ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
Trójmiejska Liga Juniorów - TURNIEJE POD OGRZEWANYM BALONEM - PAŹDZIERNIK 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim - sezon 2008/2009



   Finał - 11/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (50)
Bytovia II Bytów 1 - 0 Bałtyk Gdynia 11 czerwca 2009 - 18:00
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Bytovia II Bytów 14 czerwca 2009 - 12:00
   1/2 finału - 27. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (21)
Zatoka Puck SSA 1 - 2 Bałtyk Gdynia 6 czerwca 2009 - 17:30
w Gdyni
Bytovia II Bytów 4 - 1 Lechia II Gdańsk 27 maja 2009 - 17:45
   1/4 finału - 6. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (21)
Gryf Wejherowo 0 - 1 Zatoka Puck SSA 6 maja 2009 - 17:15
Bałtyk Gdynia 4 - 2 Murkam Przodkowo 6 maja 2009 - 17:15
Bytovia II Bytów 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 6 maja 2009 - 17:15
Lechia II Gdańsk 3 - 2 Olimpia Sztum 6 maja 2009 - 17:15
po dogrywce
   1/8 finału - 22. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (29)
Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Zatoka Puck SSA 22 kwietnia 2009 - 16:45
po dogrywce, karne 3-4
Gryf Wejherowo 3 - 0 Start Mrzezino
goście zrezygnowali z gry
Gryf II Wejherowo 1 - 3 Murkam Przodkowo 22 kwietnia 2009 - 16:45
Bałtyk Gdynia 4 - 1 Orkan Rumia 21 kwietnia 2009 - 16:45
Brda Przechlewo 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna 22 kwietnia 2009 - 16:45
Bytovia II Bytów 3 - 0 Cartusia Kartuzy 22 kwietnia 2009 - 16:45
Lechia II Gdańsk 4 - 0 Rodło Kwidzyn 22 kwietnia 2009 - 16:45
Unia II Tczew 2 - 3 Olimpia Sztum 22 kwietnia 2009 - 16:45
   1/16 finału - 7/8. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (40)
Diament Trzebielino 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 8 marca 2009 - 14:30
po dogrywce
Polonez Bobrowniki 0 - 4 Zatoka Puck SSA 8 marca 2009 - 14:00
Korona Żelistrzewo 2 - 2 Gryf Wejherowo 7 marca 2009 - 14:00
po dogrywce,karne 2:4
Start Mrzezino 3 - 0 Bytovia Bytów 7 marca 2009 - 14:00
Gryf II Wejherowo 1 - 0 Orlęta Reda 8 kwietnia 2009 - 17:00
po dogrywce
Murkam Przodkowo 2 - 1 Pogoń Lębork 6 kwietnia 2009 - 17:00
Pomorze Potęgowo 0 - 1 Bałtyk Gdynia 8 marca 2009 - 14:00
Atlas Goręczyno 0 - 1 Orkan Rumia 8 marca 2009 - 14:00
Koral Dębnica 1 - 2 Brda Przechlewo 8 kwietnia 2009 - 17:00
Piast Człuchów 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 8 marca 2009 - 14:00
Victoria Kaliska 2 - 3 Bytovia II Bytów 8 marca 2009 - 11:00
Wisła Tczew 3 - 5 Cartusia Kartuzy 7 marca 2009 - 12:00
Lechia II Gdańsk 2 - 1 Unia Tczew 8 marca 2009 - 14:00
GKS Kolbudy 2 - 2 Rodło Kwidzyn 8 marca 2009 - 13:00
w Kwidzynie,po dogrywce,karne 4:5
Unia II Tczew 6 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 marca 2009 - 12:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Olimpia Sztum 8 marca 2009 - 14:00
po dogrywce
   IV runda - 8. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (44)
GKS Żukowo 1 - 2 Murkam Przodkowo 8 listopada 2008 - 13:00
po dogrywce
Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 Gryf Wejherowo 8 listopada 2008 - 13:00
Orzeł Choczewo 0 - 1 GKS Kolbudy 8 listopada 2008 - 13:00
Grunke Somonino 2 - 4 Start Mrzezino 8 listopada 2008 - 13:00
Gryf II Wejherowo 4 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 8 listopada 2008 - 13:00
po dogrywce,karne 3:2
Korona Żelistrzewo 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 8 listopada 2008 - 13:00
Atlas Goręczyno 1 - 1 Gedania Gdańsk 8 listopada 2008 - 13:00
po dogrywce,karne 5:4
Powiśle II Dzierzgoń 1 - 6 Lechia II Gdańsk 8 listopada 2008 - 13:00
Błękitni Sobowidz 0 - 4 Unia Tczew 8 listopada 2008 - 13:00
Wisła Steblewo 1 - 5 Wisła Tczew 8 listopada 2008 - 13:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Wda Lipusz 8 listopada 2008 - 13:00
vo,niestawienie się na zawody
Victoria Kaliska 2 - 1 Pomezania Malbork 8 listopada 2008 - 13:00
Sokół Mareza 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 8 listopada 2008 - 13:00
Unia II Tczew 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 8 listopada 2008 - 13:00
   III runda - 8. października 2008 [szczegóły] Komentarze (44)
Stolem Gniewino 1 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 8 października 2008 - 16:00
Kaszubia Starzyno 0 - 3 Orzeł Choczewo 8 października 2008 - 16:00
GTS Rokitnica 0 - 3 Gedania Gdańsk 8 października 2008 - 16:00
GKS Żukowo 1 - 0 Polonia Gdańsk 8 października 2008 - 16:00
Korona Żelistrzewo 5 - 2 Sporting Leźno 8 października 2008 - 16:00
Gryf II Wejherowo 2 - 0 Radunia Stężyca 8 października 2008 - 16:00
KKS Koleczkowo 1 - 3 Atlas Goręczyno 8 października 2008 - 16:00
KS Rozłazino 1 - 2 Grunke Somonino 8 października 2008 - 16:00
po dogrywce
Victoria Kaliska 3 - 2 Kolejarz Chojnice 8 października 2008 - 16:00
KP Starogard Gdański 1 - 6 Wda Lipusz 8 października 2008 - 16:00
Wisła Steblewo 1 - 0 Wierzyca Pelplin 8 października 2008 - 16:00
Błękitni Sobowidz 3 - 2 Centrum Pelplin 8 października 2008 - 16:00
po dogrywce
Wisła Długie Pole 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 października 2008 - 16:00
Zawisza Czarne Dolne 1 - 2 Sokół Mareza 8 października 2008 - 16:00
Powiśle II Dzierzgoń 3 - 1 Powiśle Stary Targ 8 października 2008 - 16:00
Unia II Tczew 8 - 0 Pogoń Smętowo 8 października 2008 - 16:00
   II runda - 17. września 2008 [szczegóły] Komentarze (53)
Wicher Wierzchucino 1 - 5 Sokół Bożepole Wielkie 17 września 2008 - 16:45
Stolem Gniewino 4 - 3 MKS Władysławowo 17 września 2008 - 16:45
KS Rozłazino 3 - 0 GKS Sierakowice 17 września 2008 - 16:45
vo,niestawienie się na zawody
Norda Karwia 0 - 3 Orzeł Choczewo 17 września 2008 - 16:45
vo,zdekompletowanie druzyny gospodarzy,na boisku 1:3
KKS Koleczkowo 4 - 2 Jantar Sopot 17 września 2008 - 16:45
Gryf II Wejherowo 3 - 0 KP Sopot 17 września 2008 - 16:45
vo,niestawienie sie na zawody
Kaszubia Starzyno 0 - 0 Orkan II Rumia 17 września 2008 - 16:45
po dogrywce,karne 5:4
Wikęd Kębłowo 0 - 7 Korona Żelistrzewo 17 września 2008 - 16:45
Politycy i Przyjaciele 0 - 7 Gedania Gdańsk 17 września 2008 - 16:45
Karlikowo Sopot 0 - 2 Polonia Gdańsk 17 września 2008 - 16:45
GKS II Sierakowice 2 - 3 Grunke Somonino 17 września 2008 - 16:45
Amator Kiełpino 3 - 5 Sporting Leźno 17 września 2008 - 16:45
Atlas II Goręczyno 0 - 10 Radunia Stężyca 17 września 2008 - 16:45
GKS Żukowo 3 - 2 Wietcisa Skarszewy 17 września 2008 - 16:45
FC Gowidlino 1 - 6 Atlas Goręczyno 17 września 2008 - 16:45
Unia II Tczew 4 - 4 Grom Kleszczewo 17 września 2008 - 16:45
po dogrywce,karne 6:5
Jantar Pawłowo 1 - 3 Kolejarz Chojnice 17 września 2008 - 16:45
KP Starogard Gdański 2 - 1 Borowiak Czersk 23 września 2008 - 16:45
Szarża Krojanty 1 - 2 Wda Lipusz 17 września 2008 - 16:45
Victoria Kaliska 3 - 2 Ceramik Łubiana 17 września 2008 - 16:45
GTS Rokitnica 3 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 17 września 2008 - 16:45
Wisła Steblewo 6 - 0 Błękitni Stare Pole 17 września 2008 - 16:45
Bałtyk Sztutowo 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 września 2008 - 16:45
GKS Kowale 1 - 3 Błękitni Sobowidz 17 września 2008 - 16:45
Potok Pszczółki 3 - 5 Wierzyca Pelplin 16 września 2008 - 16:45
po dogrywce
Sokół Ełganowo 3 - 5 Centrum Pelplin 17 września 2008 - 16:45
Tęcza Szropy 0 - 5 Powiśle Stary Targ 17 września 2008 - 16:45
Wisła Długie Pole 3 - 1 Delta Miłoradz 17 września 2008 - 16:45
GKS Gardeja 3 - 4 Sokół Mareza 17 września 2008 - 16:45
po dogrywce
Powiśle II Dzierzgoń 4 - 3 Wisła Korzeniewo 17 września 2008 - 16:45
Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Pogoń Prabuty 17 września 2008 - 16:45
Unia Wielki Garc-Gręblin 3 - 4 Pogoń Smętowo 24 września 2008 - 16:45
   I runda - 3. września 2008 [szczegóły] Komentarze (34)
Gryf II Wejherowo 1 - 0 Zenit Łęczyce 2 września 2008 - 17:00
Huragan Smolno 1 - 3 GKS Żukowo 3 września 2008 - 17:30
Marynarka Wojenna RP 0 - 3 Norda Karwia 3 września 2008 - 17:30
Eko-Prod Szemud 1 - 3 Korona Żelistrzewo 3 września 2008 - 17:30
po dogrywce
Kaszubia Starzyno 3 - 3 Relaks Mechowo 3 września 2008 - 17:30
po dogrywce,karne 4:3
KKS Koleczkowo 5 - 1 MKS II Władysławowo 3 września 2008 - 17:30
KS Rozłazino 3 - 2 Celtic Reda 3 września 2008 - 17:30
Wicher Wierzchucino 3 - 1 OKS Janowo 3 września 2008 - 17:30
Wikęd Kębłowo 5 - 2 KP Gdynia 3 września 2008 - 17:30
Stolem Gniewino 9 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 września 2008 - 17:30
Dragon Bojano 1 - 3 Orzeł Choczewo 3 września 2008 - 17:30
FC Gowidlino 3 - 1 Czarni II Pruszcz Gdański 3 września 2008 - 17:30
Karlikowo Sopot 3 - 1 Morena Gdańsk 3 września 2008 - 17:30
Politycy i Przyjaciele 5 - 3 Słupia Sulęczyno 3 września 2008 - 17:30
Amator II Kiełpino 0 - 4 Amator Kiełpino 3 września 2008 - 17:30
GKS II Żukowo 1 - 4 GKS Kowale 3 września 2008 - 17:30
Amigo Przyjaźń 1 - 2 Sokół Ełganowo 3 września 2008 - 17:30
EX Siedlce Gdańsk 1 - 5 Błękitni Sobowidz 3 września 2008 - 17:30
GKS II Sierakowice 3 - 2 Fosfory Wiślinka 3 września 2008 - 17:30
Atlas II Goręczyno 5 - 1 Kamionka Sopot 3 września 2008 - 17:30
Potok II Pszczółki 2 - 5 Bałtyk Sztutowo 3 września 2008 - 17:30
Korona Cedry Małe 1 - 2 Wisła Steblewo 3 września 2008 - 17:30
GTS Rokitnica 3 - 2 Orzeł Straszyn 3 września 2008 - 17:30
Bursztyn Gniszewo 1 - 6 Potok Pszczółki 3 września 2008 - 17:30
Wisła Długie Pole 5 - 3 Motława-Osiczanka II Suchy Dąb 3 września 2008 - 17:30
po dogrywce
Tęcza Brusy 0 - 3 Victoria Kaliska 3 września 2008 - 17:30
KS Dziemiany 2 - 4 Jantar Pawłowo 3 września 2008 - 17:30
Oldboys Kwidzyn 0 - 3 Delta Miłoradz 3 września 2008 - 17:30
KP Starogard Gdański 3 - 1 Grom Nowy Staw 3 września 2008 - 17:30
w Nowym Stawie
GKS Gardeja 3 - 0 Zieloni Marzęcino 3 września 2008 - 17:30
vo,niestawienie się na zawody
Zacisze Pawlice 0 - 7 Powiśle II Dzierzgoń 3 września 2008 - 17:30
Zawisza Czarne Dolne 5 - 0 LKS Waplewo 3 września 2008 - 17:30
Spójnia Sadlinki 1 - 3 Szarża Krojanty 3 września 2008 - 17:30
Racovia Rakowiec 4 - 9 Unia II Tczew 3 września 2008 - 17:30
Styna Godziszewo 2 - 8 Unia Wielki Garc-Gręblin 3 września 2008 - 17:30
Tęcza Szropy 2 - 0 LZS Bytonia 3 września 2008 - 17:30
   Runda wstępna - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (25)
Gryf II Wejherowo 6 - 1 Klif Chłapowo 24 sierpnia 2008 - 12:00
Huragan Smolno 1 - 1 Zryw Sławoszyno 23 sierpnia 2008 - 17:00
po dogrywce,karne 5:4
Marynarka Wojenna RP 2 - 1 GKS Luzino 23 sierpnia 2008 - 13:00
po dogrywce
FC Gowidlino 8 - 1 KS Sulmin 24 sierpnia 2008 - 17:00
Old Stars Wiślinka 2 - 6 Karlikowo Sopot 23 sierpnia 2008 - 11:00
Politycy i Przyjaciele 2 - 1 UKS Klukowo 27 sierpnia 2008 - 17:30
Amator II Kiełpino 3 - 0 Meduza Gdańsk 24 sierpnia 2008 - 16:00
vo,niestawienie się na zawody
GKS II Żukowo 4 - 0 Orzeł Jasień 24 sierpnia 2008 - 11:00
vo,czynne zniewa?enie s?dziego,na boisku 4:4
Oldboys Kolbudy 2 - 3 Amigo Przyjaźń 24 sierpnia 2008 - 17:00
EX Siedlce Gdańsk 4 - 2 Wisła II Gdańsk 23 sierpnia 2008 - 13:00
po dogrwyce
Wisła Gdańsk 1 - 2 GKS II Sierakowice 23 sierpnia 2008 - 16:00
po dogrywce
Atlas II Goręczyno 5 - 2 KS Mściszewice 23 sierpnia 2008 - 17:00
Potok II Pszczółki 5 - 4 GLKS Różyny 23 sierpnia 2008 - 11:00
MKP Szlachta 0 - 3 Tęcza Brusy
vo,niestawienie się na zawody
Oldboys Kwidzyn 1 - 0 Balaton Klasztorek 23 sierpnia 2008 - 17:30


© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE