MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim - sezon 2012/2013



   Finał - 29. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (5)
Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Cartusia Kartuzy 29 czerwca 2013 - 17:00
w Malborku
   1/2 finału - 26. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (18)
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Pomorze Potęgowo 26 czerwca 2013 - 18:00
GKS Przodkowo 0 - 1 Cartusia Kartuzy 26 czerwca 2013 - 18:00
   1/4 finału - 22/29. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (10)
Olimpia Sztum 0 - 4 GKS Przodkowo 22 maja 2013 - 18:00
Amator Kiełpino 0 - 2 Cartusia Kartuzy 22 maja 2013 - 18:00
Pomorze Potęgowo 5 - 3 Bytovia II Bytów 29 maja 2013 - 18:00
Orlęta Reda 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 29 maja 2013 - 18:00
   1/8 finału - 8. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (14)
Amator Kiełpino 3 - 1 Arka II Gdynia 8 maja 2013 - 17:30
Cartusia Kartuzy 3 - 0 Lechia II Gdańsk 8 maja 2013 - 17:30
Bytovia II Bytów 1 - 0 Bałtyk Gdynia 8 maja 2013 - 17:30
Pomorze Potęgowo 3 - 0 Polonia Gdańsk 8 maja 2013 - 17:30
goście nie przyjechali
GKS Kowale 2 - 3 Kaszubia Kościerzyna 8 maja 2013 - 17:30
Anioły Garczegorze 2 - 3 Orlęta Reda 8 maja 2013 - 17:30
GKS Przodkowo 2 - 0 Gryf Słupsk 8 maja 2013 - 17:30
Olimpia Sztum 3 - 0 Koral Dębnica
goście zrezygnowali z gry
   V runda - 17. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (13)
Czarni Przemysław 0 - 5 GKS Przodkowo 17 kwietnia 2013 - 17:00
Amator Kiełpino 7 - 4 Rodło Kwidzyn 17 kwietnia 2013 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 4 Orlęta Reda 17 kwietnia 2013 - 17:00
Pomorze Potęgowo 2 - 0 KS Chwaszczyno 17 kwietnia 2013 - 17:00
Bytovia II Bytów 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
goście zrezygnowali z gry
Olimpia Sztum 3 - 0 Czarni Czarne
goście zrezygnowali z gry
Anioły Garczegorze 3 - 2 Chojniczanka II Chojnice 17 kwietnia 2013 - 17:00
Jaguar Gdańsk 0 - 3 GKS Kowale 17 kwietnia 2013 - 17:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 3-0
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Potok Pszczółki 17 kwietnia 2013 - 17:00
   IV runda - 13. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (32)
Start Mrzezino 0 - 2 Orlęta Reda 13 marca 2013 - 16:00
GTS Mokry Dwór 1 - 4 Czarni Przemysław 13 marca 2013 - 14:00
Czarni Ostrowite 1 - 2 Chojniczanka II Chojnice 10 kwietnia 2013 - 16:00
Gryf 2009 II Tczew 0 - 5 Powiśle Dzierzgoń 9 marca 2013 - 13:00
Jaguar Gdańsk 2 - 1 Wierzyca Pelplin 10 marca 2013 - 11:00
Olimpia Sztum 6 - 0 Gryf 2009 Tczew 3 kwietnia 2013 - 15:00
w Malborku
Relax Ryjewo 1 - 5 Rodło Kwidzyn 10 kwietnia 2013 - 16:30
GKS Kowale 4 - 3 GKS Kolbudy 9 marca 2013 - 14:00
Gryf II Wejherowo 0 - 3 KS Chwaszczyno
Gryf wycofał się z rozgrywek
Amator Kiełpino 6 - 0 Wietcisa Skarszewy 10 kwietnia 2013 - 16:30
Wikęd Luzino 1 - 3 Potok Pszczółki 16 marca 2013 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Pomezania Malbork 9 marca 2013 - 14:00
Wda Lipusz 1 - 2 GKS Przodkowo 9 marca 2013 - 14:00
MKS Debrzno 3 - 4 Czarni Czarne 10 kwietnia 2013 - 16:30
Start Miastko 0 - 1 Bytovia II Bytów 10 kwietnia 2013 - 16:30
Pogoń Lębork 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 10 kwietnia 2013 - 16:00
po dogrywce
Diament Trzebielino 0 - 1 Pomorze Potęgowo 10 marca 2013 - 13:30
Gryf II Słupsk 0 - 5 Anioły Garczegorze 13 marca 2013 - 17:00
   III runda - 7. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (27)
Sztorm Mosty 2 - 4 Start Mrzezino 1 grudnia 2012 - 12:00
GTS Mokry Dwór 3 - 2 Motława Suchy Dąb 7 listopada 2012 - 14:00
Czarni Ostrowite 3 - 0 Sokół Zblewo 7 listopada 2012 - 14:00
goście nie przyjechali
Gryf 2009 II Tczew 5 - 1 Orzeł Subkowy 7 listopada 2012 - 14:00
KP Starogard Gdański 2 - 3 Jaguar Gdańsk 7 listopada 2012 - 18:30
po dogrywce
Powiśle II Dzierzgoń 2 - 5 Olimpia Sztum 7 listopada 2012 - 14:00
Relax Ryjewo 5 - 1 Pogoń Prabuty 7 listopada 2012 - 14:00
GKS Kowale 3 - 0 Cartusia II Kartuzy 7 listopada 2012 - 14:00
Gedania Gdańsk 2 - 3 Gryf II Wejherowo 7 listopada 2012 - 14:00
Amator Kiełpino 7 - 1 Olimpia Osowa 7 listopada 2012 - 14:00
Wikęd Luzino 6 - 1 Stolem Gniewino 7 listopada 2012 - 18:00
w Gniewinie
Wisła Długie Pole 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 listopada 2012 - 14:00
po dogrywce
Radunia Stężyca 0 - 3 Wda Lipusz 7 listopada 2012 - 14:00
   II runda - 10/17. października 2012 [szczegóły] Komentarze (44)
MKS Debrzno 4 - 3 Brda Przechlewo 10 października 2012 - 15:30
po dogrywce
Start Miastko 4 - 4 Jantar Ustka 10 października 2012 - 15:30
po dogrywce, karne 4-2
Stal Jezierzyce 0 - 1 Pogoń Lębork 10 października 2012 - 15:30
Diament Trzebielino 3 - 2 Wybrzeże Objazda 10 października 2012 - 15:30
po dogrywce
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 4 Gryf II Słupsk 10 października 2012 - 15:30
Orkan Rumia MKS 2 - 4 Gryf II Wejherowo 17 października 2012 - 15:00
Wicher Wierzchucino 0 - 2 Wikęd Luzino 17 października 2012 - 15:00
Sztorm Mosty 7 - 0 Korona Żelistrzewo 17 października 2012 - 15:00
KP Sopot 1 - 2 Olimpia Osowa 17 października 2012 - 15:00
po dogrywce
Jedynka Reda 1 - 3 Stolem Gniewino 17 października 2012 - 15:00
Bałtyk II Gdynia 1 - 1 GKS Kowale 17 października 2012 - 16:00
po dogrywce, karne 2-4
Dragon Bojano 4 - 5 Cartusia II Kartuzy 17 października 2012 - 15:00
po dogrywce
Marynarka Wojenna RP 3 - 4 Start Mrzezino 17 października 2012 - 15:00
GKS II Kolbudy 1 - 6 Amator Kiełpino 17 października 2012 - 15:00
Unia Tczew 1 - 4 Orzeł Subkowy 17 października 2012 - 15:00
Lechia Gdańsk Oldboys 2 - 2 Motława Suchy Dąb 16 października 2012 - 17:30
po dogrywce,karne 2-4
GLKS Różyny 2 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 października 2012 - 15:00
GTS Mokry Dwór 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 17 października 2012 - 15:00
EX Siedlce Gdańsk 0 - 4 Gedania Gdańsk 17 października 2012 - 15:00
Brda Rytel 1 - 4 KP Starogard Gdański 17 października 2012 - 15:00
Piaski Wąglikowice 4 - 9 Wda Lipusz 17 października 2012 - 15:00
Szarża Krojanty 0 - 1 Sokół Zblewo 17 października 2012 - 15:00
Czarni Ostrowite 4 - 0 Ceramik Łubiana 17 października 2012 - 15:00
Sobieski Gniew 2 - 4 Gryf 2009 II Tczew 17 października 2012 - 15:00
Oldboys Kwidzyn 0 - 4 Olimpia Sztum 17 października 2012 - 15:00
Radunia Stężyca 2 - 0 GKS Sierakowice 17 października 2012 - 15:00
Sporting Leźno 2 - 3 Wisła Długie Pole 17 października 2012 - 15:00
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 17 października 2012 - 15:00
goście nie przyjechali
Pogoń Prabuty 6 - 1 Wisła Korzeniewo 17 października 2012 - 15:00
Powiśle II Dzierzgoń 3 - 0 Grom Nowy Staw 17 października 2012 - 15:00
goście nie przyjechali
Relax Ryjewo 4 - 2 Delta Miłoradz 17 października 2012 - 15:00
po dogrywce
   I runda - 19. września 2012 [szczegóły] Komentarze (34)
Zryw Sławoszyno 2 - 6 Orkan Rumia MKS 19 września 2012 - 17:00
GKS III Kolbudy 0 - 4 Wicher Wierzchucino 19 września 2012 - 17:00
Zatoka Puck 0 - 3 Sztorm Mosty 19 września 2012 - 17:00
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Latarnik Choczewo 1 - 6 KP Sopot 19 września 2012 - 17:00
Jedynka Reda 4 - 2 Norda Karwia 18 września 2012 - 17:00
Bałtyk II Gdynia 7 - 1 Celtic Reda 19 września 2012 - 17:00
OKS Janowo 3 - 5 Dragon Bojano 19 września 2012 - 17:00
Marynarka Wojenna RP 4 - 1 Barka Łebno 13 września 2012 - 19:00
GKS II Kolbudy 4 - 2 Rozstaje Gdańsk 19 września 2012 - 17:00
Unia Tczew 4 - 3 Gryf Goręczyno 19 września 2012 - 17:00
Lechia Gdańsk Oldboys 11 - 0 Amigo Przyjaźń 19 września 2012 - 17:00
GLKS Różyny 3 - 2 KS Sulmin 19 września 2012 - 17:00
GTS Mokry Dwór 1 - 0 Sokół Ełganowo 19 września 2012 - 17:00
EX Siedlce Gdańsk 2 - 0 Bursztyn Gniszewo 19 września 2012 - 17:00
Olimpia Czersk 1 - 7 Brda Rytel 19 września 2012 - 17:00
LZS Więckowy 4 - 5 Piaski Wąglikowice 19 września 2012 - 17:00
Jantar Pawłowo 1 - 2 Szarża Krojanty 19 września 2012 - 17:00
Gwiazda Karsin 1 - 2 Czarni Ostrowite 19 września 2012 - 17:00
Sobieski Gniew 3 - 0 Balaton Klasztorek 19 września 2012 - 17:00
przerwany po II połowie przy stanie 2-2; goście nie przystąpili do dogrywki
Oldboys Kwidzyn 7 - 0 LZS Bytonia 19 września 2012 - 17:00
MKS Debrzno 3 - 0 Piast Człuchów 19 września 2012 - 16:30
Drzewiarz Rzeczenica 1 - 2 Brda Przechlewo 19 września 2012 - 16:30
Start Miastko 3 - 1 Echo Biesowice 19 września 2012 - 16:30
Rowokół Smołdzino 1 - 1 Jantar Ustka 19 września 2012 - 16:30
po dogrywce, karne 2-4
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 2 Pogoń Lębork 19 września 2012 - 16:30
Stal Jezierzyce 3 - 1 KS Damnica 19 września 2012 - 16:30
Granit Kończewo 2 - 3 Diament Trzebielino 19 września 2012 - 16:30
Słupia Charnowo 3 - 6 Wybrzeże Objazda 19 września 2012 - 16:30
Gryf II Słupsk 2 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska 19 września 2012 - 16:30
po dogrywce, karne 4-3
Sparta Sycewice 1 - 9 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 19 września 2012 - 16:30
   Runda wstępna - 25/29. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (42)
Iskra Połczyno 0 - 3 Zatoka Puck
gospodarze nie przygotowali boiska
Marynarka Wojenna RP 3 - 2 KP Gdynia 25 sierpnia 2012 - 17:00
Lechia Gdańsk Oldboys 5 - 3 Orzeł Straszyn 26 sierpnia 2012 - 13:00
Morze Stegna 3 - 8 GLKS Różyny 26 sierpnia 2012 - 11:00
Unia Tczew 3 - 2 Morena Gdańsk 26 sierpnia 2012 - 14:00
Neptuns Gdańsk 0 - 4 EX Siedlce Gdańsk 26 sierpnia 2012 - 15:00
Huragan Smolno 0 - 1 Dragon Bojano 29 sierpnia 2012 - 18:00
Kaszuby Połchowo 3 - 3 Celtic Reda 29 sierpnia 2012 - 18:00
po dogrywce, karne 7-8
OKS Janowo 5 - 1 Eko-Prod Szemud 29 sierpnia 2012 - 18:00
Barka Łebno 8 - 2 Kaszubia Starzyno 29 sierpnia 2012 - 18:00
Arka Prusewo 1 - 2 Norda Karwia 29 sierpnia 2012 - 18:00
Relaks Mechowo 1 - 3 KP Sopot 29 sierpnia 2012 - 18:00
Sztorm II Mosty 0 - 9 Sztorm Mosty 25 sierpnia 2012 - 16:00
AP Gdynia Dąbrowa 3 - 6 Wicher Wierzchucino 29 sierpnia 2012 - 18:00
GKS III Kolbudy 3 - 0 MKS Władysławowo 29 sierpnia 2012 - 18:00
goście wycofali się z rozgrywek
Zryw Sławoszyno 3 - 0 Karlikowo Sopot 29 sierpnia 2012 - 18:00
goście wycofali się z rozgrywek
Kamionka Sopot 0 - 1 Orkan Rumia MKS 29 sierpnia 2012 - 18:00
Bałtyk II Gdynia 22 - 0 Klif Chłapowo 29 sierpnia 2012 - 18:00
Jedynka Reda 4 - 1 KKS Koleczkowo 28 sierpnia 2012 - 18:00
Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Bursztyn Gniszewo 29 sierpnia 2012 - 18:00
Rozstaje Gdańsk 1 - 0 EPT Grabiny Zameczek 29 sierpnia 2012 - 18:00
GKS II Kolbudy 3 - 2 Osiczanka Osice 29 sierpnia 2012 - 18:00
po dogrywce
GTS Rokitnica 0 - 3 Sokół Ełganowo 29 sierpnia 2012 - 18:00
Orzeł Jasień 1 - 2 KS Sulmin 29 sierpnia 2012 - 18:00
GTS Mokry Dwór 2 - 1 Wisła Steblewo 29 sierpnia 2012 - 18:00
Gwiazda Karsin 1 - 1 Borowiak Czersk 29 sierpnia 2012 - 18:00
po dogrywce, karne 5-4
Amator II Kiełpino 0 - 2 Czarni Ostrowite 29 sierpnia 2012 - 18:00
KS Dziemiany 1 - 10 Szarża Krojanty 29 sierpnia 2012 - 18:00
Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 7 Piaski Wąglikowice 29 sierpnia 2012 - 18:00
LZS Więckowy 3 - 3 Victoria Kaliska 29 sierpnia 2012 - 18:00
po dogrywce, karne 7-6
LZS Bytonia 3 - 0 Powiśle Czernin 29 sierpnia 2012 - 18:00
goście nie przyjechali
Sobieski Gniew 4 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 29 sierpnia 2012 - 18:00
Oldboys Kwidzyn 7 - 2 Zarex Bytonia 29 sierpnia 2012 - 18:00
Lipniczanka Lipnica 2 - 4 Piast Człuchów 29 sierpnia 2012 - 17:00
Błękitni Motarzyno 0 - 9 Pogoń Lębork 29 sierpnia 2012 - 17:00
Victoria Szczytno 1 - 3 Drzewiarz Rzeczenica 29 sierpnia 2012 - 17:00
MKS Debrzno 4 - 2 Koral II Dębnica 29 sierpnia 2012 - 17:00
Słupia Kwakowo 4 - 5 Echo Biesowice 29 sierpnia 2012 - 17:00
Głos Pomorza Słupsk 3 - 5 Sparta Sycewice 30 sierpnia 2012 - 20:00
Unia Korzybie 1 - 5 Start Miastko 29 sierpnia 2012 - 17:00
Sokół Kuleszewo 1 - 7 KS Damnica 29 sierpnia 2012 - 17:00
Słupia Charnowo 1 - 0 Karol Pęplino 29 sierpnia 2012 - 17:00
Victoria Słupsk 2 - 9 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 29 sierpnia 2012 - 17:00
Skotawa Budowo 1 - 11 Gryf II Słupsk 29 sierpnia 2012 - 17:00
Błękitni Główczyce 0 - 2 Rowokół Smołdzino 29 sierpnia 2012 - 17:00
Klub Sympatyków Gryfa Słupsk 1 - 2 Wybrzeże Objazda 29 sierpnia 2012 - 20:00
Dąb Kusowo 1 - 9 Diament Trzebielino 29 sierpnia 2012 - 17:00
Koral Maszewo 1 - 3 Granit Kończewo 29 sierpnia 2012 - 17:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Chrobry Charbrowo 29 sierpnia 2012 - 17:00
Start Łebień 1 - 3 Stal Jezierzyce 29 sierpnia 2012 - 17:00
Garbarnia Kępice 2 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 29 sierpnia 2012 - 17:00


© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE