DZISIEJSZE SPARINGI
POPRZEDNIE WYNIKI 22. marca 2009 (niedziela): Jareks Grabowo 6-2 Amigo Przyjaźń (3)
15. marca 2009 (niedziela): GTS Trutnowy 7-5 Jaguar Malenin
14. marca 2009 (sobota): Inter Krzywe Koło 3-4 Mot?awa-Osiczanka Suchy D?b (js) (3) Karol Pęplino 3-1 Gryf Polan?w (1) Tucholanka Tuchola - Kolejarz Chojnice
8. marca 2009 (niedziela): Arka Gdynia (ME) 2-0 Orzeł Trąbki Wielkie (1) Wisła Steblewo 6-3 Polonia Gda?sk (jr) (3) Amator II Kiełpino 2-7 Orze? Jasie? (1)
7. marca 2009 (sobota): Grom Osie 4-3 Chojniczanka Chojnice (2) Victoria ?liwice 2-4 Wietcisa Skarszewy (3) Gryf 95 S?upsk (j. st) 0-5 Karol Pęplino (2) Stra?ak Przechowo 2-3 Kolejarz Chojnice Echo Biesowice 1-1 Gryf Polan?w (2) Czarni Pruszcz Gda?ski (js) 4-3 GTS Juszkowo Czarni Czarne - W??kniarz Okonek Bałtyk Sztutowo 1-7 ?u?awy Nowy Dw?r Gda?ski (js) (1)
4. marca 2009 (środa): Pomezania Malbork 0-3 Concordia Elbl?g (1) Brda Przechlewo - Hubertus Bia?y B?r
3. marca 2009 (wtorek): Kadra Pom.ZPN 0-6 Murkam Przodkowo (7)
1. marca 2009 (niedziela): Czarni Czarne 7-1 Orze? ?ubowo (2) Wis?a Nowe - Mewa Gniew (1)
28. lutego 2009 (sobota): Gryf 95 Słupsk 12-1 BKS Bydgoszcz (4) Cartusia Kartuzy 1-0 Concordia Elbl?g (3) Rodło Kwidzyn 1-4 Huragan Mor?g (6) Krajna S?p?lno Kraje?skie - Kolejarz Chojnice Unia Susz - Relax Ryjewo Centrum Pelplin - Wis?a Nowe
22. lutego 2009 (niedziela): Dar?ovia Dar?owo 1-4 Jantar Ustka (2) Garbarnia Garbarnia 2-2 KS Włynkówko (2)
21. lutego 2009 (sobota): Gryf 95 Słupsk 0-3 Ilanka Rzepin (1) Rodło Kwidzyn 0-1 Concordia Elbl?g (3) Hubertus Bia?y B?r 3-5 Brda Przechlewo (1) Grom Osie 6-1 Borowiak Czersk Lechia Gda?sk (ME) 2-0 Centrum Pelplin (2)
18. lutego 2009 (środa): Powiśle Dzierzgoń 1-3 ZKS Olimpia Elbl?g (3) Arka Gdynia 2-0 Sibir Nowosybirsk Arka Gdynia (ME) 1-4 Olimpia Elbląg (1) Piast Człuchów - Krajna S?awianowo
17. lutego 2009 (wtorek): Lechia Gdańsk 1-0 Lokomotiv Taszkient Arka Gdynia 1-1 Farul Constan?a
15. lutego 2009 (niedziela): Sparta Gryfice 4-6 Lechia II Gdańsk (1) Orze? ?ubowo 3-5 Koral Dębnica Victoria Kaliska 10-4 Agri Kulice (1) Korona Cedry Małe 4-5 Korona II Cedry Ma?e (1)
14. lutego 2009 (sobota): Lechia Gdańsk 0-0 Zoria ?uga?sk (1) MGKS Tolkmicko 3-3 Powiśle Dzierzgoń Zatoka Puck SSA 1-0 Huragan Mor?g (8) Gedania Gda?sk (js) 5-3 Wisła Steblewo Arka Gdynia 1-3 Krywbas Krzywy R?g Brda Przechlewo 4-5 VfB Gramzow Piast Człuchów 2-4 Krajna S?p?lno Kraje?skie (1) Rodło Kwidzyn 1-1 GKS Wikielec Arka Gdynia (ME) 6-0 Zatoka Braniewo
13. lutego 2009 (piątek): Arka Gdynia 2-2 Politechnika Iasi
12. lutego 2009 (czwartek): LKS Szaflary 2-5 Chojniczanka Chojnice
11. lutego 2009 (środa): Lechia Gda?sk (ME) 0-1 Wisła Tczew
10. lutego 2009 (wtorek): Lechia Gdańsk 1-2 FC Vaslui Arka Gdynia 1-0 Worsk?a Po?tawa (2) Lechia Gda?sk (ME) 3-1 Zatoka Braniewo
9. lutego 2009 (poniedziałek): Lechia Gdańsk 2-0 MTZ-RIPO Mi?sk (1)
8. lutego 2009 (niedziela): Arka Gdynia (ME) 10-1 Orlęta Reda (9) B??kitni Stary Jaros?aw 4-4 Echo Biesowice Karol Pęplino 2-3 Dar?ovia Dar?owo (1) Czarni Pruszcz Gda?ski (js) 3-3 Motława-Osiczanka Suchy Dąb Świt Radostowo 3-1 Unia Wielki Garc-Gręblin
7. lutego 2009 (sobota): Chojniczanka Chojnice 4-4 Pomorzanin Serock (2) Zatoka Puck SSA 0-2 Concordia Elbl?g (11) MGKS Tolkmicko 4-1 Polonia Gdańsk Busan I'Park 1-1 Arka Gdynia Rodło Kwidzyn 5-0 Stal Grudzi?dz (3)
4. lutego 2009 (środa): Arka Gdynia (ME) 2-0 Kaszubia Kościerzyna (2) Drawa Drawsko Pomorskie 0-0 Czarni Czarne Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-2 Lechia Gda?sk (ME)
3. lutego 2009 (wtorek): Kotwica Kołobrzeg 0-1 Lechia Gda?sk (ME)
1. lutego 2009 (niedziela): Jaguar Malenin 9-3 Inter Krzywe Koło
31. stycznia 2009 (sobota): Bałtyk Gdynia 5-0 Concordia Elbl?g (6) Wis?a Nowe 1-4 Wisła Tczew (4) Huragan Mor?g 6-1 Powiśle Dzierzgoń (3) MGKS Tolkmicko 4-5 Żuławy Nowy Dwór Gdański Arkadia Malechowo 2-1 Echo Biesowice
29. stycznia 2009 (czwartek): Arka Gdynia 1-2 FK Q?b?l (1)
28. stycznia 2009 (środa): Kaszubia Kościerzyna 1-1 Polonia Warszawa (ME) (5)
27. stycznia 2009 (wtorek): Arka Gdynia 1-1 FC Universitatea Craiova (1)
26. stycznia 2009 (poniedziałek): Arka Gdynia 3-2 Arsena? Kij?w (1)
24. stycznia 2009 (sobota): Orkan Rumia 2-4 Polonia Warszawa (ME) (3) Lechia Gda?sk (ME) 0-1 Olimpia Elbląg (1)
22. stycznia 2009 (czwartek): Lechia Gda?sk (ME) 4-2 Orkan Rumia (4)
21. stycznia 2009 (środa): Bałtyk Gdynia 1-3 Polonia Warszawa (ME) (13)
18. stycznia 2009 (niedziela): Mr?gowia Mr?gowo 0-1 Lechia Gdańsk
|