MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów
29. sierpnia 2018 08:45

Nowa kolekcja butów Nike Raised

Wychowani na betonie – tak nazywa się najnowsza kolekcja piłkarskich butów Nike. Kolekcja, której warto przyjrzeć się bliżej.

Prawdziwy futbol zaczyna się na ulicy. Bierze się z pasji, która nie potrzebuje strzyżonej murawy, świateł jupiterów gadżetów, które oferuje ci sklep piłkarski. Prawdziwa piłka to talent, to lata ćwiczeń, wyrzeczeń i koncentracja na celu, który jest tylko jeden: być najlepszym. To wytrwałość i poświęcenie, ale też radość, nieposkromione emocje i energia. Coś, co gdy raz zagości w twoim życiu, pozostaje w nim już na zawsze. Nawet, jeśli dziś grasz dziś na profesjonalnych boiskach, nie zapominasz o tym, skąd pochodzisz. O tym, że wychowałeś się na betonie.

Raised on Concrete

Do tego etosu odwołuje się nazwa nowej kolekcji butów piłkarskich Nike. Paczka, która zapowiada rozpoczęcie nowego sezonu 2018/19 jest promowana przez czołowych piłkarzy ostatnich lat: Modrica, Neymara, Mbappe, Ramosa i Ronaldo. Wszystkich łączy jedno – swoje kariery zaczynali właśnie „na betonie”, z dala od świata nowoczesnego futbolu. Raised on Concrete przynosi kilka nowości. W ofercie Nike zadebiutuje nowy model Phanton VSN, który zastąpi Magistę, zaś nowy design zyskają znane już Hypervenom, Mercurial i Tiempo.

Phanton VSN

Kluczowe miejsce w nowej kolekcji Nike zajmuje linia Phanton VSN i jej najwyższy model – Elite. Serię opracowano z myślą o najbardziej ofensywnych zawodnikach grających na trawie naturalnej. Projektantom przyświecał jeden cel – stworzyć buty, które zwiększą szybkość oddawania strzałów i poprawią przyczepność przy szybkich zmianach kierunku biegu. Wynikiem jest model zaawansowany technologicznie, który pokazuje twórcom butów piłkarskich zupełnie nowe kierunki i rozwiązania.

Z myślą o juniorach

Nike nie zapomniało też o tych zawodnikach, którzy dopiero zaczynają swoją drogę. Kolekcja przynosi nam mnóstwo modeli juniorskich, które zapewnią idealne warunki do treningów na każdej pozycji i w każdych warunkach. Wysoka jakość idzie w ich przypadku z przystępną ceną, co sprawi, że wymiana butów na wciąż rosnącą nogę nie będzie dużym obciążeniem dla portfela rodziców. A młody piłkarz z odpowiednim wsparciem będzie mógł skupić się na tym, co najważniejsze – doskonaleniu siebie i drodze na sportowy szczyt.

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE