ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

Puchar Polski na szczeblu centralnym - sezon 2017/2018





   Finał - 2. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0)
Arka Gdynia 1 - 2 Legia Warszawa 2 maja 2018 - 16:00
PGE Narodowy w Warszawie




   1/2 finału - 4/18. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0)
Górnik Zabrze 1 - 1 Legia Warszawa
Korona Kielce 2 - 1 Arka Gdynia 4 kwietnia 2018 - 18:00
Legia Warszawa 2 - 1 Górnik Zabrze 18 kwietnia 2018 - 20:30
Arka Gdynia 1 - 0 Korona Kielce 17 kwietnia 2018 - 20:30




   1/4 finału - 25 października /29. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0)
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Górnik Zabrze 24 października 2017 - 20:30
Bytovia Bytów 1 - 3 Legia Warszawa 25 października 2017 - 20:30
Chrobry Głogów 0 - 2 Arka Gdynia 25 października 2017 - 18:00
Zagłębie Lubin 0 - 1 Korona Kielce
Górnik Zabrze 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 28 listopada 2017 - 18:00
Legia Warszawa 4 - 2 Bytovia Bytów 28 listopada 2017 - 20:45
Arka Gdynia 1 - 1 Chrobry Głogów 29 listopada 2017 - 18:00
Korona Kielce 2 - 0 Zagłębie Lubin 29 listopada 2017 - 20:45


   1/8 finału - 20. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0)
Górnik Zabrze 3 - 2 Sandecja Nowy Sącz
po dogrywce
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 27 września 2017 - 15:30
Ruch Zdzieszowice 0 - 4 Legia Warszawa
Bytovia Bytów 0 - 0 Pogoń Szczecin 19 września 2017 - 17:45
po dogrywce, karne 5:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 Arka Gdynia 19 września 2017 - 20:45
po dogrywce
Chrobry Głogów 2 - 1 Piast Gliwice 26 września 2017 - 18:00
Cracovia Kraków 0 - 3 Zagłębie Lubin
Korona Kielce 1 - 0 Wisła Kraków
po dogrywce


   1/16 finału - 9. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0)
Sokół Ostróda 1 - 3 Górnik Zabrze
Miedź Legnica 1 - 2 Sandecja Nowy Sącz
GKS Bełchatów 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 9 sierpnia 2017 - 19:30
Siarka Tarnobrzeg 1 - 4 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
po dogrywce
Wisła Puławy 1 - 4 Legia Warszawa
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Górnik Łęczna
Pogoń Szczecin 3 - 0 Lech Poznań
Bytovia Bytów 1 - 0 Lechia Gdańsk 9 sierpnia 2017 - 19:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Arka Gdynia 4 - 2 Śląsk Wrocław 10 sierpnia 2017 - 20:00
po dogrywce
Stal Mielec 0 - 2 Piast Gliwice
Ruch Chorzów 1 - 3 Chrobry Głogów
GKS Tychy 1 - 2 Cracovia Kraków
Zagłębie Lubin 2 - 1 Jagiellonia Białystok
Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Korona Kielce 10 sierpnia 2017 - 19:00
Wisła Kraków 2 - 1 Wisła Płock


   I runda - 22/23. lipca 2017 [szczegóły] Komentarze (0)
Legionovia Legionowo 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 22 lipca 2017 - 16:00
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Gryf Wejherowo 22 lipca 2017 - 17:00
Błękitni Stargard 1 - 2 Bytovia Bytów 22 lipca 2017 - 17:00


   Runda wstępna - 15/16. lipca 2017 [szczegóły] Komentarze (0)
Gryf Słupsk 2 - 4 MKS Kluczbork 15 lipca 2017 - 18:00
Zagłębie II Lubin 0 - 1 Gryf Wejherowo 16 lipca 2017 - 11:00
ŁKS Łomża 2 - 4 Bytovia Bytów 15 lipca 2017 - 17:00


© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE