POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim - sezon 2009/2010



   Finał - 27. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (4)
Orkan Rumia 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 27 czerwca 2010 - 17:00
   1/2 finału - 23. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (3)
Orkan Rumia 7 - 2 Gryf 95 Słupsk 23 czerwca 2010 - 17:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 23 czerwca 2010 - 17:30
po dogrywce
   1/4 finału [szczegóły] Komentarze (42)
Orkan Rumia 2 - 0 Gryf Wejherowo 16 czerwca 2010 - 17:30
Murkam Przodkowo 1 - 2 Gryf 95 Słupsk 9 czerwca 2010 - 17:30
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 9 czerwca 2010 - 17:30
Gryf 2009 Tczew 0 - 0 Olimpia Sztum 2 czerwca 2010 - 17:30
po dogrywce,karne 10:9
   1/8 finału - 19. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (6)
Pomorze Potęgowo 1 - 1 Orkan Rumia 9 czerwca 2010 - 17:30
po dogrywce,karne 3:5
Orlęta Reda 1 - 2 Gryf Wejherowo 19 maja 2010 - 17:30
Atlas Goręczyno 1 - 5 Murkam Przodkowo 2 czerwca 2010 - 17:30
Korona Żelistrzewo 1 - 8 Gryf 95 Słupsk 19 maja 2010 - 17:30
Czarni Czarne 1 - 5 Kaszubia Kościerzyna 19 maja 2010 - 17:30
Koral Dębnica 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 19 maja 2010 - 17:30
Lechia Gdańsk Oldboys 1 - 2 Gryf 2009 Tczew 20 maja 2010 - 17:30
Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Olimpia Sztum 19 maja 2010 - 17:30
   1/16 finału - 28. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (33)
Pogoń Lębork 1 - 7 Orkan Rumia 19 maja 2010 - 17:00
Jantar Ustka 1 - 2 Pomorze Potęgowo 28 kwietnia 2010 - 17:00
Bytovia II Bytów 0 - 2 Orlęta Reda 28 kwietnia 2010 - 17:00
Gryf 95 II Słupsk 1 - 4 Gryf Wejherowo 28 kwietnia 2010 - 17:00
Murkam Przodkowo 2 - 0 Bytovia Bytów 19 maja 2010 - 17:00
Atlas Goręczyno 1 - 0 Lechia II Gdańsk 28 kwietnia 2010 - 17:00
Korona Żelistrzewo 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 28 kwietnia 2010 - 17:00
GKS Kolbudy 0 - 3 Gryf 95 Słupsk 27 kwietnia 2010 - 17:00
Radunia Stężyca 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna 28 kwietnia 2010 - 17:00
Kolejarz Chojnice 0 - 2 Czarni Czarne 28 kwietnia 2010 - 17:00
Piast Człuchów 0 - 4 Koral Dębnica 28 kwietnia 2010 - 17:00
Gryf 2009 II Tczew 2 - 8 Chojniczanka Chojnice 28 kwietnia 2010 - 17:00
Lechia Gdańsk Oldboys 4 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 kwietnia 2010 - 17:00
Wisła Korzeniewo 0 - 3 Gryf 2009 Tczew 28 kwietnia 2010 - 17:00
Grom Nowy Staw 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 19 kwietnia 2010 - 17:30
Olimpia Sztum 3 - 0 Cartusia Kartuzy 28 kwietnia 2010 - 17:00
   IV runda - 31. października 2009 [szczegóły] Komentarze (54)
Orzeł Choczewo 2 - 5 Orlęta Reda 31 października 2009 - 13:00
Grunke Somonino 1 - 2 Korona Żelistrzewo 31 października 2009 - 13:00
po dogrywce
MKS Władysławowo 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 31 października 2009 - 13:00
KP Sopot 1 - 6 Murkam Przodkowo 31 października 2009 - 13:00
mecz w Przodkowie
Radunia Stężyca 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 31 października 2009 - 13:00
Grom Kleszczewo 1 - 2 Gryf 2009 Tczew 31 października 2009 - 13:00
Korona Cedry Małe 2 - 5 Atlas Goręczyno 31 października 2009 - 13:00
Olimpia Osowa 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 31 października 2009 - 13:00
Lechia Gdańsk Oldboys 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 31 października 2009 - 14:00
GKS Kolbudy 3 - 2 Pomezania Malbork 31 października 2009 - 13:00
po dogrywce
Czarni Ostrowite 2 - 2 Lechia II Gdańsk 31 października 2009 - 13:00
po dogrywce,karne 3:5
Kolejarz Chojnice 2 - 2 Borowiak Czersk 31 października 2009 - 13:00
po dogrywce,karne 5:4
Pogoń Prabuty 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 31 października 2009 - 13:00
Wisła Korzeniewo 3 - 2 Wierzyca Pelplin 31 października 2009 - 13:00
Wisła Steblewo 2 - 5 Olimpia Sztum 31 października 2009 - 13:00
Grom Nowy Staw 1 - 0 Centrum Pelplin 31 października 2009 - 13:00
Gryf 2009 II Tczew 5 - 1 Rodło Kwidzyn 31 października 2009 - 13:00
   III runda - 7. października 2009 [szczegóły] Komentarze (46)
Wikęd Kębłowo 0 - 1 Orzeł Choczewo 7 października 2009 - 16:00
Grunke Somonino 4 - 3 Start Mrzezino 7 października 2009 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 5 Korona Żelistrzewo 7 października 2009 - 16:00
MKS Władysławowo 2 - 1 GKS Sierakowice 7 października 2009 - 16:00
Celtic Reda 1 - 4 KP Sopot 7 października 2009 - 16:00
Orkan II Rumia 1 - 2 Radunia Stężyca 7 października 2009 - 16:00
Orzeł Straszyn 3 - 4 Grom Kleszczewo 7 października 2009 - 16:00
Polonia Gdańsk 2 - 3 Atlas Goręczyno 7 października 2009 - 16:00
Korona Cedry Małe 2 - 1 GKS Kowale 21 października 2009 - 15:00
Olimpia Osowa 3 - 0 Błękitni Sobowidz 7 października 2009 - 16:00
Lechia Gdańsk Oldboys 4 - 2 Gedania Gdańsk 7 października 2009 - 17:30
KP Gdynia 2 - 4 GKS Kolbudy 7 października 2009 - 16:00
Wda Lipusz 0 - 3 Czarni Ostrowite 7 października 2009 - 16:00
Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 1 - 2 Kolejarz Chojnice 7 października 2009 - 16:00
Ceramik Łubiana 0 - 3 Borowiak Czersk 7 października 2009 - 16:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 5:1
Motława Suchy Dąb 0 - 4 Pogoń Prabuty 7 października 2009 - 16:00
Potok Pszczółki 2 - 7 Wisła Korzeniewo 7 października 2009 - 16:00
po dogrywce
Wisła Steblewo 3 - 1 Relax Ryjewo 7 października 2009 - 16:00
Grom Nowy Staw 6 - 0 Weber Szprudowo 7 października 2009 - 16:00
Błękitni Stare Pole 4 - 4 Centrum Pelplin 7 października 2009 - 16:00
po dogrywce,karne 7:8
Sokół Mareza 0 - 5 Gryf 2009 II Tczew 7 października 2009 - 16:00
   II runda - 23. września 2009 [szczegóły] Komentarze (18)
Orzeł II Choczewo 0 - 0 MKS Władysławowo 23 września 2009 - 16:30
po dogrywce,karne 6:7
Kaszubia Starzyno 1 - 2 Olimpia Osowa 23 września 2009 - 16:30
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 - 1 Amator Kiełpino 24 września 2009 - 16:30
Celtic Reda 8 - 1 Morena Gdańsk 23 września 2009 - 16:30
Wikęd Kębłowo 5 - 4 GKS Żukowo 23 września 2009 - 16:30
po dogrywce
KP Gdynia 4 - 1 Sokół Ełganowo 23 września 2009 - 16:30
Barka Łebno 1 - 3 Orzeł Straszyn 23 września 2009 - 16:30
Karlikowo Sopot 3 - 4 Wisła Steblewo 23 września 2009 - 16:30
po dogrywce
GKS II Żukowo 1 - 6 Motława Suchy Dąb 23 września 2009 - 16:30
Portowiec Gdańsk 0 - 3 Korona Cedry Małe 23 września 2009 - 16:30
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:1
Lechia Gdańsk Oldboys 6 - 0 KP Starogard Gdański 24 września 2009 - 17:30
GLKS Różyny 1 - 2 Grom Nowy Staw 23 września 2009 - 16:30
Spójnia Sadlinki 1 - 1 Sokół Mareza 23 września 2009 - 16:30
po dogrywce,karne 5:6
FC Gowidlino 0 - 10 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 23 września 2009 - 16:30
   I runda - 2. września 2009 [szczegóły] Komentarze (23)
Kaszubia Starzyno 3 - 0 OKS Janowo 2 września 2009 - 18:00
Joker Karlikowo Krokowa 3 - 4 Orzeł II Choczewo 2 września 2009 - 18:00
po dogrywce
Zryw Sławoszyno 0 - 12 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 września 2009 - 18:00
Bałtyk II Gdynia 2 - 3 Celtic Reda 2 września 2009 - 18:00
po dogrywce
KP Gdynia 3 - 1 Gryf II Wejherowo 26 sierpnia 2009 - 19:00
Zatoka Puck 1 - 2 Wikęd Kębłowo 2 września 2009 - 18:00
Korona II Żelistrzewo 2 - 8 MKS Władysławowo 2 września 2009 - 17:00
Karlikowo Sopot 3 - 0 Wisła Gdańsk
vo,brak licencji drużyny Wisła Gdańsk
FC Gowidlino 4 - 1 Gwiazda Karsin 2 września 2009 - 18:00
GTS Rokitnica 1 - 5 Morena Gdańsk 2 września 2009
Barka Łebno 3 - 1 GKS Linia 2 września 2009 - 18:00
Królewscy Czapielsk 2 - 3 Wisła Steblewo 2 września 2009 - 18:00
GKS II Żukowo 4 - 3 Jaguar Gdańsk 8 września 2009 - 17:00
Lechia Gdańsk Oldboys 6 - 0 Fosfory Wiślinka 2 września 2009 - 18:00
Damor Rumia 0 - 3 Olimpia Osowa 2 września 2009 - 18:00
vo,brak kart zgłoszeń oraz zdrowia drużyny gospodarzy
GTS Goszyn 1 - 9 Amator Kiełpino 2 września 2009 - 18:00
GLKS Różyny 3 - 3 Wisła Długie Pole 2 września 2009 - 18:00
po dogrywce,karne 4:2
Styna Godziszewo 3 - 4 Sokół Ełganowo 2 września 2009 - 18:00
Amigo Przyjaźń 1 - 7 GKS Żukowo 2 września 2009 - 18:00
Osiczanka Osice 1 - 5 Orzeł Straszyn 2 września 2009 - 18:00
Portowiec Gdańsk 6 - 1 EX Siedlce Gdańsk 2 września 2009 - 18:00
Tęcza Szropy 1 - 6 Motława Suchy Dąb 2 września 2009 - 18:00
Nogat Malbork 1 - 5 Korona Cedry Małe 2 września 2009 - 18:00
Balaton Klasztorek 2 - 8 Grom Nowy Staw 2 września 2009 - 18:00
Oldboys Kwidzyn 1 - 2 Spójnia Sadlinki 2 września 2009 - 18:00
GKS Gardeja 4 - 5 Sokół Mareza 2 września 2009 - 18:00
Szarża Krojanty 1 - 2 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo 2 września 2009 - 18:00
Tęcza Brusy 0 - 1 KP Starogard Gdański 2 września 2009 - 18:00
   Runda wstępna - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (25)
Kaszubia Starzyno 4 - 2 Relaks Mechowo 22 sierpnia 2009 - 17:00
Joker Karlikowo Krokowa 3 - 2 Wicher Wierzchucino 23 sierpnia 2009 - 11:00
Iskra Połczyno 1 - 3 Zryw Sławoszyno 23 sierpnia 2009 - 14:00
Bałtyk II Gdynia 3 - 1 Huragan Smolno 23 sierpnia 2009 - 17:00
Zatoka Puck 7 - 1 KKS Koleczkowo 23 sierpnia 2009 - 11:00
Klif Chłapowo 4 - 6 Korona II Żelistrzewo 23 sierpnia 2009 - 16:00
Dragon Bojano 0 - 3 Karlikowo Sopot 23 sierpnia 2009 - 11:00
vo,nieprzygotowane boisko
FC Gowidlino 6 - 3 Atlas II Goręczyno 23 sierpnia 2009 - 16:00
Potok II Pszczółki 2 - 3 GTS Rokitnica 23 sierpnia 2009 - 11:00
GKS IV Żukowo 1 - 4 Królewscy Czapielsk 23 sierpnia 2009 - 11:00
KS Sulmin 1 - 4 GKS II Żukowo 19 sierpnia 2009 - 18:00
Lechia Gdańsk Oldboys 5 - 0 Rozstaje Gdańsk 23 sierpnia 2009 - 11:00
Marynarka Wojenna RP 2 - 4 Damor Rumia 22 sierpnia 2009 - 15:00
Wisła II Gdańsk 0 - 3 GTS Goszyn 22 sierpnia 2009 - 17:00
vo,brak licencji drużyny Wisła Gdańsk,na boisku 6:1
Amator II Kiełpino 2 - 3 Amigo Przyjaźń 22 sierpnia 2009 - 16:00
Osiczanka Osice 9 - 4 Ogniwo Borkowo 22 sierpnia 2009 - 17:00
Portowiec Gdańsk 6 - 1 Orzeł Jasień 22 sierpnia 2009 - 16:00
Tęcza Szropy 3 - 0 Inter Krzywe Koło 22 sierpnia 2009 - 17:00
vo,brak kart zawodniczych oraz zdrowia gości
Nogat Malbork 3 - 2 Bałtyk Sztutowo 23 sierpnia 2009 - 17:00
LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 3 Balaton Klasztorek
vo,rezygnacja gospodarzy z gry
Oldboys Kwidzyn 4 - 3 Olimpia Sztum 22 sierpnia 2009 - 16:00
Olimpia Czersk 3 - 5 Tęcza Brusy 23 sierpnia 2009 - 13:00
po dogrywce
UKS Klukowo 2 - 5 Barka Łebno 23 sierpnia 2009 - 11:00


© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE