V runda - 19. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (6) | |||
Jantaria Pobłocie | 0 - 3 | Pogoń Lębork | 19 października 2016 - 14:30 | |
Leśnik Cewice | 0 - 2 | Anioły Garczegorze | 19 października 2016 - 14:30 | |
Czarni Czarne | 0 - 7 | Bytovia II Bytów | 19 października 2016 - 14:30 | |
Gryf Słupsk | 3 - 0 | Sokół Wyczechy | 19 października 2016 - 14:30 | |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
IV runda - 5. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (2) | |||
Jantaria Pobłocie | 3 - 2 | Sparta Sycewice | 5 października 2016 - 15:30 | |
Rowokół Smołdzino | 4 - 0 | Garbarnia Kępice | 5 października 2016 - 15:30 | |
GKS Kołczygłowy | 3 - 7 | Leśnik Cewice | 5 października 2016 - 15:30 | |
Piast Człuchów | 4 - 6 | Czarni Czarne | 5 października 2016 - 15:30 | |
po dogrywce |
III runda - 21. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (8) | |||
Sokół Szczypkowice | 3 - 5 | Jantaria Pobłocie | 21 września 2016 - 16:30 | |
Sparta Sycewice | 3 - 1 | Diament Trzebielino | 21 września 2016 - 16:30 | |
Bizon Wolinia | 3 - 6 | Rowokół Smołdzino | 21 września 2016 - 16:30 | |
Garbarnia Kępice | 3 - 0 | Jantar Ustka | 21 września 2016 - 16:30 | |
goście wycofali się z rozgrywek | ||||
Dąb Kusowo | 1 - 2 | Leśnik Cewice | ||
GKS Kołczygłowy | 4 - 3 | Brda Przechlewo | 21 września 2016 - 16:30 | |
Dolina Gałąźnia Wielka | 1 - 3 | Piast Człuchów | 21 września 2016 - 16:30 | |
Czarni Czarne | 3 - 1 | MKS Debrzno | 21 września 2016 - 16:30 |
II runda - 7/15. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (11) | |||
KS Damnica | 0 - 4 | Jantaria Pobłocie | 7 września 2016 - 17:30 | |
Sokół Szczypkowice | 3 - 2 | Wybrzeże Objazda | 7 września 2016 - 17:30 | |
Victoria Słupsk | 0 - 16 | Diament Trzebielino | 7 września 2016 - 17:30 | |
Pomorze Potęgowo | 0 - 4 | Sparta Sycewice | 7 września 2016 - 17:30 | |
Bizon Wolinia | 5 - 3 | Stal Jezierzyce | 7 września 2016 - 17:30 | |
Rowokół Smołdzino | 2 - 2 | Karol Pęplino | 7 września 2016 - 17:30 | |
po dogrywce, karne 5-3 | ||||
Granit Kończewo | 2 - 3 | Garbarnia Kępice | 7 września 2016 - 17:30 | |
GTS Czarna Dąbrówka | 0 - 0 | Jantar Ustka | 7 września 2016 - 17:30 | |
po dogrywce, karne 1-3 | ||||
Pogoń II Lębork | 2 - 6 | Leśnik Cewice | 15 września 2016 - 17:30 | |
Dąb Kusowo | 3 - 1 | Słupia Kobylnica | 7 września 2016 - 17:30 | |
Echo Biesowice | 1 - 4 | Brda Przechlewo | 7 września 2016 - 17:30 | |
GKS Kołczygłowy | 4 - 3 | Start Miastko | 7 września 2016 - 17:30 | |
Dolina Gałąźnia Wielka | 2 - 0 | Kaszubia Studzienice | 7 września 2016 - 17:30 | |
Lipniczanka Lipnica | 1 - 7 | Piast Człuchów | 7 września 2016 - 17:30 | |
Piast II Człuchów | 3 - 7 | Czarni Czarne | 7 września 2016 - 17:30 | |
Brda II Przechlewo | 2 - 6 | MKS Debrzno | 7 września 2016 - 17:30 |
I runda - 24. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) | |||
Bizon Wolinia | 6 - 0 | Grab Grapice | 24 sierpnia 2016 - 17:00 | |
Pogoń II Lębork | 3 - 2 | Błękitni Motarzyno | 24 sierpnia 2016 - 18:00 | |
WKS Nożyno | 3 - 4 | Victoria Słupsk | 24 sierpnia 2016 - 17:00 | |
Pomorze Potęgowo | 3 - 0 | Start Łebień | 24 sierpnia 2016 - 17:00 | |
goście wycofali się z rozgrywek |