ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim - sezon 2005/2006



|
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ajgor3/ftp/ajgor1/pomorskifutbol.pl/rozgrywki.php on line 70


   [szczegóły] Komentarze ()
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna 17 czerwca 2006 - 17:30




   [szczegóły] Komentarze ()
Unia Tczew 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 14 czerwca 2006 - 16:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Cartusia Kartuzy 14 czerwca 2006 - 16:00




   [szczegóły] Komentarze ()
Karol Pęplino 0 - 3 Cartusia Kartuzy 10 maja 2006 - 17:30
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 24 maja 2006 - 17:30
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 3 Unia Tczew 24 maja 2006 - 17:30
Wierzyca Pelplin 2 - 3 Kaszubia Kościerzyna 10 maja 2006 - 17:30


   [szczegóły] Komentarze ()
Karol Pęplino 1 - 0 Jantar Ustka 12 kwietnia 2006 - 16:30
Arka II Gdynia 1 - 1 Bałtyk Gdynia 15 kwietnia 2006 - 13:00
karne 3-5
Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 Unia Tczew 12 kwietnia 2006 - 17:00
Wierzyca Starogard Gdański 1 - 4 Wierzyca Pelplin 13 kwietnia 2006 - 17:00
Bytovia Bytów 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 12 kwietnia 2006 - 17:00
karne 3-4
Kaszuby Połchowo 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 15 kwietnia 2006 - 13:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 0 Pomezania Malbork 15 kwietnia 2006 - 13:00
GKS Luzino 0 - 1 Cartusia Kartuzy 19 kwietnia 2006 - 17:00


   [szczegóły] Komentarze ()
Orzeł Choczewo 0 - 2 Radunia Stężyca 29 marca 2006 - 16:00
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 2 Jantar Ustka 26 marca 2006 - 12:00
po dogrywce
Karol Pęplino 3 - 1 Gryf 95 Słupsk 26 marca 2006 - 12:00
GKS Luzino 2 - 1 Start Mrzezino 5 kwietnia 2006 - 16:30
Eko-Prod Szemud 0 - 8 Arka II Gdynia 26 marca 2006 - 13:30
w Gdyni
Bałtyk Gdynia 2 - 2 Orlęta Reda 19 marca 2006 - 12:00
karne 9-8
Polonia Gdańsk 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 26 marca 2006 - 12:00
po dogrywce
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 - 6 Orkan Rumia 5 kwietnia 2006 - 16:30
karne 5-3
Pomezania Malbork 7 - 3 Wisła Tczew 5 kwietnia 2006 - 16:30
po dogrywce
Powiśle Dzierzgoń 4 - 3 Rodło Kwidzyn 19 marca 2006 - 12:00
Unia Tczew 2 - 1 Olimpia Sztum 26 marca 2006 - 12:00
Delta Miłoradz 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 26 marca 2006 - 14:00
Wierzyca II Starogard Gdański 1 - 5 Wierzyca Pelplin 25 marca 2006 - 12:00
Orkan Gostkowo 1 - 7 Bytovia Bytów 26 marca 2006 - 12:00
Unia Korzybie 0 - 8 Cartusia Kartuzy 11 kwietnia 2006 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 10 Kaszubia Kościerzyna 29 marca 2006 - 16:00
Radunia Stężyca 0 - 3 Kaszuby Połchowo 5 kwietnia 2006 - 16:30


   [szczegóły] Komentarze ()
GKS Luzino 1 - 1 Gedania Gdańsk 20 listopada 2005 - 11:00
dogr. /karne 5-4/
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 20 listopada 2005 - 11:00
Orzeł Choczewo 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 listopada 2005 - 11:00
v.o. (?u?awy N.D.G. nie stawi?y sie na zawody)
Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Kolejarz Chojnice 20 listopada 2005 - 11:00
Polonia Gdańsk 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 20 listopada 2005 - 11:00
Błyskawica Postolin 1 - 2 Delta Miłoradz 20 listopada 2005 - 11:00
Eko-Prod Szemud 8 - 1 Słupia Sulęczyno 20 listopada 2005 - 11:00
Błękitni Stare Pole 1 - 2 Wierzyca II Starogard Gdański 20 listopada 2005 - 11:00
dogr.
Radunia Stężyca - wolny los


   [szczegóły] Komentarze ()
GTS Przywidz 2 - 12 Polonia Gdańsk 11 listopada 2005 - 11:00
Klif Chłapowo 0 - 5 GKS Luzino 11 listopada 2005 - 11:00
OKS Janowo 1 - 2 Gedania Gdańsk 11 listopada 2005 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 Czarni II Pruszcz Gdański 11 listopada 2005 - 11:00
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 Gryf Wejherowo 11 listopada 2005 - 11:00
Orzeł Choczewo 5 - 1 Przylesie Sopot 11 listopada 2005 - 11:00
Bałtyk Sztutowo 4 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 listopada 2005 - 11:00
Ceramik Łubiana 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 11 listopada 2005 - 11:00
dogr.
KS Dziemiany 2 - 7 Kolejarz Chojnice 11 listopada 2005 - 11:00
Wisła Steblewo 5 - 6 Orzeł Trąbki Wielkie 11 listopada 2005 - 11:00
dogr.
Błyskawica Postolin 8 - 0 Wisła Korzeniewo 11 listopada 2005 - 11:00
Centrum Pelplin 0 - 0 Delta Miłoradz 11 listopada 2005 - 11:00
dogr. w karnych 11-12
Eko-Prod Szemud 2 - 1 Murkam Przodkowo 11 listopada 2005 - 11:00
Orkan Gdynia 1 - 3 Słupia Sulęczyno 11 listopada 2005 - 11:00
dogr.
Powiśle Stary Targ 0 - 3 Błękitni Stare Pole 11 listopada 2005 - 11:00
Huragan Nowe Polaszki 1 - 3 Wierzyca II Starogard Gdański 11 listopada 2005 - 11:00
GKS Kolbudy 3 - 4 Radunia Stężyca 11 listopada 2005 - 11:00


   [szczegóły] Komentarze ()
GTS Przywidz 7 - 1 KS Grabowo 5 października 2005 - 16:00
Klif Chłapowo 4 - 2 Stolem Gniewino 5 października 2005 - 16:00
OKS Janowo 5 - 1 Sporting Leźno 5 października 2005 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 3 KP Sopot 5 października 2005 - 16:00
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 0 Zenit Łęczyce 5 października 2005 - 16:00
Orzeł Choczewo 3 - 2 Olimpia Osowa 5 października 2005 - 16:00
Orkan Gdynia 3 - 0 Grunke Somonino 5 października 2005 - 16:00
v.o. - goście nie dojechali
GTS Rusocin 1 - 2 Polonia Gdańsk 5 października 2005 - 16:00
Oruński KP 0 - 5 Gedania Gdańsk 5 października 2005 - 16:00
Słupia Sulęczyno 2 - 1 GKS Sierakowice 5 października 2005 - 16:00
po dogrywce
Bałtyk Sztutowo 2 - 2 Zapro Gdańsk 5 października 2005 - 16:00
w karnych 4-2
MKS Władysławowo 1 - 4 GKS Luzino 5 października 2005 - 16:00
Meduza Gdańsk 2 - 2 Przylesie Sopot 5 października 2005 - 16:00
w karnych 3-4
Czarni II Pruszcz Gdański 7 - 1 KS Żukowo 5 października 2005 - 16:00
Relaks Mechowo 1 - 2 Gryf Wejherowo 5 października 2005 - 16:00
Orkan II Rumia 1 - 2 Murkam Przodkowo 5 października 2005 - 16:00
Piast Majewo 3 - 5 Błękitni Stare Pole 5 października 2005 - 16:00
Chojniczanka II Chojnice 1 - 7 Chojniczanka Chojnice 5 października 2005 - 16:00
Ceramik Łubiana 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 5 października 2005 - 16:00
KS Dziemiany 4 - 3 Sokół Zblewo 5 października 2005 - 16:00
Jurand Lasowice 2 - 3 Powiśle Stary Targ 5 października 2005 - 16:00
Huragan Nowe Polaszki 4 - 2 Grom Kleszczewo 5 października 2005 - 16:00
Lechia II Gdańsk 2 - 4 GKS Kolbudy 5 października 2005 - 16:00
po dogrywce
Wisła Steblewo 8 - 2 Motława Suchy Dąb 5 października 2005 - 16:00
Orzeł Straszyn 0 - 6 Orzeł Trąbki Wielkie 5 października 2005 - 16:00
Błyskawica Postolin 3 - 1 Pogoń Prabuty 5 października 2005 - 16:00
Brda Rytel 0 - 1 Kolejarz Chojnice 5 października 2005 - 16:00
Grom Nowy Staw 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 października 2005 - 16:00
UKS Skrzeszewo 0 - 7 Radunia Stężyca 5 października 2005 - 16:00
GKS Kwidzyn 0 - 3 Wisła Korzeniewo 5 października 2005 - 16:00
Centrum Pelplin 3 - 0 Borowiak Czersk 5 października 2005 - 16:00
v.o. - goście nie dojechali
Neptun Zduny 1 - 2 Delta Miłoradz 5 października 2005 - 16:00
Eko-Prod Szemud 4 - 2 Champion Gdańsk 5 października 2005 - 16:00
Osiczanka Osice 1 - 3 Wierzyca II Starogard Gdański 5 października 2005 - 16:00


   [szczegóły] Komentarze ()
Relaks Mechowo 6 - 0 Kaszuby II Połchowo 21 sierpnia 2005 - 11:00
Korona Żelistrzewo 1 - 2 OKS Janowo 21 sierpnia 2005 - 11:00
Champion Gdańsk 4 - 3 Królewski Gdańsk 21 sierpnia 2005 - 11:00
Wierzyca II Starogard Gdański 5 - 1 Wda Czarna Woda 21 sierpnia 2005 - 11:00
Neptun Zduny 3 - 0 Pogoń Smętowo 21 sierpnia 2005 - 11:00
vo
Huragan Nowe Polaszki 8 - 1 Santana Wielki Klincz 21 sierpnia 2005 - 11:00
Victoria Kaliska 3 - 6 Ceramik Łubiana 21 sierpnia 2005 - 11:00
po dogr.; 3:3
Weber Szprudowo 2 - 4 Piast Majewo 21 sierpnia 2005 - 11:00
Błyskawica Postolin 3 - 0 GKS Gardeja 21 sierpnia 2005 - 11:00
vo
Czarni Przemysław 1 - 5 Centrum Pelplin 21 sierpnia 2005 - 11:00
Wicher Wierzchucino 1 - 4 Orzeł Choczewo 14 września 2005 - 17:00
Jastrząb Domatowo 1 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 14 września 2005 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 2 Pidrina Gdynia 14 września 2005 - 17:00
Celtic Reda 0 - 3 Eko-Prod Szemud 14 września 2005 - 17:00
Vigo Tuchom 0 - 1 Orkan Gdynia 14 września 2005 - 17:00
Morena Gdańsk 0 - 3 MKS Władysławowo 14 września 2005 - 17:00
vo
Oruński KP 4 - 3 Handy Gdańsk 14 września 2005 - 17:00
Energa Sopot 4 - 5 GTS Rusocin 13 września 2005 - 17:00
Torpedo Sopot 1 - 4 Orkan II Rumia 14 września 2005 - 17:00
Oldboys Kolbudy 3 - 4 Orzeł Straszyn 14 września 2005 - 17:00
po dogrywce, 2-2
GTS Rokitnica 2 - 5 Lechia II Gdańsk 14 września 2005 - 17:00
Jantar Pawłowo 3 - 4 Chojniczanka II Chojnice 14 września 2005 - 17:00
FC Gowidlino 1 - 2 Słupia Sulęczyno 14 września 2005 - 17:00
UKS Skrzeszewo 3 - 0 Atlas Goręczyno 14 września 2005 - 17:00
vo
Jurand Lasowice 3 - 0 Subkowia Subkowy 14 września 2005 - 17:00
GKS Kwidzyn 2 - 1 Sokół Mareza 14 września 2005 - 17:00
Zawisza Czarne Dolne 3 - 4 Grom Nowy Staw 14 września 2005 - 17:00
Bałtyk Sztutowo 3 - 1 GKS Kowale 14 września 2005 - 17:00
Jantar Sopot 2 - 5 Czarni II Pruszcz Gdański 14 września 2005 - 17:00
Brda Rytel 4 - 2 Gwiazda Karsin 14 września 2005 - 17:00
KS Dziemiany 4 - 3 Wda Lipusz 14 września 2005 - 17:00
Amator Kiełpino 1 - 4 Wisła Steblewo 14 września 2005 - 17:00
Klif Chłapowo 4 - 2 Zatoka Puck 14 września 2005 - 17:00
FC Gowidlino 1 - 2 Słupia Sulęczyno 14 września 2005 - 17:00
Meduza Gdańsk 3 - 2 Sokół Ełganowo 14 września 2005 - 17:00
Osiczanka Osice 2 - 1 Fosfory Wiślinka 14 września 2005 - 17:00


   [szczegóły] Komentarze ()
KS Strzebielino 2 - 5 Wicher Wierzchucino 14 sierpnia 2005 - 14:00
Klif Chłapowo 5 - 1 KS II Strzebielino 14 sierpnia 2005 - 14:00
Jastrząb Domatowo 4 - 1 Zryw Sławoszyno 14 sierpnia 2005 - 14:00
Dragon Bojano 0 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 14 sierpnia 2005 - 14:00
Celtic Reda 6 - 5 KKS Koleczkowo 14 sierpnia 2005 - 14:00
Vigo Tuchom 6 - 5 Sprzęgło Wejherowo 14 sierpnia 2005 - 14:00
po dogrywce
Orzeł Choczewo 6 - 5 Start II Mrzezino 14 sierpnia 2005 - 14:00
Wisła II Steblewo 3 - 6 Oruński KP 14 sierpnia 2005 - 14:00
Bałtyk Sztutowo 2 - 0 Wisła Długie Pole 7 września 2005 - 17:00
GTS Trutnowy 1 - 4 Energa Sopot 14 sierpnia 2005 - 14:00
Meduza Gdańsk 4 - 1 EX Siedlce Gdańsk 14 sierpnia 2005 - 14:00
Orzeł Jasień - Orzeł Straszyn
zamiast Cedatu Straszyn wyst?pi? Czarni Straszewo
Jantar Sopot 3 - 0 Osiczanka II Osice 14 sierpnia 2005 - 14:00
vo (zamiast Osiczanki mia?a grał Morena II Gdańsk)
Wisła Gdańsk 0 - 4 Torpedo Sopot 14 sierpnia 2005 - 14:00
GTS Juszkowo 2 - 4 Oldboys Kolbudy 14 sierpnia 2005 - 14:00
SRiPW Wysin 3 - 0 Błękitni Sobowidz 14 sierpnia 2005 - 14:00
vo, SRiPW Wysin zosta? zast?piony przez Amatora Kie?pino, goście nie przyjechali
GTS Rokitnica 5 - 0 GLKS Różyny 14 sierpnia 2005 - 14:00
Brda Rytel 3 - 0 GKS Bobowo 14 sierpnia 2005 - 14:00
vo
Jantar Pawłowo 3 - 2 Agra Ostrowite 14 sierpnia 2005 - 14:00
FC Gowidlino 7 - 6 Kaszub Paczewo 14 sierpnia 2005 - 14:00
w karnych
GTS Tuchlino 0 - 3 UKS Skrzeszewo 14 sierpnia 2005 - 14:00
KS Dziemiany - wolny los
Delta Małżewko 1 - 4 Jurand Lasowice 14 sierpnia 2005 - 14:00
Balaton Klasztorek 2 - 3 GKS Kwidzyn 14 sierpnia 2005 - 14:00
LKS Waplewo 1 - 3 Zawisza Czarne Dolne 14 sierpnia 2005 - 14:00


© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE