MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
5. października 2017 09:20

Dziś decyzja w sprawie meczu Beniaminek 03 Starogard Gdański - Szarża Krojanty. Szczegóły sprawy

Dziś ma się odbyć posiedzenie Komisji Odwoławczej w sprawie odwołania klubu Beniaminek 03 Starogard Gdański od decyzji Komisji Rozgrywek, która nałożyła walkower 0-3 w meczu III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu Gdańsk: Beniaminek 03 Starogard Gdański - Szarża Krojanty (na boisku padł wynik 3-1)

Mecz Pucharu Polski Szarża Krojanty - KP Starogard Gdański odwołany

Komisja Rozgrywek dopatrzyła się, że jeden z zawodników Beniaminka w sezonie 2016/2017 otrzymał w Pucharze Polski 2 żółte kartki, które skutkują dyskwalifikacją w wymiarze 1 meczu.

Sytuacja wydaje się podobna do tej, w której w środę ukarano inne kluby. Jednak akurat w tym przypadku sytuacja jest bardziej skomplikowana. Otóż nieuprawniony zawodnik, w sezonie 2016/2017 grał w Sparcie Kleszczewo, która jak wiemy została wycofana z rozgrywek po 3 kolejkach nowego seoznu i z klubem nie było żadnego kontaktu, w celu uzyskania informacji o karach zawodnika.

Dodatkowo drugi mecz w którym zawodnik został ukarany żółtą kartką w sezonie 2016/2017 (Sparta Kleszczewo - Stolem Gniewino) wprawdzie figuruje w systemie informatycznym PZPN, ale nie ma w nim wprowadzonych składów drużyn i kar jakie otrzymali zawodnicy.

Jak widać sytuacja jest dość mocno zawiła i nie tak jednoznaczna jakby się mogło wydawać.

Na zwycięzce meczu Beniaminek - Szarża Krojanty czeka już w IV rundzie KP Starogard Gdańśki. Mecz odbędzie się 11. października

4 walkowery, 2 mecze odwołane, jeden powtórzony. Wielkie zamieszanie w Pucharze PolskiKomentarze:

~Koko (niezalogowany)  05.10.2017, 10:12
Takich spotkań z zeszlego sezonu nie wpisanych przez sędziów do Extranet jest więcej. Wystarczy poszukać w okręgowce:

Czarni Pruszcz - Grom Nowy Staw
Nadmorska Liga Szostek - Orleta Reda

.....

~kibic (niezalogowany)  05.10.2017, 10:18
Wina jest po stronie klubu Beniaminek 03 ponieważ jego obowiązkiem było się dowiedziec ile zawodnik ma kartek w poprzednim klubie, co do tego nie mam wątpliwości/taka ewidencja jest prowadzona w ozpn/.Sorry panowie z Beniaminka ale to jest logiczne Wydział Dyscypliny telefon i wszystko wiemy lub Ekstranet.

~kibic (niezalogowany)  05.10.2017, 10:27
Sorry panowie z Beniaminka ale wina jest po waszej stronie ponieważ obowiązkiem klubu jest pilnowanie kartek jeżeli zawodnik grał w innym klubie to tym bardziej trzeba sprawdzic w OZPN odpowiedni wydział lub w Extranecie.Także nie widze innego wyjścia jak walkower dla przeciwnika Szarży Krojanty.

~siera (niezalogowany)  05.10.2017, 11:05
hehe powyzsze dwa komentarze od"kibica" sa z tego samego konta :) sam do siebie pisze :) komus bardzo zalezy aby zostal utrzymany walkower i dalej byl taki balagan jak do tej pory w zwiazku. znajac wladze pom zpn nikt nie przyzna sie do bledu bo przeciez zwiazek takich nie popelnia........

~futbolista (niezalogowany)  05.10.2017, 17:51
ludzie po nizszych ligach lubia wiele spraw olewac i zawsze pod dyktando " jakos to bedzie " i " a co to mnie obchodzi " i potem wychodza na wierzch tego typu konsekwencje.
ztrszta i Legia ze stolicy tez juz tak kiedys podeszla i potem wielkie halo, my nie winni - tylko tamci ! tak wiec do zwiazku wybierac ludzi z glowa a nie ze lbem. po klubach takze ! a bedzie lad, porzadek i radosc z pilki, jak nalezy ! :love: :idea:

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autorwww.PomorskiFutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE