MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki

Puchar Polski - Słupsk - sezon 2014/2015



   Finał - 6. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (4)
MKS Debrzno 0 - 3 Jantar Ustka 6 maja 2015 - 17:30




   1/2 finału - 22. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (9)
Jantar Ustka 1 - 0 Gryf Słupsk 22 kwietnia 2015 - 17:30
MKS Debrzno 3 - 2 Pogoń Lębork 22 kwietnia 2015 - 17:30
po dogrywce




   IV runda - 8. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (14)
Klub Sympatyków Gryfa Słupsk 1 - 4 Jantar Ustka 8 kwietnia 2015 - 17:00
Garbarnia Kępice 0 - 1 Gryf Słupsk 8 kwietnia 2015 - 17:00
Pogoń Lębork 4 - 0 Start Miastko 8 kwietnia 2015 - 17:00
Słupia Kobylnica 4 - 2 MKS Debrzno 15 marca 2015 - 13:00
po dogrywce




   III runda - 15. października 2014 [szczegóły] Komentarze (16)
Klub Sympatyków Gryfa Słupsk 8 - 3 Grab Grapice 15 października 2014 - 19:30
Jantar Ustka 3 - 2 Anioły Garczegorze 15 października 2014 - 15:30
Karol Pęplino 0 - 7 Gryf Słupsk 15 października 2014 - 15:30
Garbarnia Kępice 2 - 1 Brda Przechlewo 15 października 2014 - 15:30
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 9 Pogoń Lębork 15 października 2014 - 15:30
Echo Biesowice 0 - 2 Start Miastko 15 października 2014 - 15:30
MKS Debrzno 6 - 5 Piast Człuchów 15 października 2014 - 15:30
Unia Korzybie 1 - 2 Słupia Kobylnica 15 października 2014 - 15:30


   II runda - 24. września 2014 [szczegóły] Komentarze (22)
Klub Sympatyków Gryfa Słupsk 2 - 1 Stal Jezierzyce 24 września 2014 - 19:00
Grab Grapice 3 - 2 KS Damnica 24 września 2014 - 16:30
Diament Trzebielino 1 - 9 Jantar Ustka 24 września 2014 - 16:30
Kaszubia Studzienice 0 - 2 Anioły Garczegorze 24 września 2014 - 16:30
Słupia Charnowo 0 - 5 Gryf Słupsk 24 września 2014 - 16:30
Błękitni Motarzyno 1 - 7 Karol Pęplino 24 września 2014 - 16:30
Garbarnia Kępice 2 - 0 Zawisza Borzytuchom 24 września 2014 - 16:30
Lipniczanka Lipnica 1 - 3 Brda Przechlewo 24 września 2014 - 16:30
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 2 Pogoń Lębork 24 września 2014 - 16:30
WKS Nożyno 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 24 września 2014 - 16:30
Echo Biesowice 6 - 1 Sparta Sycewice 24 września 2014 - 16:30
Czarni Czarne 0 - 2 Start Miastko 24 września 2014 - 16:30
Piast Człuchów 6 - 1 Bytovia II Bytów 24 września 2014 - 16:30
MKS Debrzno 5 - 2 Koral Dębnica 24 września 2014 - 16:30
Wybrzeże Objazda 3 - 2 Słupia Kobylnica 24 września 2014 - 16:30
Unia Korzybie 5 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 24 września 2014 - 16:30
po dogrywce


   I runda - 3. września 2014 [szczegóły] Komentarze (14)
Stowarzyszenie Sympatyków Pogoni Lębork 1 - 2 WKS Nożyno 4 września 2014 - 19:00
Klub Sympatyków Gryfa Słupsk 1 - 0 Dąb Kusowo 4 września 2014 - 19:00
Grab Grapice 7 - 2 Błękitni Główczyce 3 września 2014 - 17:30
Granit Kończewo 2 - 9 Echo Biesowice 3 września 2014 - 17:30
Sokół Kuleszewo 0 - 4 Garbarnia Kępice 3 września 2014 - 17:30
Victoria Słupsk 1 - 3 Unia Korzybie 3 września 2014 - 17:30
Bistal Machowino 1 - 2 Wybrzeże Objazda 3 września 2014 - 17:30
Słupia Charnowo 6 - 2 Słupia Kwakowo 3 września 2014 - 17:30
Błękitni Motarzyno 3 - 1 Start Łebień 3 września 2014 - 17:30


© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE