Sparing: Pomezania Malbork - Olimpia Elbląg

Olimpia Elbląg
grano 2x40 min i 1x30 min

Matej Rožník 68, Mateusz Roszak 77, Honorat Stróż 94

Pomezania Malbork: Matłoka - Ratajczyk, Tryba, Rychlik Marcin, Janowicz, Wilk, Krawczyk, Wacławski, Piechota, Kornacki, Statkiewicz oraz Skopiak, Wróblewski, Sobieraj, Burda, Maciej Rychlik, Aleksandrowicz, Mulak

Olimpia Elbląg: I tercja: Sobański - Filo, Dremluk, Okpara, Laskowski - Vozár, Kupčík, Malinowski, Matwijów, Fedosov - Rožník II tercja: Sobański - Filo, Dremluk, Okpara, Karankiewicz - Bielecki, Kupčík, Roszak, Stróż, Biegański - Rožník III tercja: Khintuba - Kopycki, Strach, Okpara, Karankiewicz - Fedosov, Stróż, Biegański, Liszko, Vozár - Kołodziejski