MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim - sezon 2007/2008



   Finał - 19. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (11)
Bytovia Bytów 3 - 0 Lechia II Gdańsk 19 czerwca 2008 - 17:30
w Bytowie
   1/2 finału - 14. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (24)
Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Lechia II Gdańsk 14 czerwca 2008 - 17:45
po dogrywce, karne 3-5
Bytovia Bytów 1 - 0 Wierzyca Pelplin 14 czerwca 2008 - 17:45
   1/4 finału - 11. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (21)
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 3 Gryf 95 Słupsk 11 czerwca 2008 - 17:45
KP Sopot 0 - 1 Lechia II Gdańsk 11 czerwca 2008 - 17:45
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Wierzyca Pelplin 11 czerwca 2008 - 17:45
Bytovia Bytów 3 - 0 Unia Tczew 11 czerwca 2008 - 17:45
   1/8 finału - 4. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (44)
Dąb Kusowo 0 - 2 Gryf 95 Słupsk 4 czerwca 2008 - 17:45
Koral Dębnica 0 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 4 czerwca 2008 - 17:45
KP Sopot 1 - 0 Brda Przechlewo 4 czerwca 2008 - 17:45
Lechia II Gdańsk 6 - 3 Zatoka Puck SSA 4 czerwca 2008 - 17:45
po dogrywce
Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 4 czerwca 2008 - 17:45
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Wierzyca Pelplin 4 czerwca 2008 - 17:45
Bytovia Bytów 4 - 2 Powiśle Dzierzgoń 4 czerwca 2008 - 17:45
Unia Tczew 8 - 1 Rodło Kwidzyn 4 czerwca 2008 - 17:45
   1/16 finału - 14. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (38)
Echo Biesowice 0 - 4 Gryf 95 Słupsk 14 maja 2008 - 17:45
Dąb Kusowo 2 - 0 Czarni Czarne 14 maja 2008 - 17:45
Koral Dębnica 5 - 0 Cartusia Kartuzy 14 maja 2008 - 17:45
Sokół Bożepole Wielkie 1 - 0 Polonez Bobrowniki 14 maja 2008 - 17:45
po dogrywce
Pogoń Lębork 2 - 4 Brda Przechlewo 14 maja 2008 - 17:45
KP Sopot 4 - 0 Orkan Rumia 14 maja 2008 - 17:45
Bałtyk Gdynia 1 - 4 Lechia II Gdańsk 13 maja 2008 - 17:45
Gryf Wejherowo 0 - 4 Zatoka Puck SSA 14 maja 2008 - 17:45
Orlęta Reda 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 14 maja 2008 - 17:45
Wietcisa Skarszewy 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 14 maja 2008 - 17:45
GKS Sierakowice 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 14 maja 2008 - 17:45
Arka II Gdynia 0 - 3 Wierzyca Pelplin 14 maja 2008 - 17:45
Bytovia Bytów 2 - 0 Murkam Przodkowo 14 maja 2008 - 17:45
Pomezania Malbork 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 14 maja 2008 - 17:45
Błękitni Stare Pole 1 - 2 Rodło Kwidzyn 14 maja 2008 - 17:45
Unia Tczew 2 - 0 Olimpia Sztum 14 maja 2008 - 17:45
   V runda - 23. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (19)
Błękitni Sobowidz 2 - 3 GKS Sierakowice 7 maja 2008 - 17:30
Polonia Gdańsk 2 - 4 KP Sopot 23 kwietnia 2008 - 17:30
Atlas Goręczyno 0 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 23 kwietnia 2008 - 17:30
Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 23 kwietnia 2008 - 17:30
Błękitni Stare Pole 1 - 0 Powiśle Stary Targ 23 kwietnia 2008 - 17:30
Pomezania Malbork 4 - 0 Grom Kleszczewo 23 kwietnia 2008 - 17:30
   IV runda - 15/16. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (27)
Jaguar Gdańsk 2 - 5 GKS Sierakowice 23 kwietnia 2008
Błękitni Sobowidz 5 - 1 Jantar Sopot 23 kwietnia 2008
Polonia Gdańsk 4 - 4 Gedania Gdańsk 15 marca 2008 - 13:00
po dogrywce, karne 4-3
KP Sopot 6 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 marca 2008 - 11:00
Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 MKS Władysławowo 15 marca 2008 - 15:00
Huragan Nowe Polaszki 0 - 4 Wietcisa Skarszewy 16 marca 2008 - 15:00
Atlas Goręczyno 4 - 1 Wda Lipusz 15 marca 2008 - 11:00
Jantar Pawłowo 0 - 5 Chojniczanka Chojnice 15 marca 2008 - 15:00
GKS Gardeja 1 - 4 Błękitni Stare Pole 16 marca 2008 - 15:00
LKS Waplewo 1 - 2 Powiśle Stary Targ 15 marca 2008 - 15:00
Pogoń Smętowo 0 - 5 Pomezania Malbork 15 marca 2008 - 15:00
Grom Kleszczewo 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
   III runda - 16/22. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (6)
EX Siedlce Gdańsk 1 - 3 GKS Sierakowice 16 marca 2008 - 11:00
Jaguar Gdańsk 3 - 1 Kamionka Sopot 8 kwietnia 2008 - 17:00
Błękitni Sobowidz 1 - 0 Fosfory Wiślinka 22 marca 2008 - 11:00
Motława Suchy Dąb 1 - 2 Jantar Sopot 16 marca 2008 - 11:00
   II runda - 25. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (32)
Orkan Gdynia 1 - 3 Gedania Gdańsk 25 listopada 2007 - 11:00
Celtic Reda 1 - 3 Polonia Gdańsk 25 listopada 2007 - 11:00
Start II Mrzezino 0 - 5 KP Sopot 1 grudnia 2007 - 11:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 Start Mrzezino 25 listopada 2007 - 11:00
vo,niestawienie się na kontrol? to?samo?ci,na boisku 2:3
Orzeł Choczewo 0 - 5 Sokół Bożepole Wielkie 25 listopada 2007 - 11:00
Torpedo Sopot 3 - 6 MKS Władysławowo 1 grudnia 2007 - 12:00
FC Gowidlino 2 - 4 GKS Sierakowice 25 listopada 2007 - 11:00
mecz w Sierakowicach
EX Siedlce Gdańsk 2 - 1 Sporting Leźno 25 listopada 2007 - 11:00
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Grunke Somonino
vo,brak licencji
Kamionka Sopot 3 - 0 KS Żukowo
vo,brak licencji
Błękitni Sobowidz 3 - 2 GKS Kolbudy 25 listopada 2007 - 11:00
Czarni II Pruszcz Gdański 1 - 3 Jantar Sopot 25 listopada 2007 - 11:00
Fosfory Wiślinka 3 - 0 Królewski Gdańsk 25 listopada 2007 - 11:00
vo,czynne zniewa?enie s?dziego,mecz przerwany w 31 min. przy stanie 3:1
GLKS Różyny 0 - 4 Wietcisa Skarszewy 25 listopada 2007 - 11:00
Wisła Steblewo 0 - 2 Motława Suchy Dąb 25 listopada 2007 - 11:00
Jantar Pawłowo 5 - 2 Borowiak Czersk 25 listopada 2007 - 11:00
Huragan Nowe Polaszki - wolny los
Pomorzanka Skórcz 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
vo,rezygnacja z udziału w PP
Atlas Goręczyno 1 - 1 Radunia Stężyca 24 listopada 2007 - 13:00
po dogrywce, karne 4-2
GKS Gardeja 4 - 2 Pogoń Prabuty 25 listopada 2007 - 11:00
Olimpia II Sztum 0 - 3 Pomezania Malbork 25 listopada 2007 - 11:00
GTS Rusocin 3 - 4 Grom Kleszczewo 25 listopada 2007 - 11:00
po dogrywce
LKS Waplewo 3 - 2 Wisła Korzeniewo 25 listopada 2007 - 11:00
Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Kolejarz Chojnice 25 listopada 2007 - 11:00
vo,niestawienie się na zawody
Powiśle Stary Targ 6 - 3 Sokół Mareza 25 listopada 2007 - 11:00
Pogoń Smętowo 3 - 0 Subkowia Subkowy 25 listopada 2007 - 11:00
vo,niestawienie się na zawody
Wda Lipusz 2 - 2 Wisła Tczew 25 listopada 2007 - 11:00
po dogrywce, karne 6-5
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Błękitni Stare Pole 25 listopada 2007 - 11:00
   I runda - 10. października 2007 [szczegóły] Komentarze (22)
Marynarka Wojenna RP 2 - 3 Orkan Gdynia 10 października 2007 - 16:00
KP Gdynia 1 - 1 Celtic Reda 10 października 2007 - 16:00
po dogrywce, karne 2-4
Start II Mrzezino 3 - 1 Korona Żelistrzewo 10 października 2007 - 16:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 2 Relaks Mechowo 10 października 2007 - 16:00
Orzeł Choczewo 3 - 1 Zenit Łęczyce 10 października 2007 - 16:00
KS Chwaszczyno 1 - 2 Torpedo Sopot 11 października 2007 - 16:00
FC Gowidlino 5 - 1 Słupia Sulęczyno 11 października 2007 - 16:00
EX Siedlce Gdańsk 3 - 0 Champion Gdańsk
vo,wycofanie gości z rozgrywek
Jaguar Gdańsk 3 - 1 GKS Kowale 11 października 2007 - 16:30
Kamionka Sopot - wolny los
Styna Godziszewo 0 - 5 Błękitni Sobowidz 10 października 2007 - 16:00
Czarni II Pruszcz Gdański 3 - 2 Wisła Długie Pole 10 października 2007 - 16:00
GTS Rokitnica 1 - 3 Fosfory Wiślinka 10 października 2007 - 16:00
GLKS Różyny 6 - 3 Orzeł Straszyn 10 października 2007 - 16:00
Bałtyk Sztutowo 0 - 1 Wisła Steblewo 10 października 2007 - 16:00
Jantar Pawłowo 4 - 2 Gwiazda Karsin 10 października 2007 - 16:00
Huragan Nowe Polaszki 5 - 1 Victoria Kaliska 10 października 2007 - 16:00
Pomorzanka Skórcz 3 - 0 Sławek Borzechowo 10 października 2007 - 16:00
vo, niestawienie się na zawody
Atlas Goręczyno 3 - 0 KS Grabowo 10 października 2007 - 16:00
vo, niestawienie się na zawody
Oldboys Kwidzyn 1 - 3 GKS Gardeja 10 października 2007 - 16:00
Olimpia II Sztum 5 - 3 Grom Nowy Staw 10 października 2007 - 16:00
GTS Rusocin 4 - 1 Mewa Gniew 10 października 2007 - 16:00
LKS Waplewo - wolny los
   II runda wstępna - 12. września 2007 [szczegóły] Komentarze (29)
Marynarka Wojenna RP 4 - 1 GKS Linia 12 września 2007 - 17:00
po dogrywce
Barka Łebno 0 - 4 KP Gdynia 12 września 2007 - 17:00
Start II Mrzezino 2 - 0 Zryw Sławoszyno 12 września 2007 - 17:00
Amator Kiełpino 1 - 2 FC Gowidlino 12 września 2007 - 17:00
Królewscy Czapielsk 2 - 4 EX Siedlce Gdańsk 12 września 2007 - 17:00
Morena Gdańsk 2 - 5 Jaguar Gdańsk 12 września 2007 - 17:00
Orzeł Jasień 0 - 3 Kamionka Sopot 12 września 2007 - 17:00
vo,brak powiadomienia o miejscu zawodów
Styna Godziszewo 5 - 3 MAS Rajkowy 12 września 2007 - 17:00
Korona Cedry Małe 0 - 5 GTS Rokitnica 12 września 2007 - 17:00
GLKS Różyny 3 - 0 Inter Krzywe Koło 12 września 2007 - 17:00
vo,niestawienie się na zawody
KS Dziemiany 0 - 6 Jantar Pawłowo 12 września 2007 - 17:00
Oldboys Kwidzyn 2 - 1 Zawisza Czarne Dolne 12 września 2007 - 17:00
Olimpia II Sztum 3 - 1 Zieloni Marzęcino 12 września 2007 - 17:00
   I runda wstępna - 22. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (33)
Olimp Bolszewo 0 - 3 Marynarka Wojenna RP 22 sierpnia 2007 - 17:30
vo,niestawienie się na zawody
GKS Linia 5 - 4 Eko-Prod Szemud 22 sierpnia 2007 - 17:30
po dogrywce
KS Strzebielino 1 - 7 Barka Łebno 22 sierpnia 2007 - 17:30
KKS Koleczkowo 1 - 2 KP Gdynia 22 sierpnia 2007 - 17:30
po dogrywce
Jantar Swarzewo 0 - 3 Start II Mrzezino 22 sierpnia 2007 - 17:30
vo,niestawienie się na zawody
Zryw Sławoszyno 4 - 1 Wicher Wierzchucino 22 sierpnia 2007 - 17:30
Amigo Przyjaźń 3 - 4 Amator Kiełpino 22 sierpnia 2007 - 17:30
FC Gowidlino 4 - 2 KS Mściszewice 22 sierpnia 2007 - 17:30
Królewscy Czapielsk 3 - 1 Vigo Tuchom 22 sierpnia 2007 - 17:30
Polityczni Gdańsk Sopot 1 - 4 EX Siedlce Gdańsk 22 sierpnia 2007 - 17:30
Morena Gdańsk 5 - 0 Karlikowo Sopot 22 sierpnia 2007 - 17:30
Jaguar Gdańsk 6 - 3 Energa Sopot 22 sierpnia 2007 - 17:30
Orzeł Jasień 2 - 1 Jantar II Sopot 22 sierpnia 2007 - 17:30
Rozstaje Gdańsk 3 - 6 Kamionka Sopot 22 sierpnia 2007 - 17:30
Styna Godziszewo 2 - 1 Orzeł Borkowo 22 sierpnia 2007 - 17:30
po dogrywce
MAS Rajkowy 5 - 0 Delta Małżewko 22 sierpnia 2007 - 17:30
Korona Cedry Małe 5 - 3 Fosfory II Wiślinka 22 sierpnia 2007 - 17:30
po dogrywce
GTS Rokitnica 3 - 0 GTS Pszczółki 22 sierpnia 2007 - 17:30
GLKS Różyny 3 - 0 Oldboys Kolbudy 22 sierpnia 2007 - 17:30
vo,niestawieni się na zawody
Inter Krzywe Koło - wolny los
KS Dziemiany 2 - 2 Kolejarz II Chojnice 22 sierpnia 2007 - 17:30
po dogrywce, karne 4-3
LZS Bytonia 1 - 7 Jantar Pawłowo 22 sierpnia 2007 - 17:30
Balaton Klasztorek 0 - 3 Oldboys Kwidzyn 22 sierpnia 2007 - 17:30
Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Olimpic Kwidzyn 22 sierpnia 2007 - 17:30
vo,niestawienie się na zawody
Spójnia Sadlinki 0 - 2 Olimpia II Sztum 22 sierpnia 2007 - 17:30
Zieloni Marzęcino 2 - 1 Tęcza Szropy 22 sierpnia 2007 - 17:30
po dogrywce


© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE