ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów

Puchar Polski - Gdańsk - sezon 2015/2016



   V runda - 3/4. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (8)
GKS Przodkowo 5 - 2 KS Chwaszczyno 4 listopada 2015 - 13:30
Czarni Pruszcz Gdański 6 - 2 Stolem Gniewino 4 listopada 2015 - 17:30
Orlęta Reda 1 - 3 Arka II Gdynia 3 listopada 2015 - 14:30
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Bałtyk Gdynia 4 listopada 2015 - 13:00
Wierzyca Pelplin 2 - 1 Lechia II Gdańsk 4 listopada 2015 - 13:30
Polonia Gdańsk 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna 4 listopada 2015 - 18:30
Meteor Pinczyn 1 - 3 Wikęd Luzino 4 listopada 2015 - 14:45
Olimpia Osowa - wolny los




   IV runda - 14. października 2015 [szczegóły] Komentarze (24)
MKS Władysławowo 4 - 5 Wierzyca Pelplin 13 października 2015 - 15:30
MKS II Władysławowo 0 - 1 Polonia Gdańsk 14 października 2015 - 15:30
KP Starogard Gdański 1 - 2 KS Chwaszczyno 13 października 2015 - 17:00
Jaguar Gdańsk 1 - 4 Lechia II Gdańsk 14 października 2015 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 14 października 2015 - 15:00
GKS Kolbudy 1 - 3 Bałtyk Gdynia 14 października 2015 - 15:30
po dogrywce, 1:1 w regulaminowym czasie gry
Gwiazda Karsin 1 - 2 Wikęd Luzino 14 października 2015 - 15:30
Karlikowo Sopot 1 - 2 Cartusia Kartuzy 14 października 2015 - 16:00
Unia Tczew 2 - 8 Olimpia Osowa 14 października 2015 - 15:30
KP Gdynia 2 - 5 Meteor Pinczyn 14 października 2015 - 20:30
po dogrywce, 2:2 w regulaminowym czasie gry
Wisła Tczew 2 - 4 GKS Przodkowo 14 października 2015 - 16:00
KS Mściszewice 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 14 października 2015 - 16:15
GLKS Różyny 4 - 5 Orlęta Reda 14 października 2015 - 16:00
Gedania Gdańsk 1 - 5 Arka II Gdynia 14 października 2015 - 15:45
Stolem Gniewino - wolny los




   III runda - 23. września 2015 [szczegóły] Komentarze (18)
Huragan Smolno 2 - 5 MKS Władysławowo 23 września 2015 - 16:30
Eko-Prod Szemud 2 - 6 Wikęd Luzino 23 września 2015 - 17:30
Arka Prusewo 1 - 12 Stolem Gniewino 22 września 2015 - 18:00
boisko Gniewino
MKS II Władysławowo 2 - 1 Celtic Reda 23 września 2015 - 16:30
Orkan Rumia MKS 1 - 1 Orlęta Reda 23 września 2015 - 16:45
po dogrywce, 2:4 w karnych
Bałtyk Gdynia 0 - 2 Karlikowo Sopot 23 września 2015 - 16:00
KP Gdynia 3 - 0 Zatoka Puck 23 września 2015 - 20:30
Sokół Ełganowo 1 - 2 Jaguar Gdańsk 23 września 2015 - 16:30
GLKS Różyny 3 - 1 GKS II Kolbudy 23 września 2015 - 16:30
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 23 września 2015 - 17:00
Gedania II Gdańsk 4 - 6 Olimpia Osowa 23 września 2015 - 16:00
Polonia Gdańsk 3 - 1 GKS Kowale 23 września 2015 - 16:30
po dogrywce
EX Siedlce Gdańsk 0 - 6 GKS Kolbudy 23 września 2015 - 17:00
KS Mściszewice 4 - 2 Wda Lipusz 23 września 2015 - 17:30
GKS Sierakowice 1 - 2 Gedania Gdańsk 23 września 2015 - 17:00
Radunia Stężyca 3 - 4 Gwiazda Karsin 23 września 2015 - 16:30
Unia Tczew 3 - 0 Sparta Kleszczewo 23 września 2015 - 16:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
KP Starogard Gdański 4 - 0 Centrum Pelplin 23 września 2015 - 17:00
Meteor Pinczyn 7 - 0 Gryf 2009 Tczew 23 września 2015 - 16:30
Wisła Tczew 4 - 1 Szarża Krojanty 23 września 2015 - 16:00
Chojniczanka II Chojnice 5 - 0 Borowiak Czersk 23 września 2015 - 15:00




   II runda - 2. września 2015 [szczegóły] Komentarze (26)
Tęcza Brusy 2 - 4 Borowiak Czersk 2 września 2015 - 17:45
Unia Klawkowo 0 - 4 Chojniczanka II Chojnice 2 września 2015 - 17:00
Zarex Bytonia 0 - 9 Szarża Krojanty 2 września 2015 - 17:00
Arka Prusewo 3 - 2 Sztorm Mosty 2 września 2015 - 17:00
po dogrywce
MKS II Władysławowo 5 - 1 Start Mrzezino 2 września 2015 - 17:00
Huragan Smolno 3 - 2 Kaszuby Połchowo 2 września 2015 - 17:30
Norda Karwia 1 - 3 Zatoka Puck 2 września 2015 - 17:30
Wisła Tczew 4 - 2 Orzeł Subkowy 2 września 2015 - 17:00
Unia Tczew 2 - 0 Sobieski Gniew 2 września 2015 - 17:00
Dragon Bojano 2 - 3 Orkan Rumia MKS 2 września 2015 - 17:30
GOSRiT II Luzino 0 - 6 Eko-Prod Szemud 2 września 2015 - 18:00
Latarnik Choczewo 4 - 6 Orlęta Reda 2 września 2015 - 17:30
Celtic Reda 2 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 10 września 2015 - 18:00
Gedania II Gdańsk 4 - 2 Jaguar II Gdańsk 2 września 2015 - 17:30
Polonia II Gdańsk 0 - 2 Olimpia Osowa 9 września 2015 - 17:00
Oldboys Polonia Gdańsk 0 - 3 EX Siedlce Gdańsk 2 września 2015 - 17:00
UKS Klukowo 1 - 7 Polonia Gdańsk 2 września 2015 - 17:30
Wisła Steblewo 0 - 5 Sokół Ełganowo 2 września 2015 - 18:00
GLKS Różyny 7 - 2 Potok Pszczółki 2 września 2015 - 18:00
Osiczanka Osice 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 2 września 2015 - 18:00
po dogrywce
GTS Mokry Dwór 1 - 4 GKS Kowale 2 września 2015 - 18:00
Wisła Długie Pole 1 - 8 Orzeł Trąbki Wielkie 2 września 2015 - 18:00
Korona Cedry Małe 2 - 3 Radunia Stężyca 2 września 2015 - 17:00
Sokół Zblewo 4 - 4 Sparta Kleszczewo 2 września 2015 - 17:00
po dogrywce, karne 1-3
LZS Więckowy 1 - 3 Meteor Pinczyn 2 września 2015 - 17:30
Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Gwiazda Karsin 2 września 2015 - 17:00
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 5 KP Gdynia 2 września 2015 - 20:30
Bałtyk III Gdynia 3 - 0 KS Kamienica Królewska 2 września 2015 - 16:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
KS Mściszewice 4 - 2 Amator Kiełpino 2 września 2015 - 18:00
Karlikowo Sopot 4 - 1 Sporting Leźno 2 września 2015 - 18:00
Wda Lipusz 2 - 0 Piaski Wąglikowice 2 września 2015 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 GKS Sierakowice 2 września 2015 - 18:00


   I runda - 15/16. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (9)
GKS Trąbki Wielkie 1 - 2 GTS Mokry Dwór 16 sierpnia 2015 - 14:00
Bałtyk III Gdynia 4 - 3 Neptuns Gdańsk 16 sierpnia 2015 - 16:00
Marynarka Wojenna RP 5 - 6 AP Gdynia Dąbrowa 25 sierpnia 2015 - 20:30
Victoria FC Gdynia 0 - 3 Karlikowo Sopot 15 sierpnia 2015 - 12:00
vo, na boisku 0:3, brak badań lekarskich
Unia Tczew 2 - 1 GTS Rokitnica 15 sierpnia 2015 - 17:30
Polonia II Gdańsk 2 - 0 Orzeł Straszyn 15 sierpnia 2015 - 17:00
Wisła Tczew 5 - 2 Bałtyk II Gdynia 16 sierpnia 2015 - 17:30
Oldboys Polonia Gdańsk 18 - 0 Muzycy Trójmiasto FC Gdynia 16 sierpnia 2015 - 18:30
Marko-Gol Gdańsk 0 - 3 UKS Klukowo 16 sierpnia 2015 - 16:00
Piast Piaśnica Domatówko 1 - 8 Latarnik Choczewo 16 sierpnia 2015 - 14:00
Klif Chłapowo 1 - 6 Arka Prusewo 23 sierpnia 2015 - 17:00
Eko-Prod II Szemud - - - Sztorm II Mosty
GOSRiT II Luzino 3 - 2 Relaks Mechowo 15 sierpnia 2015 - 16:00
Huragan Smolno 5 - 1 Zryw Sławoszyno 16 sierpnia 2015 - 14:00
Norda Karwia 2 - 1 KKS Koleczkowo 16 sierpnia 2015 - 18:00
Meteor Silno - - - MKP Szlachta 16 sierpnia 2015 - 16:00
Obustronny walkower. Niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Zarex Bytonia 3 - 0 Olimpia Czersk 16 sierpnia 2015 - 18:00
vo, na boisku 2:3, udział w meczu nieuprawnionych zawodników
Unia Klawkowo - wolny los


© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE