V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2014/2015
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
15. marca 2015 (niedziela):
Olimpia Osowa - Czarni Przemysław
14. marca 2015 (sobota):
Grom Nowy Staw 4-0 Wisła Steblewo (1)
Radunia Stężyca 1-0 GKS Sierakowice (2)
Rodło Kwidzyn - GKS Wikielec
Centrum Pelplin - Delta Miłoradz
Nogat Malbork - Delta Miłoradz
Kornowscy Szarża Krojanty - Krajna Sępólno Krajeńskie
Chojniczanka II Chojnice - Piaski Wąglikowice
9. marca 2015 (poniedziałek):
Centrum Pelplin 1-7 Rodło Kwidzyn (1)
8. marca 2015 (niedziela):
Gryf 2009 Tczew 0-0 Orzeł Trąbki Wielkie (2)
7. marca 2015 (sobota):
Czarni Pruszcz Gdański 3-0 Delta Miłoradz (12)
Grom Nowy Staw 5-1 Wisła Długie Pole (1)
Radunia Stężyca 1-2 Piaski Wąglikowice
Portowiec Gdańsk 0-4 Czarni Przemysław (1)
Pomezania Malbork 4-0 Błękitni Stare Pole (1)
4. marca 2015 (środa):
Pomezania Malbork - Ruch Gościszewo
1. marca 2015 (niedziela):
Delta Miłoradz 0-2 Orzeł Trąbki Wielkie (1)
Kornowscy Szarża Krojanty 2-3 MKS Debrzno (1)
28. lutego 2015 (sobota):
Gryf 2009 Tczew 1-1 Kaszubia Kościerzyna (1)
Rodło Kwidzyn 3-1 Lechia Gdańsk (jun.)
Bytovia II Bytów 1-3 Radunia Stężyca
Żuławy Nowy Dwór Gdański 9-1 Olimpia Sztum
Grom Nowy Staw - GKS Kowale
Zawisza Borzytuchom 3-4 Piaski Wąglikowice
Błękitni Stare Pole - Wisła Steblewo (1)
27. lutego 2015 (piątek):
Pomezania Malbork 2-0 Powiśle Dzierzgoń
Rawys Raciąż - Kornowscy Szarża Krojanty
22. lutego 2015 (niedziela):
Kaszubia Studzienice 3-3 Piaski Wąglikowice
Spójnia Sadlinki 4-2 Rodło Trzciano
21. lutego 2015 (sobota):
Centrum Pelplin 6-3 Grom Nowy Staw (2)
Radunia Stężyca 1-2 Start Miastko
Rodło Kwidzyn 3-1 Wisła Nowe (1)
Stolem Gniewino 3-0 Czarni Przemysław (1)
Gryf 2009 Tczew 2-0 Orzeł Subkowy
Błękitni Stare Pole - Ruch Gościszewo (1)
Kornowscy Szarża Krojanty - Krajna Sępólno Krajeńskie
Powiśle II Dzierzgoń 7-3 Jurand Lasowice
20. lutego 2015 (piątek):
Pomezania Malbork 2-0 Unia Susz
18. lutego 2015 (środa):
Centrum Pelplin 8-5 Orzeł Subkowy
Pomezania Malbork 0-6 Wierzyca Pelplin (1)
GKS Sierakowice - Piaski Wąglikowice
15. lutego 2015 (niedziela):
Kornowscy Szarża Krojanty 4-2 Wda Lipusz (1)
14. lutego 2015 (sobota):
Grom Nowy Staw 2-2 Powiśle Dzierzgoń (1)
Rodło Kwidzyn 3-1 Polonia Gdańsk
Pomezania Malbork 1-4 Kaszubia Kościerzyna
Bytovia II Bytów 1-1 Piaski Wąglikowice
Radunia Stężyca 2-2 KS Kamienica Królewska
Gryf 2009 Tczew 1-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Orzeł Subkowy 11-2 Olimpia Sztum
Wietcisa Skarszewy 3-2 Delta Miłoradz (1)
Piast Człuchów - Borowiak Czersk
Nogat Malbork 1-3 Błękitni Stare Pole (1)
11. lutego 2015 (środa):
Start Warlubie 0-1 Rodło Kwidzyn
8. lutego 2015 (niedziela):
Radunia Stężyca 3-3 Zawisza Borzytuchom
Kornowscy Szarża Krojanty - Brda Przechlewo
Jurand Lasowice 1-2 Meteor Pinczyn
7. lutego 2015 (sobota):
Gryf 2009 Tczew 1-0 Jaguar Gdańsk (1)
Grom Nowy Staw 5-0 Olimpia Sztum (1)
Rodło Kwidzyn 7-3 LKS Waplewo
Rodło Kwidzyn 7-0 Powiśle Dzierzgoń
Orzeł Subkowy 2-5 Wierzyca Pelplin
Błękitni Stare Pole 6-1 Powiśle II Dzierzgoń
GKS Kowale 4-1 Czarni Przemysław
Piaski Wąglikowice 6-1 KS Skorzewo
Ruch Gościszewo 4-9 Żuławy Nowy Dwór Gdański
6. lutego 2015 (piątek):
Pomezania Malbork 1-3 Zatoka Braniewo
31. stycznia 2015 (sobota):
Gryf 2009 Tczew 2-0 Polonia Gdańsk (1)
Rodło Kwidzyn 6-0 Unia Susz
Orzeł Subkowy 1-4 Powiśle Dzierzgoń
KS Kamienica Królewska 6-4 Czarni Przemysław
Chojniczanka II Chojnice 2-2 Piaski Wąglikowice
29. stycznia 2015 (czwartek):
Pomezania Malbork 5-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
24. stycznia 2015 (sobota):
Gryf 2009 Tczew 1-1 Wierzyca Pelplin (2)
17. stycznia 2015 (sobota):
Jantar Ustka - Radunia Stężyca
16. stycznia 2015 (piątek):
Pomezania Malbork 1-0 Błękitni Stare Pole
19. lipca 2014 (sobota):
Wisła Steblewo 2-6 Orzeł Subkowy (2)
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE