Puchar Polski na szczeblu centralnym - sezon 2020/2021



   1/16 finału - 28. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0)
Wisła Płock 1 - 1 Pogoń Szczecin 20 listopada 2020 - 12:30
Olimpia Grudziądz 0 - 1 Lechia Gdańsk 17 listopada 2020 - 17:40
Znicz Pruszków 2 - 3 Lech Poznań 2 listopada 2020 - 20:00
GKS Jastrzębie 0 - 2 Puszcza Niepołomice 4 listopada 2020 - 12:30
Garbarnia Kraków 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 30 października 2020 - 12:30
po dogrywce, karne 3-4
Arka Gdynia 2 - 0 Korona Kielce 4 listopada 2020 - 17:30
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 3 Górnik Zabrze 30 października 2020 - 18:00
Stal Mielec - Piast Gliwice 2 grudnia 2020 - 17:40
Widzew Łódź 0 - 1 Legia Warszawa 25 listopada 2020 - 17:40
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 1 Cracovia Kraków 14 listopada 2020 - 12:30
Unia Janikowo 0 - 2 ŁKS Łódź 31 października 2020 - 13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 2 Raków Częstochowa 30 października 2020 - 18:00
Pogoń Siedlce 0 - 1 Radomiak Radom 31 października 2020 - 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin 1 grudnia 2020 - 17:40
Ślęza Wrocław 0 - 2 Górnik Łęczna 3 listopada 2020 - 12:30
Sokół Ostróda 1 - 3 Warta Poznań 30 października 2020 - 18:00
po dogrywce




   II runda - 13/14. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0)
Odra Opole 1 - 3 Lech Poznań 15 sierpnia 2020 - 20:30
GKS Bełchatów 1 - 6 Legia Warszawa 14 sierpnia 2020 - 20:30
Chrobry Głogów 1 - 2 Cracovia Kraków 16 sierpnia 2020 - 17:30
po dogrywce
Resovia Rzeszów 0 - 4 Piast Gliwice 15 sierpnia 2020 - 16:30
Ślęza Wrocław 2 - 1 Wigry Suwałki 13 sierpnia 2020 - 16:00
Polonia Nysa 1 - 3 Górnik Łęczna 2 września 2020 - 16:00
Górnik Polkowice 0 - 5 Arka Gdynia 23 sierpnia 2020 - 12:40
KKS Kalisz 0 - 3 Korona Kielce 15 sierpnia 2020 - 16:00
vo, na boisku 2-0
Unia Skierniewice 0 - 4 Widzew Łódź 15 sierpnia 2020 - 16:00
Garbarnia Kraków 1 - 0 GKS Katowice 22 sierpnia 2020 - 12:00
Unia Janikowo 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec 15 sierpnia 2020 - 16:00
Podhale Nowy Targ 0 - 5 Pogoń Szczecin 2 września 2020 - 16:00
Błękitni Stargard 3 - 3 Warta Poznań 16 sierpnia 2020 - 16:00
po dogrywce, karne 4-5
Stomil Olsztyn 2 - 3 GKS Jastrzębie 22 sierpnia 2020 - 19:45
Radomiak Radom 4 - 0 Miedź Legnica 22 sierpnia 2020 - 14:30
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 2 Znicz Pruszków 14 sierpnia 2020 - 16:00
Stal Rzeszów 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 sierpnia 2020 - 16:00
GKS Tychy 1 - 2 Wisła Płock 15 sierpnia 2020 - 19:00
Lechia Zielona Góra 1 - 4 Świt Skolwin (Szczecin) 13 sierpnia 2020 - 16:00
ŁKS Łódź 2 - 2 Śląsk Wrocław 16 sierpnia 2020 - 20:30
po dogrywce, karne 4-1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 3 Zagłębie Lubin 13 sierpnia 2020 - 16:00
Sandecja Nowy Sącz 0 - 3 Raków Częstochowa 25 sierpnia 2020 - 20:30
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Pogoń Siedlce 2 września 2020 - 16:00
Stal Stalowa Wola 0 - 4 Lechia Gdańsk 19 sierpnia 2020 - 16:30
Jaguar Gdańsk 1 - 4 Puszcza Niepołomice 14 sierpnia 2020 - 17:00
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 3 Sokół Ostróda 15 sierpnia 2020 - 14:00
Górnik Zabrze 3 - 1 Jagiellonia Białystok 13 sierpnia 2020 - 20:30
Bytovia Bytów 0 - 4 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 23 sierpnia 2020 - 15:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Wisła Kraków 15 sierpnia 2020 - 19:29
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Olimpia Elbląg 21 sierpnia 2020 - 19:30
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Lech II Poznań 22 sierpnia 2020 - 16:00
Karpaty Krosno 0 - 2 Stal Mielec 15 sierpnia 2020 - 16:00




   Runda wstępna - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0)
Górnik Polkowice 3 - 0 Gryf Wejherowo
Gryf Wejherowo został wykluczony z rozgrywek Totolotek Puchar Polski
Błękitni Stargard 2 - 0 Legionovia Legionowo 8 sierpnia 2020 - 13:00
Lech II Poznań 3 - 2 Elana Toruń 8 sierpnia 2020 - 12:00
Skra Częstochowa 1 - 3 Stal Stalowa Wola 9 sierpnia 2020 - 16:30