ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki
14. listopada 2017 15:30

Pomorski Futbol Cup 2017 - rocznik 2004/2005 - szczegółowy harmonogram

W niedzielę 19. listopada 2017 na Hali w Przodkowie zostanie rozegrany turniej Pomorski Futbol Cup 2017 w kategorii juniorów - rocznik 2004/2005. Poniżej prezentujemy podział na grupy oraz szczegółowy harmonogram.

grupa A

10:00 GKS II Przodkowo - Sparta I Gdańsk
10:12 SMS II Gedania 1922 Gdańsk - GKP Barca 2005/2006 Bolszewo
10:24 Szargan Somonino - GKS II Przodkowo
10:36 Sparta I Gdańsk - SMS II Gedania 1922 Gdańsk
11:48 GKP Barca 2005/2006 Bolszewo - Sparta I Gdańsk
12:00 SMS II Gedania 1922 Gdańsk - Szargan Somonino
13:00 GKS II Przodkowo - SMS II Gedania 1922 Gdańsk
13:12 Szargan Somonino - GKP Barca 2005/2006 Bolszewo
14:00 GKP Barca 2005/2006 Bolszewo - GKS II Przodkowo
14:12 Sparta I Gdańsk - Szargan Somonino

grupa B

10:48 SMS I Gedania 1922 Gdańsk - Sparta II Gdańsk
11:12 GKS Przodkowo - Meteor Pinczyn
12:12 Meteor Pinczyn - Sparta II Gdańsk
12:48 GKS Przodkowo - SMS I Gedania 1922 Gdańsk
13:36 Sparta II Gdańsk - GKS Przodkowo
14:48 SMS I Gedania 1922 Gdańsk - Meteor Pinczyn

grupa C

11:00 UKS Morze Stegna - KP Starogard
11:24 Wietcisa Skarszewy - Polonia Pasłęk
11:36 GTS Pruszcz Gdański - UKS Morze Stegna
12:24 Wietcisa Skarszewy - GTS Pruszcz Gdański
12:36 Polonia Pasłęk - UKS Morze Stegna
13:24 KP Starogard - GTS Pruszcz Gdański
13:48 KP Starogard - Wietcisa Skarszewy
14:24 UKS Morze Stegna - Wietcisa Skarszewy
14:36 GTS Pruszcz Gdański - Polonia Pasłęk
15:00 Polonia Pasłęk - KP Starogard

o miejsca 12-14

15:24 - - -
15:48 - - -
16:12 - - -

o miejsca 9-11

15:36 - - -
16:00 - - -
16:24 - - -

1/4 finału

16:40 - - -
16:55 - - -
17:10 - - -
17:25 - - -

o miejsca 5-8

17:40 - - -
17:55 - - -
18:10 - - -
18:25 - - -

1/2 finału

18:40 - - -
18:55 - - -

o 3. miejsce

19:10 - - -

finał

19:25 - - -
 

WYNIKI NA ŻYWO Z TURNIEJU BĘDĄ PODAWANE NA STRONIE cup.pomorskifutbol.pl

Komentarze:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autor



www.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE