ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 07.03.2020 - WOLNE MIEJSCA

III liga - grupa II - sezon 2019/2020
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
22. lutego 2020 (sobota):
Gryf Słupsk 0-3 Gwardia Koszalin (2)
Lechia II Gdańsk 5-1 Grom Nowy Staw (1)
Chojniczanka Chojnice 2-0 Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia 2-0 Concordia Elbląg
Bytovia Bytów 2-0 Bałtyk Koszalin
21. lutego 2020 (piątek):
Chojniczanka Chojnice - Radunia Stężyca
15. lutego 2020 (sobota):
Bałtyk Koszalin 2-3 Gryf Słupsk (2)
Jaguar Gdańsk 1-1 Grom Nowy Staw (1)
Bytovia Bytów 0-2 Kotwica Kołobrzeg
Radunia Stężyca 1-2 Gryf Wejherowo
Lechia Gdańsk 2-0 Bałtyk Gdynia
Concordia Elbląg 0-2 KP Starogard Gdański
12. lutego 2020 (środa):
Bałtyk Gdynia 1-4 Olimpia Elbląg
8. lutego 2020 (sobota):
Concordia Elbląg 0-4 Grom Nowy Staw (1)
Radunia Stężyca 0-3 Bytovia Bytów
Bałtyk Gdynia 3-3 Lechia Gdańsk (juniorzy)
KP Starogard Gdański 1-0 Wierzyca Pelplin
5. lutego 2020 (środa):
Bytovia Bytów 5-1 Bałtyk Gdynia
4. lutego 2020 (wtorek):
Wikęd Luzino 0-6 Radunia Stężyca
1. lutego 2020 (sobota):
Grom Nowy Staw 2-1 Powiśle Dzierzgoń (1)
Bałtyk Gdynia 0-2 Sokół Ostróda
29. stycznia 2020 (środa):
Radunia Stężyca 1-1 Olimpia Grudziądz
25. stycznia 2020 (sobota):
Gryf Wejherowo 1-1 KP Starogard Gdański (3)
Bałtyk Gdynia 3-2 GKS Przodkowo (3)
Grom Nowy Staw 7-0 Relax Ryjewo (2)
Gwardia Koszalin 1-4 Bytovia Bytów (2)
Jaguar Gdańsk - Bałtyk Gdynia (1)
Radunia Stężyca 1-3 Sokół Ostróda (1)
24. stycznia 2020 (piątek):
Chojniczanka Chojnice 3-2 Unia Janikowo (4)
18. stycznia 2020 (sobota):
Grom Nowy Staw 2-1 GKS Przodkowo
Radunia Stężyca 6-1 Stomil Olsztyn
KP Starogard Gdański 2-0 Kaszubia Kościerzyna
Kotwica Kołobrzeg 3-1 Gryf Słupsk
Gryf Wejherowo 4-2 Gwardia Koszalin
11. stycznia 2020 (sobota):
Gryf Wejherowo 4-0 Bałtyk Gdynia
10. stycznia 2020 (piątek):
Bałtyk Gdynia 0-2 Kaszubia Kościerzyna (1)
27. lipca 2019 (sobota):
Pomezania Malbork 1-2 Grom Nowy Staw (3)
Gwardia Koszalin 2-0 Gryf Słupsk (1)
GKS Przodkowo 4-4 Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański 3-0 Lechia II Gdańsk
24. lipca 2019 (środa):
KP Starogard Gdański 3-1 GKS Przodkowo (1)
23. lipca 2019 (wtorek):
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Gryf Słupsk (1)
20. lipca 2019 (sobota):
Sokół Zblewo 2-2 Grom Nowy Staw (1)
Olimpia Elbląg 3-0 Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański 6-0 Jaguar Gdańsk
17. lipca 2019 (środa):
Grom Nowy Staw 2-3 GKS Przodkowo (1)
Chojniczanka Chojnice 1-1 KP Starogard Gdański
Bytovia Bytów 1-2 Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia 0-3 Concordia Elbląg
13. lipca 2019 (sobota):
Grom Nowy Staw 1-0 Concordia Elbląg (2)
Kaszubia Kościerzyna 0-0 Bałtyk Gdynia (1)
Bałtyk Koszalin 3-0 Gryf Słupsk
Bytovia Bytów 5-1 Gwardia Koszalin
Elana Toruń 2-0 KP Starogard Gdański
12. lipca 2019 (piątek):
Chojniczanka Chojnice 2-1 Radunia Stężyca
10. lipca 2019 (środa):
Bytovia Bytów 3-0 Bałtyk Koszalin
NASTĘPNE SPARINGI
29. lutego 2020 (sobota):
KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia - Pogoń Lębork
Radunia Stężyca - Concordia Elbląg (Stężyca)
Grom Nowy Staw - Sokół Zblewo
Bałtyk Gdynia - Victoria Kaliska (Gdynia)

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE