Sparing: Arka II Gdynia - Gryf Wejherowo

7. marca 2012

Arka II Gdynia

2 - 2

Gryf Wejherowo

Gryf Wejherowo: Duda – Kowalski, Kaczykowski, Króll, Skwiercz – Krzemiński, Szlas (10 Białobrodzki), Stefanowicz, Wicki, Pietroń – Szudrowicz. II Połowa – Ferra – Felisiak, Kochanek, Kostuch, Oleszczuk – Toporkiewicz, Gicewicz, Kotwica, Kołc, Szymański - Fidziukiewicz

gryfwejherowo.com.pl

Uzupełnij informacje o sparingu

~kiki (niezalogowany)  07.03.2012, 17:46
4-1 dla arki
  ~wks (niezalogowany)  07.03.2012, 18:39
co z Gryfem? przegrali z 4-ligą tak wysoko!
  ~ja (niezalogowany)  07.03.2012, 19:23
kiki ty bucu było 2-2
  ~wks (niezalogowany)  07.03.2012, 19:26
2-2 z rezerwami Arki ,ale to sparing liga to co innego.
  ~gryf (niezalogowany)  07.03.2012, 19:27
kto dla Gryfa strzelił?
  ~wyga (niezalogowany)  07.03.2012, 19:50
2-2 troche słabo jak na mecz z rezerwami Arki/
  ~... (niezalogowany)  07.03.2012, 20:05
Nitek znów testował dwa różne ustawienia... trochę za późno na takie kombinowanie. W rezerwach było też 3 podstawowych... Mimo tego, rozczarowujący wynik, spodziewałem się raczej 0:4...

Arka bramki strzeliła Dudzie (Ivanowski, sam na sam), a następnie Ferra został pokonany z rzutu wolnego.

Dla Gryfa strzelili Pietroń (z 25 metrów) i Kołc po akcji Felisiaka

Gryf:

Duda – Kowalski, Kaczykowski, Króll, Skwiercz – Krzemiński, Szlas (10’Białobrodzki), Stefanowicz, Wicki, Pietroń – Szudrowicz

II Połowa – Ferra – Felisiak, Kochanek, Kostuch, Oleszczuk – Toporkiewicz, Gicewicz, Kotwica, Kołc, Szymański - Fidziukiewicz

Spośród zawodników z I połowy to chyba można polegać tylko na Krzemińskim, Pietroniu i Wickim...
  ~arkowiec (niezalogowany)  07.03.2012, 23:44