SPARINGI - ZIMA 2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki
18. listopada 2017 21:00

Stolem Gniewino zwycięzcą Pomorski Futbol Cup 2017 - rocznik 2006/2007

Drużyna Stolem Gniewino zwyciężyła w turnieju Pomorski Futbol Cup 2017 w kategorii juniorów - rocznik 2006/2007, który został rozegrany w sobotę 18 listopada 2017 na hali w Przodkowie.

W turnieju wzięło udział 12 drużyn.

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

Nagrody indywidualne:

Najlepszy strzelec: Adrian Waraksa (Stolem Gniewino)

Najlepsza bramkarz: Maciej Szpara (Stolem Gniewino)

Najlepszy zawodnik: Bartosz Płaczek (SP nr 10 Słupsk)

 

Zdjęcie

grupa A
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. GKS Przodkowo 3 5 1 2 0 2 - 1
2. GKS Kowale 2007 3 4 1 1 1 1 - 1
3. KP Zaspa Gdańsk Juniorzy 3 4 1 1 1 3 - 2
4. Portowiec Gdańsk 3 3 1 0 2 1 - 3


KP Zaspa Gdańsk Juniorzy 0-1 GKS Kowale 2007
Portowiec Gdańsk 0-1 GKS Przodkowo
GKS Kowale 2007 0-1 Portowiec Gdańsk
KP Zaspa Gdańsk Juniorzy 1-1 GKS Przodkowo
Portowiec Gdańsk 0-2 KP Zaspa Gdańsk Juniorzy
GKS Przodkowo 0-0 GKS Kowale 2007

grupa B
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. Stolem Gniewino 3 7 2 1 0 7 - 1
2. SP nr 10 Słupsk 3 7 2 1 0 2 - 0
3. Lew Lębork 3 3 1 0 2 3 - 3
4. Wisła Drewnica 3 0 0 0 3 0 - 8


Wisła Drewnica 0-2 Lew Lębork
Lew Lębork 1-2 Stolem Gniewino
SP nr 10 Słupsk 0-0 Stolem Gniewino
Wisła Drewnica 0-1 SP nr 10 Słupsk
SP nr 10 Słupsk 1-0 Lew Lębork
Stolem Gniewino 5-0 Wisła Drewnica

grupa C
 

M. Drużyna M PKT Zw. Rem. Por. Bramki
1. GKS Morena Gdańsk 3 5 1 2 0 4 - 1
2. SMS Gedania 1922 Gdańsk 3 5 1 2 0 2 - 1
3. KP Pomerania Gdańsk 2006 3 4 1 1 1 1 - 1
4. SP nr 10 Słupsk II 3 1 0 1 2 0 - 4


GKS Morena Gdańsk 0-0 KP Pomerania Gdańsk 2006
SMS Gedania 1922 Gdańsk 0-0 SP nr 10 Słupsk II
SMS Gedania 1922 Gdańsk 1-1 GKS Morena Gdańsk
SP nr 10 Słupsk II 0-1 KP Pomerania Gdańsk 2006
GKS Morena Gdańsk 3-0 SP nr 10 Słupsk II
KP Pomerania Gdańsk 2006 0-1 SMS Gedania 1922 Gdańsk

o miejsca 9-12

Portowiec Gdańsk 0-1 Wisła Drewnica
SP nr 10 Słupsk II 1-0 Lew Lębork
Portowiec Gdańsk 1-1 k. 2-0 Lew Lębork
Wisła Drewnica 3-0 SP nr 10 Słupsk II

1/4 finału

Stolem Gniewino 3-2 GKS Kowale 2007
GKS Przodkowo 0-1 KP Pomerania Gdańsk 2006
SMS Gedania 1922 Gdańsk 0-2 SP nr 10 Słupsk
GKS Morena Gdańsk 4-0 KP Zaspa Gdańsk Juniorzy

o miejsca 5-8

GKS Kowale 2007 2-0 SMS Gedania 1922 Gdańsk
GKS Przodkowo 2-0 KP Zaspa Gdańsk Juniorzy
SMS Gedania 1922 Gdańsk 3-0 KP Zaspa Gdańsk Juniorzy
GKS Kowale 2007 0-0 k. 2-0 GKS Przodkowo

1/2 finału

Stolem Gniewino 0-0 k. 3-1 SP nr 10 Słupsk
KP Pomerania Gdańsk 2006 0-0 k. 4-3 GKS Morena Gdańsk

o 3. miejsce

SP nr 10 Słupsk 1-1 k. 1-3 GKS Morena Gdańsk

finał

Stolem Gniewino 1-0 KP Pomerania Gdańsk 2006

OBSZERNA FOTORELACJA Z TURNIEJU

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE