański 1-4 Kaszubia Kościerzyna (1)
16. stycznia 2016 (sobota):
Cartusia Kartuzy 1-0 Gryf Wejherowo (3)
Lechia II Gdańsk 4-0 Gedania Gdańsk
Bytovia Bytów 1-1 GKS Przodkowo
Gryf Słupsk 4-2 Gryf Słupsk (juniorzy)
31. lipca 2015 (piątek):
Wda Lipusz 0-2 Kaszubia Kościerzyna (2)
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE