ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim - sezon 2011/2012



   Finał - 9. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (0)
Gryf Wejherowo 2 - 3 Kaszubia Kościerzyna 9 czerwca 2012 - 13:00
w Starogardzie Gdańskim




   1/2 finału - 30 maja /2. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (0)
Bytovia II Bytów 1 - 6 Gryf Wejherowo 30 maja 2012 - 17:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Cartusia Kartuzy 2 czerwca 2012 - 17:00




   1/4 finału - 3/9. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (25)
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Gryf 2009 Tczew 9 maja 2012 - 17:00
Gryf Wejherowo 3 - 1 Orkan Rumia 9 maja 2012 - 17:00
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Lechia II Gdańsk 9 maja 2012 - 17:00
Bytovia II Bytów 3 - 0 Pomorze Potęgowo 3 maja 2012 - 17:00




   1/8 finału - 11. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (26)
Bytovia II Bytów 6 - 1 Gryf Słupsk 11 kwietnia 2012 - 17:00
Pomorze Potęgowo 1 - 0 Koral Dębnica 11 kwietnia 2012 - 17:00
Stolem Gniewino 0 - 3 Gryf Wejherowo 11 kwietnia 2012 - 17:00
Murkam Przodkowo 0 - 3 Orkan Rumia 11 kwietnia 2012 - 17:00
Pomezania Malbork 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 11 kwietnia 2012 - 17:00
Wierzyca Pelplin 0 - 1 Gryf 2009 Tczew 11 kwietnia 2012 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Cartusia Kartuzy 11 kwietnia 2012 - 17:00
Polonia Gdańsk 0 - 2 Lechia II Gdańsk 11 kwietnia 2012 - 17:00


   V runda - 17/18. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (11)
Gryf II Wejherowo 1 - 3 Pomorze Potęgowo 18 marca 2012 - 12:00
po dogrywce
Stolem Gniewino 2 - 0 Pogoń Lębork 17 marca 2012 - 16:00
w Starzynie
Bytovia II Bytów 2 - 1 Arka II Gdynia 18 marca 2012 - 13:00
Jantar Ustka 0 - 3 Murkam Przodkowo 17 marca 2012 - 11:00
GKS Kolbudy 3 - 5 Wierzyca Pelplin 17 marca 2012 - 14:00
Orzeł Subkowy 1 - 2 Polonia Gdańsk 18 marca 2012 - 14:00
po dogrywce
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Pomezania Malbork
vo,odwołany
Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Olimpia Sztum 17 marca 2012 - 15:00
w Malborku


   IV runda - 12. października 2011 [szczegóły] Komentarze (14)
Gryf II Wejherowo 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 19 października 2011 - 15:00
Stolem Gniewino 3 - 0 Czarni Czarne 12 października 2011 - 15:30
goście nie przyjechali
GKS Sierakowice 2 - 3 Murkam Przodkowo 12 października 2011 - 15:30
Cartusia II Kartuzy 0 - 3 Polonia Gdańsk 12 października 2011 - 15:30
Granit Kończewo 0 - 3 Pomorze Potęgowo 12 października 2011 - 15:30
Baza 44 Siemirowice 0 - 9 Pogoń Lębork 12 października 2011 - 15:30
KS Włynkówko 2 - 4 Jantar Ustka 12 października 2011 - 15:30
Gryf II Słupsk 0 - 3 Arka II Gdynia 12 października 2011 - 15:30
Bytovia II Bytów 1 - 0 Orlęta Reda 11 października 2011 - 15:30
po dogrywce
Rodło Kwidzyn 3 - 1 KP Starogard Gdański 12 października 2011 - 15:30
po dogrywce
Powiśle Czernin 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 12 października 2011 - 15:30
po dogrywce
Zieloni Marzęcino 1 - 4 Pomezania Malbork 12 października 2011 - 15:30
Orzeł Subkowy 4 - 3 Potok Pszczółki 12 października 2011 - 15:30
GKS Kolbudy 9 - 1 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 12 października 2011 - 15:30
Sporting Leźno 4 - 5 Wierzyca Pelplin 12 października 2011 - 15:30
Victoria Kaliska 1 - 4 Olimpia Sztum 12 października 2011 - 15:30


   III runda - 28 września /5. października 2011 [szczegóły] Komentarze (0)
Bałtyk II Gdynia 1 - 4 Gryf II Wejherowo 28 września 2011 - 16:00
Stolem Gniewino 3 - 0 Orzeł Choczewo 28 września 2011 - 16:30
Sporting Leźno 4 - 2 Wikęd Kębłowo 28 września 2011 - 16:30
KS Chwaszczyno 0 - 4 GKS Sierakowice 28 września 2011 - 16:30
Zieloni Marzęcino 2 - 2 Gedania Gdańsk 29 września 2011 - 16:30
po dogrywce, karne 10-9
Centrum Pelplin 2 - 4 GKS Kolbudy 28 września 2011 - 16:30
Victoria Kaliska 1 - 0 Amator Kiełpino 28 września 2011 - 16:30
Czarni Ostrowite 3 - 4 Cartusia II Kartuzy 28 września 2011 - 16:30
Orzeł Subkowy 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 28 września 2011 - 16:30
Gryf 2009 II Tczew 0 - 1 Rodło Kwidzyn 28 września 2011 - 16:30
Powiśle Czernin 3 - 2 Wisła Korzeniewo 28 września 2011 - 16:30
Baza 44 Siemirowice 4 - 2 Koral II Dębnica 5 października 2011 - 15:30
Granit Kończewo 2 - 1 Karol Pęplino 5 października 2011 - 15:30
Stal Jezierzyce 1 - 1 Gryf II Słupsk 5 października 2011 - 15:30
po dogrywce, karne 8-9
KS Włynkówko 4 - 3 Sparta Sycewice 5 października 2011 - 15:30
Bytovia II Bytów 4 - 1 Anioły Garczegorze 5 października 2011 - 15:30


   II runda - 14. września 2011 [szczegóły] Komentarze (11)
MKS Władysławowo 1 - 2 Wikęd Kębłowo 14 września 2011 - 17:00
Kaszubia Starzyno 0 - 2 Gryf II Wejherowo 14 września 2011 - 17:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 6 Orzeł Choczewo 14 września 2011 - 17:00
Bałtyk II Gdynia 4 - 1 Start Mrzezino 14 września 2011 - 17:00
Stolem Gniewino 3 - 2 Olimpia Osowa 14 września 2011 - 17:00
Orkan Rumia MKS 2 - 4 KS Chwaszczyno 14 września 2011 - 17:00
Dragon Bojano 2 - 5 GKS Kolbudy 14 września 2011 - 17:00
Korner Korne 2 - 5 GKS Sierakowice 14 września 2011 - 17:00
Sporting Leźno 2 - 1 Radunia Stężyca 14 września 2011 - 17:00
po dogrywce
EX Siedlce Gdańsk 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 14 września 2011 - 17:00
Cartusia II Kartuzy 2 - 4 Ceramik Łubiana 14 września 2011 - 17:00
Zieloni Marzęcino 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 września 2011 - 17:00
Wisła Steblewo 3 - 5 Gedania Gdańsk 14 września 2011 - 17:00
po dogrywce
Orzeł Straszyn 3 - 4 Amator Kiełpino 14 września 2011 - 17:00
po dogrywce
Centrum Pelplin 3 - 0 Wisła Długie Pole 14 września 2011 - 17:00
Victoria Kaliska 4 - 0 Sokół Lubichowo 14 września 2011 - 17:00
Czarni Ostrowite 2 - 0 Borowiak Czersk 14 września 2011 - 17:00
GLKS Różyny 1 - 4 Orzeł Subkowy 14 września 2011 - 17:00
Spójnia Sadlinki 0 - 1 Wisła Korzeniewo 14 września 2011 - 17:00
Jurand Lasowice 0 - 5 Rodło Kwidzyn 14 września 2011 - 17:00
Gryf 2009 II Tczew 4 - 1 Relax Ryjewo 14 września 2011 - 17:00
Powiśle Czernin 2 - 0 Pogoń Prabuty 14 września 2011 - 17:00


   I runda - 24/31. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (45)
Marynarka Wojenna RP 1 - 6 Wikęd Kębłowo 31 sierpnia 2011 - 17:30
Korona Żelistrzewo 2 - 4 Gryf II Wejherowo 31 sierpnia 2011 - 17:30
Celtic Reda 2 - 4 Orzeł Choczewo 31 sierpnia 2011 - 17:30
Norda Karwia 1 - 4 Start Mrzezino 31 sierpnia 2011 - 17:30
OKS Janowo 1 - 3 Olimpia Osowa 31 sierpnia 2011 - 17:30
Barka Łebno 1 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 24 sierpnia 2011 - 18:00
KP Gdynia 1 - 2 KS Chwaszczyno 31 sierpnia 2011 - 17:30
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 3 MKS Władysławowo
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Relaks Mechowo 0 - 7 Bałtyk II Gdynia 24 sierpnia 2011 - 18:00
Huragan Smolno 0 - 2 Kaszubia Starzyno 24 sierpnia 2011 - 18:00
Allstars Sopot 3 - 12 GKS Kolbudy 31 sierpnia 2011 - 17:30
Eko-Prod Szemud 3 - 5 Stolem Gniewino 24 sierpnia 2011 - 18:00
Arka Prusewo 1 - 7 Orkan Rumia MKS 24 sierpnia 2011 - 18:00
Wda Lipusz 0 - 3 GKS Sierakowice 31 sierpnia 2011 - 17:30
Dragon Bojano 2 - 2 GKS Kowale 31 sierpnia 2011 - 17:30
karne 5:4
Gryf Goręczyno 1 - 2 Radunia Stężyca 31 sierpnia 2011 - 17:30
po dogrywce
UKS Klukowo 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 31 sierpnia 2011 - 17:30
Tęcza Siwiałka 2 - 5 Ceramik Łubiana 31 sierpnia 2011 - 17:30
Bałtyk Sztutowo 1 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 31 sierpnia 2011 - 17:30
Sztorm Mosty 0 - 3 Sporting Leźno 24 sierpnia 2011 - 18:00
EX Siedlce Gdańsk 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 31 sierpnia 2011 - 17:30
Korner Korne 3 - 1 Szarża Krojanty 24 sierpnia 2011 - 18:00
GKS III Kolbudy 0 - 3 Cartusia II Kartuzy 31 sierpnia 2011 - 17:30
Jaguar Gdańsk 3 - 4 Wisła Steblewo 24 sierpnia 2011 - 18:00
po dogrywce
GKS II Kolbudy 3 - 4 Amator Kiełpino 31 sierpnia 2011 - 17:30
po dogrywce
Borowiak Czersk 2 - 0 Osiczanka Osice 31 sierpnia 2011 - 17:30
Karlikowo Sopot 1 - 3 Gedania Gdańsk 31 sierpnia 2011 - 17:30
Powiśle Czernin 5 - 0 Czarni Przemysław 31 sierpnia 2011 - 17:30
Orzeł Straszyn 5 - 3 Grom Nowy Staw 31 sierpnia 2011 - 17:30
po dogrywce
Błękitni Sobowidz 0 - 3 Centrum Pelplin
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Delta Małżewko 1 - 7 Wisła Długie Pole 31 sierpnia 2011 - 17:30
Sokół Lubichowo 5 - 4 Victoria Kaliska 24 sierpnia 2011 - 18:00
po dogrywce
Czarni Ostrowite 2 - 1 Tęcza Brusy 24 sierpnia 2011 - 18:00
Morena Gdańsk 2 - 7 Gryf 2009 II Tczew 30 sierpnia 2011 - 17:30
LZS Bytonia 0 - 2 Orzeł Subkowy 31 sierpnia 2011 - 17:30
Victoria II Kaliska 3 - 1 Delta Miłoradz 31 sierpnia 2011 - 17:30
KS Sulmin 2 - 6 Zieloni Marzęcino 24 sierpnia 2011 - 18:00
Centrum II Pelplin 2 - 5 Wisła Korzeniewo 31 sierpnia 2011 - 17:30
Spójnia Sadlinki 1 - 1 Zawisza Czarne Dolne 31 sierpnia 2011 - 17:30
karne 7:6
GLKS Różyny 3 - 3 Korona Cedry Małe 31 sierpnia 2011 - 17:30
karne 5:4
Rodło Trzciano 0 - 6 Rodło Kwidzyn 31 sierpnia 2011 - 17:30
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 2 Relax Ryjewo 31 sierpnia 2011 - 17:30
wolny los 1 - 3 Pogoń Prabuty
wolny los - Jurand Lasowice


   Runda wstępna - 13/14. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (21)
Marynarka Wojenna RP 4 - 2 Wicher Łebcz 13 sierpnia 2011 - 19:00
po dogrywce
Wicher Wierzchucino 3 - 6 Celtic Reda 13 sierpnia 2011 - 18:00
Zryw Sławoszyno 4 - 6 OKS Janowo 13 sierpnia 2011 - 16:00
Joker Karlikowo Krokowa 2 - 6 KP Gdynia 14 sierpnia 2011 - 13:00
Relaks Mechowo 3 - 0 Zatoka Puck 14 sierpnia 2011 - 15:00
Allstars Sopot 6 - 2 KKS Koleczkowo 13 sierpnia 2011 - 16:00
Arka Prusewo 2 - 1 Klif Chłapowo 13 sierpnia 2011 - 18:00
Dragon Bojano 3 - 2 Orzeł Jasień 13 sierpnia 2011 - 17:00
UKS Klukowo 4 - 3 Amigo Przyjaźń 13 sierpnia 2011 - 16:00
Rozstaje Gdańsk 1 - 3 Bałtyk Sztutowo 14 sierpnia 2011 - 12:00
Lechia Gdańsk Oldboys 2 - 5 EX Siedlce Gdańsk 17 sierpnia 2011 - 19:00
GKS III Kolbudy 7 - 3 Fosfory Wiślinka 14 sierpnia 2011 - 13:00
GTS Mokry Dwór 2 - 4 GKS II Kolbudy 13 sierpnia 2011 - 18:00
GTS Rotmanka 3 - 5 Karlikowo Sopot 13 sierpnia 2011 - 16:30
GTS Rokitnica 1 - 2 Orzeł Straszyn 13 sierpnia 2011 - 15:00
Delta Małżewko 3 - 0 Sokół Ełganowo 14 sierpnia 2011 - 13:00
zdekompletowany skład
Czarni Ostrowite 5 - 1 Gwiazda Karsin 14 sierpnia 2011 - 14:00
Wda Czarna Woda 0 - 3 LZS Bytonia
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 7 Victoria II Kaliska 14 sierpnia 2011 - 16:00
Bursztyn Gniszewo 2 - 3 Centrum II Pelplin 13 sierpnia 2011 - 18:00
Nogat Malbork 0 - 2 GLKS Różyny 13 sierpnia 2011 - 16:00
Zawisza II Kwidzyn 0 - 3 Rodło Trzciano
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 0 Balaton Klasztorek 13 sierpnia 2011 - 17:00
Oldboys Kwidzyn 4 - 4 GKS Gardeja 13 sierpnia 2011 - 14:00
karne 4:3


© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE