DZISIEJSZE SPARINGI
POPRZEDNIE WYNIKI 8. marca 2009 (niedziela): Arka Gdynia (ME) 2-0 Orzeł Trąbki Wielkie (1)
7. marca 2009 (sobota): Czarni Pruszcz Gdański 3-8 Polonia Gdańsk (1) Grom Osie 4-3 Chojniczanka Chojnice (2) Pomezania Malbork 7-2 Grom Nowy Staw (4)
4. marca 2009 (środa): Wierzyca Pelplin 8-7 Chojniczanka Chojnice (36) Lechia II Gdańsk 13-2 Czarni Pruszcz Gdański (8) Pomezania Malbork 0-3 Concordia Elbl?g (1) Czarni Czarne 4-2 Koral Dębnica MKS Władysławowo - Start Mrzezino Brda Przechlewo - Hubertus Bia?y B?r
3. marca 2009 (wtorek): Kadra Pom.ZPN 0-6 Murkam Przodkowo (7) Orkan Rumia 2-1 Gryf Wejherowo (3) Grunke Somonino 1-1 Wisła Tczew
1. marca 2009 (niedziela): Gedania Gdańsk 2-4 GTS Kolbudy (28) Brda Przechlewo 5-4 Echo Biesowice (4) Czarni Pruszcz Gdański 3-1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb (2) Granit Kończewo 0-3 Polonez Bobrowniki (1)
28. lutego 2009 (sobota): Zatoka Puck SSA 3-1 Murkam Przodkowo (15) Wietcisa Skarszewy 3-3 Chojniczanka Chojnice (7) Kotwica Kołobrzeg 1-1 Gryf Wejherowo Start Mrzezino 1-0 Jantar Ustka (1) Olimpia Sztum 1-3 Unia Tczew (4) Pomezania Malbork 2-1 Zatoka Braniewo (1) KS Chwaszczyno 1-2 Orzeł Trąbki Wielkie Brda Przechlewo 5-0 Borowiak Czersk Chrobry Charbrowo 0-3 Pogoń Lębork Koral Dębnica 6-0 Sokół Wyczechy LKS Waplewo 1-8 Powiśle Dzierzgoń
25. lutego 2009 (środa): GKS Żukowo 3-4 GTS Kolbudy (19) Start Mrzezino 2-1 Sokół Bożepole Wielkie (6)
22. lutego 2009 (niedziela): Sporting Leźno 1-11 Murkam Przodkowo (16) Echo Biesowice 2-2 Polonez Bobrowniki
21. lutego 2009 (sobota): Chojniczanka Chojnice 4-5 Bytovia Bytów (8) Polonia Gdańsk 0-0 GTS Kolbudy (16) Wietcisa Skarszewy 4-3 Unia Tczew (14) Orkan Rumia 2-0 Orzeł Trąbki Wielkie (2) Powiśle Dzierzgoń 1-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański (2) Sokół Bożepole Wielkie 1-2 Pogoń Lębork Gedania Gdańsk 4-1 Czarni Pruszcz Gdański (1) Pomezania Malbork 2-0 Olimpia Sztum Lechia II Gdańsk 2-2 Zatoka Braniewo Start Mrzezino 3-0 Orkan II Rumia (1) Hubertus Bia?y B?r 3-5 Brda Przechlewo (1) Grom Kleszczewo 2-8 Koral Dębnica (1)
19. lutego 2009 (czwartek): Chojniczanka Chojnice 0-4 Olimpia Grudziądz (2)
18. lutego 2009 (środa): GTS Kolbudy 3-5 Wietcisa Skarszewy (26) Zatoka Puck SSA 2-2 Start Mrzezino (5) Powiśle Dzierzgoń 1-3 ZKS Olimpia Elbl?g (3) Sokół Wyczechy - Brda Przechlewo
15. lutego 2009 (niedziela): Wierzyca Pelplin 1-3 Wisła Tczew (38) Sparta Gryfice 4-6 Lechia II Gdańsk (1) Orze? ?ubowo 3-5 Koral Dębnica Stal Jezierzyce 0-3 Polonez Bobrowniki (4)
14. lutego 2009 (sobota): MGKS Tolkmicko 3-3 Powiśle Dzierzgoń Murkam Przodkowo 5-1 Olimpia Sztum (12) Lechia II Gdańsk 1-3 GTS Kolbudy (10) Orzeł Trąbki Wielkie 7-2 KP Sopot (8) Start Mrzezino 3-0 GKS Żukowo (7) GKS Sierakowice 2-4 Pogoń Lębork (1) Wietcisa Skarszewy 3-4 Czarni Pruszcz Gdański (8) Gryf Wejherowo 0-3 Olimpia Elbląg (1) Koral Dębnica 9-0 Borowiak Czersk (1) Brda Przechlewo 4-5 VfB Gramzow Gwardia Koszalin 2-3 Polonez Bobrowniki (2)
12. lutego 2009 (czwartek): LKS Szaflary 2-5 Chojniczanka Chojnice
11. lutego 2009 (środa): Bałtyk Gdynia 0-1 Murkam Przodkowo (62) Cartusia Kartuzy 3-2 GTS Kolbudy (11) Lechia Gda?sk (ME) 0-1 Wisła Tczew Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-3 Lechia II Gdańsk
10. lutego 2009 (wtorek): Bytovia Bytów 1-1 Gryf Wejherowo (4)
7. lutego 2009 (sobota): Murkam Przodkowo 5-0 Radunia Stężyca (24) Bałtyk Gdynia 3-2 Gryf Wejherowo (5) Chojniczanka Chojnice 4-4 Pomorzanin Serock (2) Czarni Pruszcz Gdański 1-4 Wisła Tczew (1) Unia Tczew 2-6 Orzeł Trąbki Wielkie (3) Start Mrzezino 2-1 Pogoń Lębork (16) Bytovia Bytów 11-3 Polonez Bobrowniki (5) Orkan Rumia 6-2 Powiśle Dzierzgoń (2) Koral Dębnica 1-2 Kolejarz Chojnice (2)
4. lutego 2009 (środa): Orlęta Reda 1-4 Murkam Przodkowo (5)
3. lutego 2009 (wtorek): Unia Tczew 7-1 Grunke Somonino
31. stycznia 2009 (sobota): Zatoka Puck SSA 3-2 Gryf Wejherowo (14) Czarni Pruszcz Gdański 0-2 Wisła Steblewo (7) Polonia Gdańsk 1-1 Unia Tczew (1) Start Mrzezino 3-1 Gedania Gdańsk (14) Orkan Rumia 0-4 Murkam Przodkowo (4) Chojniczanka Chojnice 5-2 Victoria Koronowo (1) Orkan Rumia 0-0 Pogoń Lębork (3) Pomezania Malbork 1-0 Olimpia Sztum (1) Sporting Leźno 1-2 Orzeł Trąbki Wielkie (3) Wis?a Nowe 1-4 Wisła Tczew (4) Huragan Mor?g 6-1 Powiśle Dzierzgoń (3) Polonez Bobrowniki 0-2 Pomorze Potęgowo (4) Brda Przechlewo - Victoria Kaliska (1)
28. stycznia 2009 (środa): Bałtyk Gdynia 4-2 Orzeł Trąbki Wielkie (12) Start Mrzezino 4-1 Orlęta Reda (6) Lechia II Gdańsk 6-0 GKS Żukowo
24. stycznia 2009 (sobota): Murkam Przodkowo 1-4 Kaszubia Kościerzyna (20) Cartusia Kartuzy 2-1 GTS Kolbudy (9) Start Mrzezino 2-2 Gryf Wejherowo (4) Unia Tczew 7-2 Potok Pszczółki (2) LKS Waplewo 1-4 Powiśle Dzierzgoń Lechia II Gdańsk 5-0 Gedania Gdańsk
21. stycznia 2009 (środa): Murkam Przodkowo 1-0 Atlas Goręczyno (10) Orlęta Reda - Start Mrzezino (4)
17. stycznia 2009 (sobota): Start Mrzezino 1-3 Orkan Rumia (4) Jantar Pawłowo 2-5 Chojniczanka Chojnice (3)
10. stycznia 2009 (sobota): Zatoka Puck SSA 3-0 Start Mrzezino (27)
2. sierpnia 2008 (sobota): Bytovia Bytów 3-3 Chojniczanka Chojnice (5) Gryf 95 Słupsk 4-1 Murkam Przodkowo (6) Gryf Wejherowo 0-3 Cartusia Kartuzy (5) Pogoń Lębork 1-2 Orkan Rumia (1) Czarni Pruszcz Gdański 1-0 Orzeł Trąbki Wielkie Powiśle Stary Targ 1-3 Powiśle Dzierzgoń Unia Tczew 1-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
1. sierpnia 2008 (piątek): GTS Kolbudy 2-3 Lechia Gda?sk (jun.) (11) Start Mrzezino 2-2 Ba?tyk Gdynia (jun.) (3) Pomezania Malbork 5-0 Grom Nowy Staw (2)
31. lipca 2008 (czwartek): Note? Rosko 2-3 Chojniczanka Chojnice (1) Orzeł Trąbki Wielkie 4-1 Sokół Ełganowo
30. lipca 2008 (środa): Sporting Leźno 0-5 Murkam Przodkowo (2) Gryf Wejherowo 1-3 Bałtyk Gdynia (3) Start Mrzezino 5-1 Pogoń Lębork (4) Orze? Bia?y Wa?cz 3-2 Chojniczanka Chojnice (1) Granit Koczała 5-9 Koral Dębnica (1) Brda Przechlewo 0-2 Czarni Czarne
26. lipca 2008 (sobota): GTS Kolbudy 2-0 GKS Sierakowice (9) Fortuna Wiele? 2-7 Chojniczanka Chojnice (2) Orlęta Reda 0-2 Murkam Przodkowo (3) Unia Tczew 0-13 Wierzyca Pelplin Pogoń Lębork 1-0 Sokół Bożepole Wielkie (1) Pomezania Malbork 1-1 Powiśle Stary Targ Start Mrzezino 2-2 Gedania Gdańsk (1) Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-1 Powiśle Dzierzgoń
23. lipca 2008 (środa): Bałtyk Gdynia 3-2 Chojniczanka Chojnice (8) Cartusia Kartuzy 1-0 Murkam Przodkowo (3) Gryf Wejherowo 0-4 Zatoka Puck SSA (4) GTS Kolbudy 1-1 Gedania Gdańsk Start Mrzezino 1-1 Orlęta Reda Pomezania Malbork 8-0 Czarni Pruszcz Gdański Brda Przechlewo 0-0 Czarni Czarne (1) Koral Dębnica 2-1 Granit Koczała
22. lipca 2008 (wtorek): Arka Gdynia 4-0 Gryf Wejherowo (2)
19. lipca 2008 (sobota): Powiśle Dzierzgoń 1-5 Bałtyk Gdynia (6) Chojniczanka Chojnice 2-2 Wietcisa Skarszewy (7) GKS Sierakowice 2-2 Murkam Przodkowo (5) Orzeł Trąbki Wielkie 1-2 Cartusia Kartuzy (2) Pomezania Malbork 1-1 Wisła Tczew (1) GKS Kowale 2-4 GTS Kolbudy (2) Gryf 95 Słupsk 2-1 Brda Przechlewo Zatoka Braniewo 0-2 Czarni Pruszcz Gdański Stolem Gniewino 2-3 Pogoń Lębork Brda Przechlewo 2-0 Orzeł Kołczygłowy Unia Tczew 2-3 Concordia Elbl?g
16. lipca 2008 (środa): GTS Kolbudy 0-4 Murkam Przodkowo (7) Pogoń Lębork 1-7 Bałtyk Gdynia (1) Krajna S?p?lno Kraje?skie 2-2 Chojniczanka Chojnice (1) Czarni Pruszcz Gdański 1-2 Wisła Tczew Orkan Rumia 4-2 Start Mrzezino Koral Dębnica 4-1 Grom Wi?cbork
15. lipca 2008 (wtorek): Koral Dębnica 4-1 Chojniczanka Chojnice
12. lipca 2008 (sobota): Kaszubia Kościerzyna 1-6 Chojniczanka Chojnice (13) Pomezania Malbork 0-6 Bałtyk Gdynia (2) Unia Tczew 4-5 Czarni Pruszcz Gdański (3) Powiśle Dzierzgoń 5-4 Orkan Rumia Wietcisa Skarszewy 1-2 GTS Kolbudy (1) Orlęta Reda 3-4 Polonia Gdańsk Orzeł Trąbki Wielkie 4-1 KP Sopot (1) Gryf Wejherowo 2-0 Bytovia Bytów Chrobry Charbrowo 1-3 Pogoń Lębork (1)
11. lipca 2008 (piątek): Polonia Gdańsk 0-0 Murkam Przodkowo (6)
9. lipca 2008 (środa): Bałtyk Gdynia 4-1 Start Mrzezino (8) Pomorzanin Serock 1-5 Chojniczanka Chojnice Pomezania Malbork 1-1 Zatoka Puck SSA (4) Orlęta Reda 3-4 KP Sopot (1) Gryf 95 Słupsk 6-0 Polonez Bobrowniki (1)
|