Sparing: Bałtyk Gdynia - Cartusia Kartuzy

Bałtyk Gdynia: Chamera- Siezieniewski, Martyniuk, Król, Zybert - Drzymała, Pietrzyk, Riebandt, Byczkowski - Nadolny, Kudyba oraz Grubba, Granosik, Wasielewski, Szweda, Trochim, Adamus, Michałek, Kozerkiewicz

Uzupełnij informacje o sparingu

~kibic (niezalogowany)  23.02.2010, 09:13
15.45 Narodowy stadion Rugby
  ~kibic (niezalogowany)  24.02.2010, 21:02
Bałtyk - Cartusia 3:2 (2:1). Bramki dla Bałtyku : Samobójcza, Trochim i Kozerkiewicz.
Bałtyk: Chamera- Siezieniewski, Martyniuk, Król, Zybert - Drzymała, Pietrzyk, Riebandt, Byczkowski - Nadolny, Kudyba oraz Grubba, Granosik, Wasielewski, Szweda, Trochim, Adamus, Michałek, Kozerkiewicz.
  Stelu  24.02.2010, 22:08
Kto strzelił dla Cartusii?
  ~greg (niezalogowany)  24.02.2010, 22:22
A Filip Żemojtel juz nie broni???Super gracz był ???Co z nim???
  ~niegreg (niezalogowany)  24.02.2010, 22:39
Filip sam sie tu wpisujesz? :)
  ~kibic (niezalogowany)  24.02.2010, 22:45
Br dla Cartusii: Arek Kordyl, Artur Formela, Bałtyk na 3-2 w ostatniej minucie meczu
  ~kibic 1 (niezalogowany)  25.02.2010, 08:08
no niedoscze w ostatniej minucie t jeszcze oddali gola strzelajac sobie samobuja ale i takdobrze oby tak dalej
  ~Bałtyczek (niezalogowany)  25.02.2010, 09:24
Bramka samobójcza nie wpadła w ostatniej minucie tylko w 5 min i to praktycznie z dużym udziałem Kudyby który i tak by to sam strzelił. A Żemojtel jest w sztabie szkoleniowym Bałtyku gregu i niegregu.
  ~kibic1 (niezalogowany)  25.02.2010, 13:14