MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
19. grudnia 2017 14:00

Vamos Gdańsk zwycięzcą Pomorski Futbol Cup 2017 w kategorii seniorów

Drużyna Vamos Gdańsk zwyciężyła w turnieju Pomorski Futbol Cup 2017 w kategorii seniorów, który został rozegrany w dniach 15-17. grudnia 2017 na hali w Przodkowie.

W finale Vamos pokonał Drutex-Bytovię Bytów 2-0.

W turnieju wzięło udział 36 drużyn.

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

 

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Łukasz Szmydki (Vamos Gdańsk)

Najlepsza bramkarz:  Marcin Majewski (Drutex-Bytovia Bytów)

Najlepszy zawodnik: Jan Przybyszewski (GKS Kowale)


Zdjęcie
 

Zdjęcie

grupa A
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. AUTO-FARBEX Przodkowo 3 9 3 0 0 7 - 0
2. GKS Przodkowo 3 6 2 0 1 14 - 1
3. Stacja Smaku Shell Udorpie 3 3 1 0 2 6 - 9
4. KS Sulmin 3 0 0 0 3 1 - 18


GKS Przodkowo 0-1 AUTO-FARBEX Przodkowo
Stacja Smaku Shell Udorpie 6-1 KS Sulmin
Stacja Smaku Shell Udorpie 0-2 AUTO-FARBEX Przodkowo
KS Sulmin 0-8 GKS Przodkowo
GKS Przodkowo 6-0 Stacja Smaku Shell Udorpie
AUTO-FARBEX Przodkowo 4-0 KS Sulmin

grupa B
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Maniara Gdańsk 4 10 3 1 0 6 - 2
2. Omida Hemako Sztutowo 4 6 1 3 0 5 - 2
3. JR Pogórze Gdynia 4 5 1 2 1 5 - 4
4. GKS II Przodkowo 4 5 1 2 1 3 - 3
5. Banińskie Koguty 4 0 0 0 4 1 - 9


JR Pogórze Gdynia 2-0 Banińskie Koguty
GKS II Przodkowo 0-0 Omida Hemako Sztutowo
Maniara Gdańsk 1-0 JR Pogórze Gdynia
Banińskie Koguty 0-1 GKS II Przodkowo
Maniara Gdańsk 0-0 Omida Hemako Sztutowo
JR Pogórze Gdynia 1-1 GKS II Przodkowo
Omida Hemako Sztutowo 3-0 Banińskie Koguty
GKS II Przodkowo 1-2 Maniara Gdańsk
Omida Hemako Sztutowo 2-2 JR Pogórze Gdynia
Banińskie Koguty 1-3 Maniara Gdańsk

grupa C
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Zenit Łęczyce 4 10 3 1 0 7 - 1
2. Elas-Pol Niestępowo 4 9 3 0 1 11 - 3
3. GKS Kowale 4 5 1 2 1 2 - 5
4. Macarena 4 4 1 1 2 2 - 4
5. Staples 4 0 0 0 4 0 - 9


Elas-Pol Niestępowo 1-2 Zenit Łęczyce
Macarena 0-0 GKS Kowale
Staples 0-2 Elas-Pol Niestępowo
Zenit Łęczyce 1-0 Macarena
Staples 0-1 GKS Kowale
Elas-Pol Niestępowo 3-0 Macarena
GKS Kowale 0-0 Zenit Łęczyce
Macarena 2-0 Staples
GKS Kowale 1-5 Elas-Pol Niestępowo
Zenit Łęczyce 4-0 Staples

grupa D
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Centrum Pelplin 3 7 2 1 0 5 - 2
2. Kolumbia 3 7 2 1 0 5 - 3
3. KP Fusy 3 3 1 0 2 3 - 4
4. Flex 3 0 0 0 3 1 - 5


Centrum Pelplin 2-2 Kolumbia
Flex 1-2 KP Fusy
Flex 0-1 Kolumbia
KP Fusy 0-1 Centrum Pelplin
Centrum Pelplin 2-0 Flex
Kolumbia 2-1 KP Fusy

grupa E
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Redar Słupsk 3 7 2 1 0 5 - 2
2. Maj Projekt Gdańsk 3 5 1 2 0 3 - 2
3. NIKO Kokoszkowy 3 2 0 2 1 3 - 5
4. Katowice Nocą 3 1 0 1 2 3 - 5


Katowice Nocą 0-1 Maj Projekt Gdańsk
Redar Słupsk 2-0 NIKO Kokoszkowy
Redar Słupsk 1-1 Maj Projekt Gdańsk
NIKO Kokoszkowy 2-2 Katowice Nocą
Katowice Nocą 1-2 Redar Słupsk
Maj Projekt Gdańsk 1-1 NIKO Kokoszkowy

grupa F
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. NIKO 4 10 3 1 0 4 - 1
2. Drutex-Bytovia Bytów 4 7 2 1 1 8 - 4
3. Doner King Zblewo 4 7 2 1 1 4 - 3
4. Klub Abstynenta 4 3 1 0 3 2 - 5
5. Alko Bro Team 4 1 0 1 3 1 - 6


Doner King Zblewo 2-1 Alko Bro Team
Klub Abstynenta 1-3 Drutex-Bytovia Bytów
NIKO 1-0 Doner King Zblewo
Alko Bro Team 0-1 Klub Abstynenta
NIKO 2-1 Drutex-Bytovia Bytów
Doner King Zblewo 1-0 Klub Abstynenta
Drutex-Bytovia Bytów 3-0 Alko Bro Team
Klub Abstynenta 0-1 NIKO
Drutex-Bytovia Bytów 1-1 Doner King Zblewo
Alko Bro Team 0-0 NIKO

grupa G
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Niewidomi Kielce 4 10 3 1 0 7 - 0
2. Vamos Gdańsk 4 8 2 2 0 6 - 0
3. Mikol & Klassa Team 4 7 2 1 1 4 - 3
4. Verraco/Start Łeba 4 3 1 0 3 3 - 5
5. Łupaj Siupaj 4 0 0 0 4 0 - 12


Mikol & Klassa Team 0-0 Vamos Gdańsk
Verraco/Start Łeba 3-0 Łupaj Siupaj
Niewidomi Kielce 3-0 Mikol & Klassa Team
Vamos Gdańsk 3-0 Verraco/Start Łeba
Niewidomi Kielce 3-0 Łupaj Siupaj
Mikol & Klassa Team 1-0 Verraco/Start Łeba
Łupaj Siupaj 0-3 Vamos Gdańsk
Verraco/Start Łeba 0-1 Niewidomi Kielce
Łupaj Siupaj 0-3 Mikol & Klassa Team
Vamos Gdańsk 0-0 Niewidomi Kielce

grupa H
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. My Travel Kwidzyn 3 9 3 0 0 6 - 2
2. Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL 3 4 1 1 1 6 - 3
3. Bryza 3 3 1 0 2 4 - 6
4. Mogilno 3 1 0 1 2 2 - 7


Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL 4-0 Bryza
My Travel Kwidzyn 2-1 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL
My Travel Kwidzyn 2-1 Mogilno
Mogilno 0-4 Bryza
Mogilno 1-1 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL
Bryza 0-2 My Travel Kwidzyn

1/16 finału

AUTO-FARBEX Przodkowo 1-0 GKS II Przodkowo
Elas-Pol Niestępowo 5-0 KP Fusy
KS Sulmin 0-5vo Maniara Gdańsk
GKS Kowale 2-0 Kolumbia
GKS Przodkowo 2-0 JR Pogórze Gdynia
Zenit Łęczyce 1-0 Flex
Stacja Smaku Shell Udorpie 0-1 Omida Hemako Sztutowo
Macarena 3-3 k. 0-1 Centrum Pelplin
Redar Słupsk 4-1 Klub Abstynenta
Vamos Gdańsk 5-0 Bryza
Katowice Nocą 0-0 k. 2-1 NIKO
Mikol & Klassa Team 0-4 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL
Maj Projekt Gdańsk 1-1 k. 2-3 Doner King Zblewo
Niewidomi Kielce 5-0vo Mogilno
NIKO Kokoszkowy 0-0 k. 0-2 Drutex-Bytovia Bytów
Łupaj Siupaj 1-0 My Travel Kwidzyn

1/8 finału

AUTO-FARBEX Przodkowo 4-2 Elas-Pol Niestępowo
Maniara Gdańsk 0-5 GKS Kowale
GKS Przodkowo 1-3 Zenit Łęczyce
Omida Hemako Sztutowo 3-0 Centrum Pelplin
Redar Słupsk 1-3 Vamos Gdańsk
Katowice Nocą 3-0 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL
Doner King Zblewo 0-2 Niewidomi Kielce
Drutex-Bytovia Bytów 5-2 Łupaj Siupaj

1/4 finału

AUTO-FARBEX Przodkowo 0-3 Vamos Gdańsk
Zenit Łęczyce 4-1 Niewidomi Kielce
GKS Kowale 3-0 Katowice Nocą
Omida Hemako Sztutowo 1-1 k. 3-4 Drutex-Bytovia Bytów

1/2 finału

Vamos Gdańsk 4-1 GKS Kowale
Zenit Łęczyce 0-0 k. 1-3 Drutex-Bytovia Bytów

o 3. miejsce

GKS Kowale 3-1 Zenit Łęczyce

finał

Vamos Gdańsk 2-0 Drutex-Bytovia Bytów

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

 

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE