Drużyna UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim zwyciężyła w turnieju Przodkowo Cup 2018 w kategorii juniorów - rocznik 2008 i młodsi, który został rozegrany w niedzielę 28 stycznia 2018 na hali w Przodkowie.
W turnieju wzięło udział 14 drużyn.
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU
Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Aleksander Sendobry (Sporting Leźno)
Najlepszy bramkarz: Aleksy Winsztal (UKS GAP w Bruskowie Wielkim)
Najlepszy zawodnik: Jakub Jędrzejewski (GKS Kowale)
grupa A
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | GKS Przodkowo | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 12 - 1 |
2. | Sztorm Mosty | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 6 - 1 |
3. | Sporting Leźno | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5 - 7 |
4. | AP KP Gdynia II | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 - 11 |
5. | Orły Gdańsk | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 - 10 |
AP KP Gdynia II 0-4 GKS Przodkowo
GKS Przodkowo 5-0 Sporting Leźno
AP KP Gdynia II 1-3 Sporting Leźno
Orły Gdańsk 2-3 AP KP Gdynia II
Sporting Leźno 1-1 Sztorm Mosty
Sporting Leźno 1-0 Orły Gdańsk
Sztorm Mosty 0-0 GKS Przodkowo
Sztorm Mosty 2-0 AP KP Gdynia II
Orły Gdańsk 0-3 Sztorm Mosty
GKS Przodkowo 3-1 Orły Gdańsk
grupa B
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | UKS SP Żelkowo | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 - 1 |
2. | AP KP Gdynia I | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6 - 3 |
3. | Polonia Gdańsk | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6 - 3 |
4. | FC Gowidlino | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 4 |
5. | GKS II Przodkowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 - 10 |
GKS II Przodkowo 0-4 AP KP Gdynia I
Polonia Gdańsk 0-2 AP KP Gdynia I
FC Gowidlino 0-1 Polonia Gdańsk
UKS SP Żelkowo 1-1 GKS II Przodkowo
AP KP Gdynia I 0-2 FC Gowidlino
FC Gowidlino 0-3 UKS SP Żelkowo
GKS II Przodkowo 0-0 FC Gowidlino
UKS SP Żelkowo 1-0 Polonia Gdańsk
AP KP Gdynia I 0-1 UKS SP Żelkowo
Polonia Gdańsk 5-0 GKS II Przodkowo
grupa C
M. | Drużyna | M | PKT | Zw. | Rem. | Por. | Bramki |
1. | GKS Kowale | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 6 - 0 |
2. | UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 7 - 1 |
3. | Wisła Tczew | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 - 5 |
4. | FC Gowidlino 2009 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 - 11 |
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 0-0 GKS Kowale
FC Gowidlino 2009 1-2 Wisła Tczew
GKS Kowale 3-0 Wisła Tczew
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 6-0 FC Gowidlino 2009
FC Gowidlino 2009 0-3 GKS Kowale
Wisła Tczew 1-1 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
o miejsca 12-14
Orły Gdańsk 0-0 GKS II Przodkowo
Orły Gdańsk 1-2 FC Gowidlino 2009
FC Gowidlino 2009 0-0 GKS II Przodkowo
o miejsca 9-11
AP KP Gdynia II 1-3 FC Gowidlino
AP KP Gdynia II 2-1 Wisła Tczew
Wisła Tczew 1-2 FC Gowidlino
1/4 finału
UKS SP Żelkowo 2-2 k. 3-4 Sporting Leźno
GKS Przodkowo 0-1 Polonia Gdańsk
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 3-1 Sztorm Mosty
GKS Kowale 1-0 AP KP Gdynia I
1/2 finału
Sporting Leźno 0-2 UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim
Polonia Gdańsk 1-4 GKS Kowale
o 3. miejsce
Sporting Leźno 5-1 Polonia Gdańsk
finał
UKS Gminna Akademia Piłkarska w Bruskowie Wielkim 0-0 k. 2-1 GKS Kowale
OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU