MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA

Puchar Polski - Słupsk - sezon 2016/2017

   V runda - 19. października 2016 [szczegóły] Komentarze (6)
Jantaria Pobłocie 0 - 3 Pogoń Lębork 19 października 2016 - 14:30
Leśnik Cewice 0 - 2 Anioły Garczegorze 19 października 2016 - 14:30
Czarni Czarne 0 - 7 Bytovia II Bytów 19 października 2016 - 14:30
Gryf Słupsk 3 - 0 Sokół Wyczechy 19 października 2016 - 14:30
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
   IV runda - 5. października 2016 [szczegóły] Komentarze (2)
Jantaria Pobłocie 3 - 2 Sparta Sycewice 5 października 2016 - 15:30
Rowokół Smołdzino 4 - 0 Garbarnia Kępice 5 października 2016 - 15:30
GKS Kołczygłowy 3 - 7 Leśnik Cewice 5 października 2016 - 15:30
Piast Człuchów 4 - 6 Czarni Czarne 5 października 2016 - 15:30
po dogrywce
   III runda - 21. września 2016 [szczegóły] Komentarze (8)
Sokół Szczypkowice 3 - 5 Jantaria Pobłocie 21 września 2016 - 16:30
Sparta Sycewice 3 - 1 Diament Trzebielino 21 września 2016 - 16:30
Bizon Wolinia 3 - 6 Rowokół Smołdzino 21 września 2016 - 16:30
Garbarnia Kępice 3 - 0 Jantar Ustka 21 września 2016 - 16:30
goście wycofali się z rozgrywek
Dąb Kusowo 1 - 2 Leśnik Cewice
GKS Kołczygłowy 4 - 3 Brda Przechlewo 21 września 2016 - 16:30
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 3 Piast Człuchów 21 września 2016 - 16:30
Czarni Czarne 3 - 1 MKS Debrzno 21 września 2016 - 16:30
   II runda - 7/15. września 2016 [szczegóły] Komentarze (11)
KS Damnica 0 - 4 Jantaria Pobłocie 7 września 2016 - 17:30
Sokół Szczypkowice 3 - 2 Wybrzeże Objazda 7 września 2016 - 17:30
Victoria Słupsk 0 - 16 Diament Trzebielino 7 września 2016 - 17:30
Pomorze Potęgowo 0 - 4 Sparta Sycewice 7 września 2016 - 17:30
Bizon Wolinia 5 - 3 Stal Jezierzyce 7 września 2016 - 17:30
Rowokół Smołdzino 2 - 2 Karol Pęplino 7 września 2016 - 17:30
po dogrywce, karne 5-3
Granit Kończewo 2 - 3 Garbarnia Kępice 7 września 2016 - 17:30
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 0 Jantar Ustka 7 września 2016 - 17:30
po dogrywce, karne 1-3
Pogoń II Lębork 2 - 6 Leśnik Cewice 15 września 2016 - 17:30
Dąb Kusowo 3 - 1 Słupia Kobylnica 7 września 2016 - 17:30
Echo Biesowice 1 - 4 Brda Przechlewo 7 września 2016 - 17:30
GKS Kołczygłowy 4 - 3 Start Miastko 7 września 2016 - 17:30
Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 0 Kaszubia Studzienice 7 września 2016 - 17:30
Lipniczanka Lipnica 1 - 7 Piast Człuchów 7 września 2016 - 17:30
Piast II Człuchów 3 - 7 Czarni Czarne 7 września 2016 - 17:30
Brda II Przechlewo 2 - 6 MKS Debrzno 7 września 2016 - 17:30
   I runda - 24. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (1)
Bizon Wolinia 6 - 0 Grab Grapice 24 sierpnia 2016 - 17:00
Pogoń II Lębork 3 - 2 Błękitni Motarzyno 24 sierpnia 2016 - 18:00
WKS Nożyno 3 - 4 Victoria Słupsk 24 sierpnia 2016 - 17:00
Pomorze Potęgowo 3 - 0 Start Łebień 24 sierpnia 2016 - 17:00
goście wycofali się z rozgrywek


© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE