ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

Puchar Polski - Gdańsk - sezon 2014/2015



   1/2 finału - 6. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (31)
Arka II Gdynia 1 - 0 Gryf Wejherowo 5 maja 2015 - 17:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 GKS Przodkowo 6 maja 2015 - 18:00




   1/4 finału - 22. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (8)
Arka II Gdynia 3 - 0 Cartusia Kartuzy 22 kwietnia 2015 - 18:00
Kaszubia Kościerzyna 7 - 1 Bałtyk Gdynia 22 kwietnia 2015 - 17:00
Wierzyca Pelplin 1 - 2 GKS Przodkowo 22 kwietnia 2015 - 17:00
Lechia II Gdańsk 2 - 5 Gryf Wejherowo 22 kwietnia 2015 - 16:00




   1/8 finału - 8. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (15)
GKS Kolbudy 0 - 6 Cartusia Kartuzy 8 kwietnia 2015 - 18:00
KS Mściszewice 0 - 4 Lechia II Gdańsk 8 kwietnia 2015 - 17:00
Start Mrzezino 0 - 7 Gryf Wejherowo 7 kwietnia 2015 - 16:00
KP Starogard Gdański 2 - 3 Kaszubia Kościerzyna 8 kwietnia 2015 - 17:00
Gryf 2009 Tczew 2 - 5 Wierzyca Pelplin 8 kwietnia 2015 - 16:30
GKS Przodkowo 6 - 2 KS Chwaszczyno 8 kwietnia 2015 - 17:00
Szarża Krojanty 0 - 1 Bałtyk Gdynia 7 kwietnia 2015 - 15:30
MKS Władysławowo 0 - 5 Arka II Gdynia 8 kwietnia 2015 - 17:00




   V runda - 11/12. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (30)
Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Jaguar Gdańsk 29 listopada 2014 - 11:00
Portowiec Gdańsk 0 - 1 GKS Kolbudy 11 listopada 2014 - 13:00
GKS Kowale 3 - 3 MKS Władysławowo 11 listopada 2014 - 12:00
po dogrywce, karne 4-5
Nadmorska Liga Szóstek 3 - 4 KS Mściszewice 11 listopada 2014 - 13:30
po dogrywce
Orkan Rumia MKS 1 - 1 Wierzyca Pelplin 11 listopada 2014 - 12:00
po dogrywce, karne 1-4
KS Kamienica Królewska 0 - 6 KP Starogard Gdański 11 listopada 2014 - 11:00
Szarża Krojanty 3 - 0 Orlęta Reda 11 listopada 2014 - 11:00
goście nie przyjechali
Start Mrzezino - wolny los


   IV runda - 15. października 2014 [szczegóły] Komentarze (18)
KS Kamienica Królewska 3 - 2 Amator Kiełpino 14 października 2014 - 16:00
Gedania II Gdańsk 1 - 2 GKS Kowale 15 października 2014 - 15:30
Jantar Pawłowo 0 - 4 GKS Kolbudy 15 października 2014 - 16:00
Olimpia Osowa 1 - 2 KP Starogard Gdański 15 października 2014 - 18:30
GOSRiT Luzino 1 - 2 Jaguar Gdańsk 15 października 2014 - 16:00
Start Mrzezino 3 - 0 Polonia Gdańsk 15 października 2014 - 15:30
GKS Sierakowice 1 - 3 Szarża Krojanty 15 października 2014 - 16:00
Orlęta Reda 3 - 2 Centrum Pelplin 15 października 2014 - 16:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 4 MKS Władysławowo 15 października 2014 - 19:30
po dogrywce
Orkan Rumia MKS 3 - 0 Piaski Wąglikowice 15 października 2014 - 16:00
KS Mściszewice 4 - 3 Celtic Reda 15 października 2014 - 16:00
Korona Cedry Małe 2 - 5 Wierzyca Pelplin 15 października 2014 - 15:30
Nadmorska Liga Szóstek 3 - 2 Stolem Gniewino 15 października 2014 - 15:30
Potok Pszczółki 1 - 2 Portowiec Gdańsk 15 października 2014 - 16:00
MKP Szlachta 2 - 5 Gryf 2009 Tczew 15 października 2014 - 16:00


   III runda - 24. września 2014 [szczegóły] Komentarze (22)
Ogniwo Borkowo 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 24 września 2014 - 17:00
Portowiec Gdańsk 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 24 września 2014 - 17:00
Wisła Długie Pole 2 - 15 GKS Kowale 24 września 2014 - 17:00
Gwiazda Karsin 2 - 3 Piaski Wąglikowice 23 września 2014 - 16:30
Kamionka Sopot 2 - 4 Olimpia Osowa 24 września 2014 - 17:00
Nadmorska Liga Szóstek 6 - 1 EX Siedlce Gdańsk 24 września 2014 - 16:30
Gedania II Gdańsk 10 - 0 Wisła Steblewo 24 września 2014 - 17:00
Korona Cedry Małe 1 - 0 Gedania Gdańsk 24 września 2014 - 16:30
Celtic Reda 3 - 1 Sztorm Mosty 24 września 2014 - 17:30
Barka Łebno 1 - 7 Orlęta Reda 24 września 2014 - 16:30
Dragon Bojano 2 - 3 Stolem Gniewino 24 września 2014 - 16:00
Start Mrzezino 5 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 24 września 2014 - 16:30
Norda Karwia 1 - 9 Orkan Rumia MKS 24 września 2014 - 16:00
Unia Tczew 1 - 2 Gryf 2009 Tczew 24 września 2014 - 16:00
Potok Pszczółki 6 - 3 Orzeł Subkowy 24 września 2014 - 17:00
Szarża Krojanty 3 - 1 Chojniczanka II Chojnice 24 września 2014 - 16:00
Jantar Pawłowo 2 - 1 Borowiak Czersk 24 września 2014 - 16:00
Radunia Stężyca 1 - 2 KS Kamienica Królewska 23 września 2014 - 17:00
po dogrywce
KS Mściszewice 9 - 0 KS Sulmin 24 września 2014 - 17:00
GKS Sierakowice 6 - 0 Wietcisa Skarszewy 30 września 2014 - 16:00


   II runda - 3. września 2014 [szczegóły] Komentarze (28)
Unia Tczew 5 - 2 Sokół Zblewo 3 września 2014 - 17:00
LZS Więckowy 1 - 3 MKP Szlachta 3 września 2014 - 17:00
Pogoń Smętowo - wolny los
Arka Prusewo 0 - 1 Barka Łebno 3 września 2014 - 17:30
Celtic Reda 3 - 0 Kaszuby Połchowo 3 września 2014 - 18:00
GKS Linia 1 - 3 Norda Karwia 3 września 2014 - 18:00
AP Gdynia Dąbrowa 3 - 4 Start Mrzezino 3 września 2014 - 19:30
Dragon Bojano 3 - 2 Eko-Prod Szemud 4 września 2014 - 18:00
Orzeł Straszyn 4 - 5 KS Sulmin 3 września 2014 - 18:00
Wisła Długie Pole 4 - 1 KP Gdynia 3 września 2014 - 17:45
Bałtyk II Gdynia 0 - 4 KS Mściszewice 4 września 2014 - 19:00
Ogniwo Borkowo 4 - 0 Karlikowo Sopot 3 września 2014 - 18:00
Gwiazda Karsin 5 - 1 KS Skorzewo 3 września 2014 - 17:30
Rozstaje Gdańsk 0 - 4 Korona Cedry Małe 3 września 2014 - 17:30
Jantar Pawłowo 3 - 0 Osiczanka Osice 3 września 2014 - 17:00
Morena Gdańsk 3 - 4 Kamionka Sopot 3 września 2014 - 17:00
Marynarka Wojenna RP 2 - 7 Nadmorska Liga Szóstek 2 września 2014 - 20:00
GKS II Kolbudy 0 - 1 Gedania Gdańsk 3 września 2014 - 17:00


   I runda - 20. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (12)
Gryf Goręczyno 1 - 4 KS Mściszewice 20 sierpnia 2014 - 18:00
LZS Więckowy 7 - 0 Szpak Skórcz 20 sierpnia 2014 - 18:00
Norda Karwia 3 - 1 Sztorm Mosty 20 sierpnia 2014 - 17:00
Joker Karlikowo Krokowa 0 - 3 Celtic Reda
Barka Łebno 8 - 1 Zatoka Puck 20 sierpnia 2014 - 18:00
Arka Prusewo 5 - 1 Klif Chłapowo 20 sierpnia 2014 - 18:00
GKS Linia 4 - 0 Zryw Sławoszyno 20 sierpnia 2014 - 18:00
Nadmorska Liga Szóstek 13 - 0 Traugutt Pruszcz Gdański 20 sierpnia 2014
GLKS Różyny 0 - 2 Ogniwo Borkowo 20 sierpnia 2014 - 18:00
Bałtyk II Gdynia 33 - 0 Oldstars Morena Gdańsk 20 sierpnia 2014 - 17:00
Rozstaje Gdańsk 3 - 0 Centrum II Pelplin 20 sierpnia 2014 - 18:00
Kielich Gdańsk 1 - 9 Unia Tczew 20 sierpnia 2014 - 18:00
Morena Gdańsk 6 - 2 Orzeł Jasień 20 sierpnia 2014 - 17:00
Arka Gdynia SI 4 - 4 AP Gdynia Dąbrowa 20 sierpnia 2014
po dogrywce, karne 6-7
Polonia II Gdańsk 2 - 3 Karlikowo Sopot 20 sierpnia 2014 - 17:30
Marynarka Wojenna RP 8 - 4 GTS Rokitnica 20 sierpnia 2014 - 20:00


© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE