ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCE W TURNIEJU POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2010/2011 - 29.10.2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim - sezon 2010/2011



   1/2 finału - 1. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (12)
Bytovia Bytów 0 - 2 Gryf Wejherowo 8 czerwca 2011 - 17:30
Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 1 czerwca 2011 - 17:30
   1/4 finału - 25. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (2)
Gryf 95 Słupsk 0 - 2 Bytovia Bytów 25 maja 2011 - 17:30
Pogoń Lębork 1 - 2 Gryf Wejherowo 25 maja 2011 - 17:30
po dogrywce
Gryf 2009 Tczew 2 - 0 Grom Kleszczewo 25 maja 2011 - 17:30
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Lechia II Gdańsk 24 maja 2011 - 17:30
   1/8 finału - 11. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (48)
Jantar Ustka 0 - 3 Gryf 95 Słupsk
nieprzygotowany obiekt
Czarni Czarne 1 - 3 Bytovia Bytów 11 maja 2011 - 17:30
Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Gryf Wejherowo 11 maja 2011 - 17:30
Pogoń Lębork 3 - 0 Orkan Rumia 11 maja 2011 - 17:30
Gryf 2009 Tczew 4 - 4 Orlęta Reda 10 maja 2011 - 17:30
po dogrywce, karne 5-3
Grom Kleszczewo 0 - 0 Cartusia Kartuzy 11 maja 2011 - 17:30
po dogrywce, karne 4-2
Relax Ryjewo 1 - 6 Kaszubia Kościerzyna 11 maja 2011 - 17:30
Olimpia Sztum 1 - 2 Lechia II Gdańsk 11 maja 2011 - 17:30
   V runda - 20/27. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (14)
Jantar Ustka 4 - 0 Pomorze Potęgowo 20 kwietnia 2011 - 17:00
Czarni Czarne 5 - 1 Karol Pęplino 20 kwietnia 2011 - 17:00
Orkan Rumia MKS 0 - 1 Wietcisa Skarszewy 20 kwietnia 2011 - 17:00
Pogoń Lębork 1 - 0 Murkam Przodkowo 20 kwietnia 2011 - 17:00
Weber Szprudowo 2 - 4 Gryf 2009 Tczew 20 kwietnia 2011 - 17:00
po dogrywce
KP Starogard Gdański 0 - 4 Grom Kleszczewo 20 kwietnia 2011 - 17:00
Relax Ryjewo 2 - 1 Pomezania Malbork 27 kwietnia 2011 - 17:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Olimpia Sztum 27 kwietnia 2011 - 17:00
   IV runda - 6. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (24)
KS Włynkówko 0 - 3 Karol Pęplino 6 kwietnia 2011 - 16:00
Czarni Czarne 3 - 0 Koral Dębnica 6 kwietnia 2011 - 16:00
Garbarnia Kępice 1 - 6 Jantar Ustka 6 kwietnia 2011 - 16:00
Granit Kończewo 0 - 3 Pomorze Potęgowo 6 kwietnia 2011 - 16:00
Pogoń Lębork 7 - 3 Start Mrzezino 6 kwietnia 2011 - 16:00
KS Chwaszczyno 1 - 1 Grom Kleszczewo 6 kwietnia 2011 - 16:00
po dogrywce, karne 2-4
Gryf II Wejherowo 1 - 8 Murkam Przodkowo 6 kwietnia 2011 - 16:00
Orkan Rumia MKS 1 - 0 GKS Kolbudy 6 kwietnia 2011 - 16:00
Lechia Gdańsk Oldboys 4 - 7 Pomezania Malbork 5 kwietnia 2011 - 16:00
Ceramik Łubiana 4 - 6 Wietcisa Skarszewy 6 kwietnia 2011 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 1 - 2 Gryf 2009 Tczew 6 kwietnia 2011 - 16:00
Polonia Gdańsk 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 kwietnia 2011 - 16:00
Zieloni Marzęcino 2 - 5 Olimpia Sztum 6 kwietnia 2011 - 16:00
KP Starogard Gdański 4 - 2 Wierzyca Pelplin 6 kwietnia 2011 - 16:00
Relax Ryjewo 2 - 1 Pogoń Prabuty 6 kwietnia 2011 - 16:00
Weber Szprudowo 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń 6 kwietnia 2011 - 16:00
   III runda - 20/21. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (34)
MKS Władysławowo 3 - 4 Orkan Rumia MKS 20 listopada 2010 - 13:00
po dogrywce
Gryf II Wejherowo 4 - 1 Orzeł Choczewo 21 listopada 2010 - 12:00
Stolem Gniewino 1 - 3 KS Chwaszczyno 11 listopada 2010 - 12:00
Dragon Bojano 1 - 2 Polonia Gdańsk 11 listopada 2010 - 11:00
Bałtyk II Gdynia 10 - 2 Bałtyk Sztutowo 20 listopada 2010 - 11:00
Lechia Gdańsk Oldboys 7 - 3 Cartusia II Kartuzy 21 listopada 2010 - 11:00
Olimpia Osowa 1 - 2 Weber Szprudowo 20 listopada 2010 - 12:00
Victoria Kaliska 0 - 9 KP Starogard Gdański 21 listopada 2010 - 12:00
Zieloni Marzęcino 3 - 2 Czarni Przemysław 20 listopada 2010 - 12:00
Szarża Krojanty 2 - 4 Ceramik Łubiana 11 listopada 2010 - 13:00
Rodło Trzciano 2 - 3 Relax Ryjewo 11 listopada 2010 - 13:00
   II runda - 6. października 2010 [szczegóły] Komentarze (31)
MKS Władysławowo 4 - 0 Norda Karwia 6 października 2010 - 16:00
Wicher Wierzchucino 3 - 4 Gryf II Wejherowo 6 października 2010 - 16:00
Zryw Sławoszyno 2 - 8 Stolem Gniewino 6 października 2010 - 16:00
Bałtyk II Gdynia 3 - 1 Gedania Gdańsk 6 października 2010 - 16:00
Marynarka Wojenna RP 1 - 2 Orkan Rumia MKS 13 października 2010 - 19:30
Dragon Bojano 10 - 0 Grunke Somonino 6 października 2010 - 16:00
Cartusia II Kartuzy 2 - 1 GKS Sierakowice 6 października 2010 - 16:00
GKS Luzino 1 - 6 KS Chwaszczyno 6 października 2010 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 5 Orzeł Choczewo 6 października 2010 - 16:00
Polityczni Gdańsk Sopot 2 - 3 Bałtyk Sztutowo 6 października 2010 - 18:00
KS Sulmin 0 - 5 Polonia Gdańsk 6 października 2010 - 16:00
Lechia Gdańsk Oldboys 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 7 października 2010 - 17:30
po dogrywce,karne 9:8
GTS Rokitnica 2 - 3 Czarni Przemysław 6 października 2010 - 16:00
LZS Bytonia 2 - 5 Ceramik Łubiana 6 października 2010 - 16:00
Victoria Kaliska 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
vo,drużyna gości wycofała się z rozgrywek
Olimpia Osowa 1 - 0 Sporting Leźno 6 października 2010 - 16:00
Zieloni Marzęcino 5 - 3 Grom Nowy Staw 6 października 2010 - 16:00
po dogrywce
Szarża Krojanty 3 - 1 Wda Lipusz 6 października 2010 - 16:00
Victoria II Kaliska 2 - 6 KP Starogard Gdański 6 października 2010 - 16:00
Weber Szprudowo 3 - 0 Centrum Pelplin 6 października 2010 - 16:00
Zawisza Czarne Dolne 2 - 5 Relax Ryjewo 6 października 2010 - 16:00
Rodło Trzciano 3 - 2 Wisła Korzeniewo 6 października 2010 - 16:00
po dogrywce
   I runda - 15/22. września 2010 [szczegóły] Komentarze (26)
wolny los - GKS Sierakowice
Arka Prusewo 1 - 6 Gryf II Wejherowo 15 września 2010 - 16:45
MKS Władysławowo 5 - 1 Wikęd Kębłowo 15 września 2010 - 16:45
Kaszuby Połchowo 1 - 17 KS Chwaszczyno 15 września 2010 - 16:45
Huragan Smolno 3 - 6 Orkan Rumia MKS 15 września 2010 - 16:45
Marynarka Wojenna RP 2 - 2 Błękitni Sobowidz 15 września 2010 - 19:30
po dogrywce,karne 4:2
Orzeł II Choczewo 0 - 4 Norda Karwia 15 września 2010 - 16:45
Korona II Żelistrzewo 0 - 5 GKS Luzino 15 września 2010 - 16:45
Wicher Wierzchucino 3 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 15 września 2010 - 16:45
Damor Rumia 1 - 5 Olimpia Osowa 15 września 2010 - 16:45
po dogrywce
Zryw Sławoszyno 8 - 5 Korona Żelistrzewo 15 września 2010 - 16:45
Słupia Sulęczyno 0 - 4 Ceramik Łubiana 15 września 2010 - 16:45
Klif Chłapowo 0 - 8 Stolem Gniewino 15 września 2010 - 16:45
Orzeł II Trąbki Wielkie 0 - 9 Czarni Przemysław 15 września 2010 - 16:45
Kaszubia Starzyno 2 - 4 Orzeł Choczewo 15 września 2010 - 16:45
Polityczni Gdańsk Sopot 3 - 3 Osiczanka Osice 15 września 2010 - 16:45
po dogrywce,karne 4:2
Bałtyk II Gdynia 7 - 4 Amator II Kiełpino 15 września 2010 - 17:30
KS Sulmin 2 - 1 Korona Cedry Małe 15 września 2010 - 16:45
Fosfory Wiślinka 2 - 7 Czarni Pruszcz Gdański 15 września 2010 - 16:45
Cartusia II Kartuzy 3 - 1 Radunia Stężyca 15 września 2010 - 16:45
GLKS Różyny 0 - 4 Relax Ryjewo 15 września 2010 - 16:45
Relaks Mechowo 1 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 22 września 2010 - 16:45
Dragon Bojano 6 - 4 Wisła Steblewo 22 września 2010 - 16:45
Lechia Gdańsk Oldboys 5 - 3 Delta Miłoradz 22 września 2010 - 16:45
Sporting Leźno 3 - 0 Potok Pszczółki 22 września 2010 - 16:45
vo,w drużynie gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 2:3
GTS Rokitnica 5 - 2 Sokół Ełganowo 22 września 2010 - 16:45
Victoria Kaliska 2 - 0 Tęcza Brusy 22 września 2010 - 16:45
Atlas Goręczyno 2 - 5 Wda Lipusz 22 września 2010 - 16:45
Morena Gdańsk 2 - 5 Orzeł Trąbki Wielkie 22 września 2010 - 16:45
LZS Bytonia 7 - 3 Restal Agri Kulice 22 września 2010 - 16:45
Celtic Reda 1 - 4 Gedania Gdańsk 22 września 2010 - 16:45
Victoria II Kaliska 4 - 1 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 22 września 2010 - 16:45
Barka Łebno 2 - 4 Grunke Somonino 22 września 2010 - 16:45
Bałtyk Sztutowo 2 - 1 Gryf 2009 II Tczew 22 września 2010 - 16:45
po dogrywce
KP Gdynia 1 - 4 Polonia Gdańsk 22 września 2010 - 16:45
Bursztyn Gniszewo 1 - 4 Wisła Korzeniewo 22 września 2010 - 16:45
Jaguar Gdańsk 2 - 7 Grom Nowy Staw 22 września 2010 - 16:45
Huragan Nowe Polaszki 2 - 4 KP Starogard Gdański 22 września 2010 - 16:45
Portowiec Gdańsk 0 - 2 Centrum Pelplin 22 września 2010 - 16:45
MKP Szlachta 1 - 3 Szarża Krojanty 22 września 2010 - 16:45
Potok II Pszczółki 0 - 3 Weber Szprudowo 22 września 2010 - 16:45
vo,w drużynie gospodarzy zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 8:3
Zieloni Marzęcino 3 - 0 Błękitni Stare Pole 22 września 2010 - 16:45
Oldboys Kwidzyn 1 - 2 Zawisza Czarne Dolne 22 września 2010 - 16:45
Rodło Trzciano 4 - 4 Rodło Kwidzyn 22 września 2010 - 16:45
po dogrywce,karne 3:1
   Runda wstępna - 21/22. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (26)
Huragan II Smolno 3 - 5 Arka Prusewo 21 sierpnia 2010 - 17:00
Chopina Wejherowo 1 - 5 Kaszuby Połchowo 22 sierpnia 2010 - 17:00
Marynarka Wojenna RP 15 - 0 Amigo Przyjaźń 20 sierpnia 2010 - 19:30
Wicher Łebcz 3 - 7 Korona II Żelistrzewo 22 sierpnia 2010 - 14:00
Walbud 2009 Puck 0 - 3 Damor Rumia 1 września 2010 - 18:00
vo,nieprzygotowane boisko
Sztorm Mosty 1 - 2 Relaks Mechowo 22 sierpnia 2010 - 17:00
mecz dokończony 2010-09-15
Klif Chłapowo 5 - 4 OKS Janowo 22 sierpnia 2010 - 18:00
Orzeł II Trąbki Wielkie 3 - 2 Orzeł Jasień 21 sierpnia 2010 - 15:00
Polityczni Gdańsk Sopot 3 - 2 UKS Klukowo 25 sierpnia 2010 - 18:00
GTS Mokry Dwór 2 - 4 KS Sulmin 22 sierpnia 2010 - 16:00
GKS II Kolbudy 1 - 6 Dragon Bojano 21 sierpnia 2010 - 17:00
Lechia Gdańsk Oldboys 5 - 0 Karlikowo Sopot 25 sierpnia 2010 - 18:30
Rozstaje Gdańsk 0 - 4 GTS Rokitnica 22 sierpnia 2010 - 18:00
Atlas II Goręczyno 4 - 0 KS Mściszewice 21 sierpnia 2010 - 17:00
Styna Godziszewo 2 - 3 LZS Bytonia 22 sierpnia 2010 - 14:00
Victoria II Kaliska 3 - 0 Gwiazda Karsin 21 sierpnia 2010 - 16:00
EX Siedlce Gdańsk 1 - 4 Bałtyk Sztutowo 21 sierpnia 2010 - 16:00
GKS Straszewo 2 - 3 Bursztyn Gniszewo 21 sierpnia 2010 - 17:00
Olimpia Czersk 1 - 3 Huragan Nowe Polaszki 21 sierpnia 2010 - 16:00
WKS Ciechocin 0 - 3 MKP Szlachta
vo,brak powiadomienia o terminie i miejscu zawodów
Zieloni Marzęcino 2 - 1 Jurand Lasowice 21 sierpnia 2010 - 18:00
Oldboys Kwidzyn 2 - 1 Nogat Malbork 21 sierpnia 2010 - 16:00
po dogrywce


© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE