MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
13. marca 2018 21:30

Sopocka Akademia Piłkarska zwycięzcą Przodkowo Cup 2018 - rocznik 2009 i młodsi

Sopocka Akademia Piłkarska zwyciężyła w turnieju Przodkowo Cup 2018 w kategorii juniorów - rocznik 2009 i młodsi, który został rozegrany w niedzielę 11 marca 2018 na hali w Przodkowie.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn.

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec:  Jakub Bałamonczek (Orły Tczew)

Najlepszy bramkarz: Antek Łoza (Sopocka Akademia Piłkarska)

Najlepszy zawodnik: Milan Kirschen (Kaszubia Kościerzyna)


Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

grupa A
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Sopocka Akademia Piłkarska 4 12 4 0 0 12 - 2
2. Orły Tczew 4 9 3 0 1 12 - 3
3. GKS Przodkowo 4 4 1 1 2 3 - 7
4. GTS Pruszcz Gdański 4 3 1 0 3 2 - 9
5. UKS Iskra Gdynia 4 1 0 1 3 1 - 9


Sopocka Akademia Piłkarska 6-1 UKS Iskra Gdynia
GKS Przodkowo 1-0 GTS Pruszcz Gdański
Orły Tczew 0-1 Sopocka Akademia Piłkarska
UKS Iskra Gdynia 0-1 GTS Pruszcz Gdański
Orły Tczew 5-1 GKS Przodkowo
GTS Pruszcz Gdański 0-3 Sopocka Akademia Piłkarska
Orły Tczew 2-0 UKS Iskra Gdynia
Sopocka Akademia Piłkarska 2-1 GKS Przodkowo
Orły Tczew 5-1 GTS Pruszcz Gdański
GKS Przodkowo 0-0 UKS Iskra Gdynia

grupa B
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Kaszubia Kościerzyna 4 12 4 0 0 14 - 1
2. Sopocka Akademia Piłkarska II 4 9 3 0 1 12 - 2
3. AP Reissa Śliwice 4 6 2 0 2 8 - 9
4. GKS II Przodkowo 4 3 1 0 3 4 - 9
5. pauza 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Bałtyk Sztutowo 4 0 0 0 4 1 - 18


Sopocka Akademia Piłkarska II 0-2 Kaszubia Kościerzyna
Bałtyk Sztutowo 0-2 GKS II Przodkowo
Kaszubia Kościerzyna 5-0 Bałtyk Sztutowo
AP Reissa Śliwice 0-1 Sopocka Akademia Piłkarska II
Bałtyk Sztutowo 1-4 AP Reissa Śliwice
GKS II Przodkowo 0-2 Kaszubia Kościerzyna
Sopocka Akademia Piłkarska II 7-0 Bałtyk Sztutowo
AP Reissa Śliwice 3-2 GKS II Przodkowo
GKS II Przodkowo 0-4 Sopocka Akademia Piłkarska II
Kaszubia Kościerzyna 5-1 AP Reissa Śliwice

o 9. miejsce

UKS Iskra Gdynia 2-0 Bałtyk Sztutowo

o miejsca 5-8

GKS Przodkowo 1-0 GKS II Przodkowo
GTS Pruszcz Gdański 1-2 AP Reissa Śliwice
GKS II Przodkowo 0-3 GTS Pruszcz Gdański
GKS Przodkowo 2-4 AP Reissa Śliwice

1/2 finału

Sopocka Akademia Piłkarska 3-1 Sopocka Akademia Piłkarska II
Orły Tczew 1-0 Kaszubia Kościerzyna

o 3. miejsce

Sopocka Akademia Piłkarska II 0-4 Kaszubia Kościerzyna

finał

Sopocka Akademia Piłkarska 2-2 k. 2-0 Orły Tczew

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

 

 

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE