SPARINGI - ZIMA 2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki
3. grudnia 2017 23:30

Polonia Pasłęk zwycięzcą Pomorski Futbol Cup 2017 - rocznik 2009/2010

Polonia Pasłęk zwyciężyła w turnieju Pomorski Futbol Cup 2017 w kategorii juniorów - rocznik 2009/2010, który został rozegrany w niedzielę 3 grudnia 2017 na hali w Przodkowie.

W turnieju wzięło udział 16 drużyn.

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Ignacy Zawadzki (Jaguar Gdańsk)

Najlepsza bramkarz:  Szymon Wodnicki (GKS Kowale)

Najlepszy zawodnik: Wiktor Gurzyński (GKS Kowale)

Zdjęcie

Zdjęcie

grupa A

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Jaguar Gdańsk 2009 3 7 2 1 0 7 - 0
2. KS Skorzewo I 3 5 1 2 0 1 - 0
3. GKS Morena Gdańsk 3 3 1 0 2 1 - 5
4. GKS Przodkowo 3 1 0 1 2 0 - 4


Jaguar Gdańsk 2009 4-0 GKS Morena Gdańsk
GKS Przodkowo 0-0 KS Skorzewo I
GKS Morena Gdańsk 0-1 KS Skorzewo I
Jaguar Gdańsk 2009 3-0 GKS Przodkowo
GKS Przodkowo 0-1 GKS Morena Gdańsk
KS Skorzewo I 0-0 Jaguar Gdańsk 2009

grupa B

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. MKS Orkan Rumia 3 7 2 1 0 3 - 1
2. FC Despacito Gdynia 3 4 1 1 1 3 - 2
3. Pomerania Gdańsk 3 4 1 1 1 1 - 2
4. KS Skorzewo II 3 1 0 1 2 0 - 2


MKS Orkan Rumia 1-0 KS Skorzewo II
FC Despacito Gdynia 2-0 Pomerania Gdańsk
KS Skorzewo II 0-1 Pomerania Gdańsk
MKS Orkan Rumia 2-1 FC Despacito Gdynia
FC Despacito Gdynia 0-0 KS Skorzewo II
Pomerania Gdańsk 0-0 MKS Orkan Rumia

grupa C

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. GKS Kowale 2009 3 6 2 0 1 4 - 2
2. Kaszubia Kościerzyna 3 6 2 0 1 2 - 2
3. UKS Sparta Sycewice 3 3 1 0 2 2 - 4
4. Polonia Pasłęk 3 3 1 0 2 3 - 3


Polonia Pasłęk 2-0 GKS Kowale 2009
Kaszubia Kościerzyna 1-0 UKS Sparta Sycewice
GKS Kowale 2009 2-0 UKS Sparta Sycewice
Polonia Pasłęk 0-1 Kaszubia Kościerzyna
Kaszubia Kościerzyna 0-2 GKS Kowale 2009
UKS Sparta Sycewice 2-1 Polonia Pasłęk

grupa D

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Escola Futbolu 3 5 1 2 0 3 - 2
2. AP ST Rąbała Jedynka Pelplin 3 5 1 2 0 1 - 0
3. Kaszubia Studzienice 3 3 0 3 0 2 - 2
4. Akademia Piłkarska Tczew 3 1 0 1 2 0 - 2


Kaszubia Studzienice 0-0 AP ST Rąbała Jedynka Pelplin
Akademia Piłkarska Tczew 0-1 Escola Futbolu
Escola Futbolu 0-0 AP ST Rąbała Jedynka Pelplin
Akademia Piłkarska Tczew 0-0 Kaszubia Studzienice
Kaszubia Studzienice 2-2 Escola Futbolu
AP ST Rąbała Jedynka Pelplin 1-0 Akademia Piłkarska Tczew

1/8 finału

Jaguar Gdańsk 2009 2-0 KS Skorzewo II
KS Skorzewo I 2-0 Pomerania Gdańsk
GKS Morena Gdańsk 0-0 k. 2-3 FC Despacito Gdynia
GKS Przodkowo 0-1 MKS Orkan Rumia
GKS Kowale 2009 2-0 Akademia Piłkarska Tczew
Kaszubia Kościerzyna 0-1 Kaszubia Studzienice
UKS Sparta Sycewice 0-0 k. 3-1 AP ST Rąbała Jedynka Pelplin
Polonia Pasłęk 1-1 k. 3-2 Escola Futbolu

1/4 finału

Jaguar Gdańsk 2009 4-1 Kaszubia Studzienice
KS Skorzewo I 0-1 GKS Kowale 2009
FC Despacito Gdynia 1-1 k. 1-2 Polonia Pasłęk
MKS Orkan Rumia 0-1 UKS Sparta Sycewice

1/2 finału

Jaguar Gdańsk 2009 1-2 Polonia Pasłęk
GKS Kowale 2009 2-0 UKS Sparta Sycewice

o 3. miejsce

Jaguar Gdańsk 2009 0-0 k. 4-3 UKS Sparta Sycewice

finał

Polonia Pasłęk 0-0 k. 4-3 GKS Kowale 2009

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

 

 

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE