ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - NAGRODY DLA 16 DRUŻYN - 4 WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów
13. grudnia 2017 21:00

Pomorski Futbol Cup 2017 - seniorzy - szczegółowy harmonogram

15-17. grudnia 2017 na Hali w Przodkowie zostanie rozegrany turniej Pomorski Futbol Cup 2017 w kategorii seniorów. Poniżej prezentujemy podział na grupy oraz szczegółowy harmonogram.

Ostatnie wolne miejsce jest w grupie H (sobota 17:30 - 21:30)

Zainteresowaną drużynę prosimy o kontakt z organizatorem - 605-663-122 (Henryk Jaskólski)


grupa A (piątek 15.12.2017)

18:00 KS Sulmin - Cztery Pory Roku
18:12 GKS Przodkowo - AUTO-FARBEX Przodkowo
18:24 Stacja Smaku Shell Udorpie - KS Sulmin
18:36 Cztery Pory Roku - GKS Przodkowo
18:48 Stacja Smaku Shell Udorpie - AUTO-FARBEX Przodkowo
19:00 KS Sulmin - GKS Przodkowo
19:12 AUTO-FARBEX Przodkowo - Cztery Pory Roku
19:24 GKS Przodkowo - Stacja Smaku Shell Udorpie
19:36 AUTO-FARBEX Przodkowo - KS Sulmin
19:48 Cztery Pory Roku - Stacja Smaku Shell Udorpie

grupa B (piątek 15.12.2017)

20:00 JR Pogórze Gdynia - Banińskie Koguty
20:12 GKS II Przodkowo - Omida Hemako Sztutowo
20:24 Maniara Gdańsk - JR Pogórze Gdynia
20:36 Banińskie Koguty - GKS II Przodkowo
20:48 Maniara Gdańsk - Omida Hemako Sztutowo
21:00 JR Pogórze Gdynia - GKS II Przodkowo
21:12 Omida Hemako Sztutowo - Banińskie Koguty
21:24 GKS II Przodkowo - Maniara Gdańsk
21:36 Omida Hemako Sztutowo - JR Pogórze Gdynia
21:48 Banińskie Koguty - Maniara Gdańsk

grupa C (sobota 16.12.2017)

09:00 Elas-Pol Niestępowo - Zenit Łęczyce
09:12 Macarena - GKS Kowale
09:48 Staples - Elas-Pol Niestępowo
10:00 Zenit Łęczyce - Macarena
10:36 Staples - GKS Kowale
10:48 Elas-Pol Niestępowo - Macarena
11:24 GKS Kowale - Zenit Łęczyce
11:36 Macarena - Staples
12:12 GKS Kowale - Elas-Pol Niestępowo
12:24 Zenit Łęczyce - Staples

grupa D (sobota 16.12.2017)

09:24 KP Fusy - -
09:36 Centrum Pelplin - Kolumbia
10:12 Flex - KP Fusy
10:24 - - Centrum Pelplin
11:00 Flex - Kolumbia
11:12 KP Fusy - Centrum Pelplin
11:48 Kolumbia - -
12:00 Centrum Pelplin - Flex
12:36 Kolumbia - KP Fusy
12:48 - - Flex

grupa E (sobota 16.12.2017)

13:12 NIKO Kokoszkowy - Cannabis Team
13:24 Katowice Nocą - Maj Projekt Gdańsk
14:00 Redar Słupsk - NIKO Kokoszkowy
14:12 Cannabis Team - Katowice Nocą
14:48 Redar Słupsk - Maj Projekt Gdańsk
15:00 NIKO Kokoszkowy - Katowice Nocą
15:36 Maj Projekt Gdańsk - Cannabis Team
15:48 Katowice Nocą - Redar Słupsk
16:24 Maj Projekt Gdańsk - NIKO Kokoszkowy
16:36 Cannabis Team - Redar Słupsk

grupa F (sobota 16.12.2017)

13:36 Doner King Zblewo - Alko Bro Team
13:48 Klub Abstynenta - Drutex-Bytovia Bytów
14:24 NIKO - Doner King Zblewo
14:36 Alko Bro Team - Klub Abstynenta
15:12 NIKO - Drutex-Bytovia Bytów
15:24 Doner King Zblewo - Klub Abstynenta
16:00 Drutex-Bytovia Bytów - Alko Bro Team
16:12 Klub Abstynenta - NIKO
16:48 Drutex-Bytovia Bytów - Doner King Zblewo
17:00 Alko Bro Team - NIKO

grupa G (sobota 16.12.2017)

17:24 Mikol & Klassa Team - Vamos Gdańsk
17:36 Verraco/Start Łeba - Łupaj Siupaj
18:12 Niewidomi Kielce - Mikol & Klassa Team
18:24 Vamos Gdańsk - Verraco/Start Łeba
19:00 Niewidomi Kielce - Łupaj Siupaj
19:12 Mikol & Klassa Team - Verraco/Start Łeba
19:48 Łupaj Siupaj - Vamos Gdańsk
20:00 Verraco/Start Łeba - Niewidomi Kielce
20:36 Łupaj Siupaj - Mikol & Klassa Team
20:48 Vamos Gdańsk - Niewidomi Kielce

grupa H (sobota 16.12.2017)

17:48 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL - Dream Team Malbork
18:00 - - Mogilno
18:36 My Travel Kwidzyn - Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL
18:48 Dream Team Malbork - -
19:24 My Travel Kwidzyn - Mogilno
19:36 Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL - -
20:12 Mogilno - Dream Team Malbork
20:24 - - My Travel Kwidzyn
21:00 Mogilno - Piłkarska Liga Trójmiasta R-GOL
21:12 Dream Team Malbork - My Travel Kwidzyn

Niedziela 17.12.2017

Faza pucharowa z udziałem 32 drużyn ( po 4 drużyny z każdej grupy)

POBIERZ DRABINKĘ FAZY PUCHAROWEJ
 

Czas gry:
grupy 5-zespołowe - 10 minut
grupy 4-zespołowe - 13 minut
faza pucharowa - 15 minut

WYNIKI NA ŻYWO Z TURNIEJU BĘDĄ PODAWANE NA STRONIE cup.pomorskifutbol.pl

 



Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE