Drużyna Czarni Pruszcz Gdański zwyciężyła w turnieju Pomorski Futbol Cup 2018 w kategorii juniorów - rocznik 2010/2011, który został rozegrany w sobotę 17 listopada 2018 na hali w Przodkowie.
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Mateusz Kamiński (Czarni Pruszcz Gdański)
Najlepszy bramkarz: Wojtek Mucha (Czarni Pruszcz Gdański)
Najlepszy zawodnik: Szymon Wysocki (Pokolenia Lechia Gdańsk)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | Pokolenia Lechii Gdańsk A | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 - 0 |
2. | UKS Dragon Bojano I | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5 - 1 |
3. | MKS Czarni Pruszcz II | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6 - 3 |
4. | UKS Morze Stegna | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 - 1 |
5. | GKS II Przodkowo | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 - 12 |
GKS II Przodkowo 0-0 UKS Morze Stegna
UKS Dragon Bojano I 1-0 MKS Czarni Pruszcz II
Pokolenia Lechii Gdańsk A 3-0 GKS II Przodkowo
UKS Morze Stegna 0-0 UKS Dragon Bojano I
UKS Dragon Bojano I 0-1 Pokolenia Lechii Gdańsk A
MKS Czarni Pruszcz II 1-0 UKS Morze Stegna
GKS II Przodkowo 0-4 UKS Dragon Bojano I
Pokolenia Lechii Gdańsk A 2-0 MKS Czarni Pruszcz II
MKS Czarni Pruszcz II 5-0 GKS II Przodkowo
UKS Morze Stegna 0-0 Pokolenia Lechii Gdańsk A
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | MKS Czarni Pruszcz I | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 10 - 0 |
2. | Pokolenia Lechii Gdańsk B | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 3 - 3 |
3. | GKS Przodkowo | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 3 |
4. | UKS Dragon Bojano III | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 - 5 |
5. | UKS Dragon Bojano II | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 - 7 |
Pokolenia Lechii Gdańsk B 0-3 MKS Czarni Pruszcz I
GKS Przodkowo 3-0 UKS Dragon Bojano II
Pokolenia Lechii Gdańsk B 1-0 GKS Przodkowo
MKS Czarni Pruszcz I 3-0 UKS Dragon Bojano III
GKS Przodkowo 0-1 MKS Czarni Pruszcz I
UKS Dragon Bojano III 0-0 UKS Dragon Bojano II
MKS Czarni Pruszcz I 3-0 UKS Dragon Bojano II
Pokolenia Lechii Gdańsk B 1-0 UKS Dragon Bojano III
UKS Dragon Bojano III 1-1 GKS Przodkowo
UKS Dragon Bojano II 0-1 Pokolenia Lechii Gdańsk B
o 9. miejsce
GKS II Przodkowo 0-0 k. 3-2 UKS Dragon Bojano II
o miejsca 5-8
MKS Czarni Pruszcz II 1-0 UKS Dragon Bojano III
UKS Morze Stegna 0-2 GKS Przodkowo
UKS Dragon Bojano III 2-1 UKS Morze Stegna
MKS Czarni Pruszcz II 0-0 k. 3-2 GKS Przodkowo
1/2 finału
Pokolenia Lechii Gdańsk A 0-2 Pokolenia Lechii Gdańsk B
UKS Dragon Bojano I 1-2 MKS Czarni Pruszcz I
o 3. miejsce
Pokolenia Lechii Gdańsk A 3-0 UKS Dragon Bojano I
finał
Pokolenia Lechii Gdańsk B 1-3 MKS Czarni Pruszcz I
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU